Zaloguj się, aby obserwować  
ufo

Jaki ciągnik zamiast k-744?

Polecane posty

ufo    0

Mam dylemat jaki ciągnik kupić zamiast k-744 Mam na oku fendta 936 vario ale cena jest dość wysoka co doradzicie? Ma ciągnąć 10 skibowy pług i gruber 21 oraz pług do podorywki 15 skib :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

a ile takie cudo ma koni mechanicznych - wiesz bo nie wszyscy sie znają na ruskich sprzętach


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

A ile miał by taki ciągnik obrabiać ha? ile miał by kosztować?


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

jakies fotki bo iwdze ze sprznet masz fajny:]


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Kirovetz chyba nie ma 350km, jest mniejszy coś niecałe 200 km i większy ponad 200 km, podobno kilka lat temu można było sprowadzic ze wschodu za niecałe 100 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Jeśli coś tej mocy (350KM) to dobry byłby JD 8530, czy jak pisałeś wcześniej Fendt 936 Vario.

 

No chyba, że masz ciężkie ziemie to wziołbym Case STX Steiger QUADTRAC 380.

Tylko że cena jest wysoka i spalanie też nie najniższe (ciągnik osiąga 389KM, max 428KM)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suchy    1

Tutaj jest strona producenta albo dealera http://www.avtomash.ru/pred/kirovez/k744.htm ( nie rozumiem tych krzaczków :) a szkoda ) z liczb wywnioskowałem że rzeczywiście ma 350 KM. Fajna bestia. Ale mają jeszcze większego w ofercie K-745 ma 420 KM.

Mam przy okazji takie pytanie : Co z komfortem w tym sprzęcie? Bo z bliska widziałem tylko jego poprzednika K-700 no to nie rozpieszczał on kierowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ja zamiast fendta polecam jelonka 8530.poczytaj opinie o fendtach na forum.ciągnik mocy 350km ma siłe uciągu 250.jest krotki lekki i potrzebuje 2500kg z przodu.jelonek jest dłuższy cięzszy i ma dużo lepszy uciąg.pozatym masz wybór dealerów a przy fendtcie jestes zkazany na DHK


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Też bym wolał jd od fendta. A zreszto jd będzie tańszy od fendta :)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
jakies fotki bo iwdze ze sprznet masz fajny:]

to wpisz w google i będziesz miał zdjęcia tego


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

Autor tematu chyba zmarł po napisaniu tego tematu ?.. Niech coś nam powie o tym kirowcu, bo pewnie okaże się, że kolejny dzieciak zakłada bezsensowne tematy.. (bez urazy oczywiśćie.)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Kto napisał ten temat?

Utkownik UFO - może odleciał w kosmos? :)

 

PS: To taka metafora... nie żebym wyszydzał czyjeś loginy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Też bym wolał jd od fendta. A zreszto jd będzie tańszy od fendta :)

na zulawach dosyc malo jd sie sprzedaje, dealer jakis taki bezplciowy, wiec dostalem lepsza oferte na fendta 924 niz na najmniejszego jd serii 8000 i to tak z 10 000 euro (dostosowal wyposazenie do fendta, ale nie jestem pewien czy autopower i osi resorowanej nie ma w standarcie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufo    0

No więc ani nie umarłem ani nie odleciałem w kosmos :) Po prostu trochę mnie w domu nie było troche sie wkurzyłem bo ludzie co u mnie pracują klime mi w fencie rozwalili bo coś tam grzebali bo im za bardzo chłodzić nie chciała:) kir ma 350 km chodzi na 800 ha co ciągnie to napisałem planuje kupić jeszcze talerzówkę 15 m bo gruber nie zawsze skutkuje talerzówka naniektórych polach była by lepsza co sie tyczy komfortu to klimy niestety nie ma bo to nie ten sprzęt

jeżdże nim na codzień bo go nie chce pracownikom dawać jeszcze by mi go rozwalili to wtedy jestem uziemiony i nie moge nic robić ma tylko ogrzewanie:/ ale jak sie ustawi najnizsza temp. i otworzy okna to da sie wytrzymać

 

 

PS.Matey dzieciakiem to ja nie jestem

prosze o więcej propozycji rozwarzam wszystkie po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ja zostaje przy najmocniejszym jelonku.fendt 936 i nh tg są krutsze i mniejszy uciąg.za case stigera przybulisz wiecej niż za fendta.


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dar0    0

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj