Skocz do zawartości

Zdjęcie

kverneland ciekawostka

34 odpowiedzi na ten temat

#21 Share grzesiu09091987

grzesiu09091987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 01 maj 2011 - 09:47

kverneland ciekawostka W firmie Argania.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kverneland ciekawostka Dzisiaj, 21:05
  •  

#22 Share Egzo

Egzo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 161 postów

Napisany 01 maj 2011 - 11:23

kverneland ciekawostka Troszeczke źle sie wyraziłem i chciałbym przeprosic wszystkich uzytkowników ponieważ miałem tylko na myśli fakt iż jesli pługi sa składane w polsce to powinny byc jednak troche tansze ale z tym made in poland to prawda podobno farbryka jest w Totuniu dealer w płońsku tak mi powiedział i sprawdziłem u wujka na zagonowym i tam tez było made in poland

#23 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1970 postów

Napisany 01 maj 2011 - 13:06

kverneland ciekawostka U mnie AB100 z 2010 roku i też Made in Norway

#24 Share grzesiu09091987

grzesiu09091987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 01 maj 2011 - 18:35

kverneland ciekawostka W Toruniu na ulicy Krętej jest główna siedziba KvernelandGroup Polska i tam są wszystkie maszyny na placu a dopiero z tamtąd maszyny jadą do miejsca zamówienia.

#25 Share Henius91

Henius91

Bad Moderator

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2794 postów

Napisany 01 maj 2011 - 21:27

kverneland ciekawostka no ale to chyba tylko glowny dystrybutor tych maszyn, a nie fabryka. u mnie plug AB 100 z 2006 roku i Made in Norway.
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Your Working Machine

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#26 Share Baarth

Baarth

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 08 maj 2011 - 23:07

kverneland ciekawostka Kolego Egzo a rozróżniasz różnicę w słowach produkowane a składane ???

Z tego co mi wiadomo w toruniu montowane są pewne elementy które przeszkadzają w transporcie.

A moim AB100 z 2009 roku w toruniu montowano koło podporowe, natomiast 150B z 2010 roku był całkowicie wyprodukowany i zmontowany w głównej fabryce
New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"

#27 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 maj 2011 - 05:39

kverneland ciekawostka Tak samo jak przetrząsarki przyjeżdżają w częściach i montuje je u dilera. Dodany obrazek Tak zapakują na paletę i na naczepę mieści się tego ponad dwa razy więcej. Dodany obrazek

Jak nam Packomat przywieźli w częściach i go sami montowaliśmy to jest made in Monter Żeremia? Dodany obrazek

#28 Share Baarth

Baarth

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 09 maj 2011 - 17:13

kverneland ciekawostka Bobek wg niektórych tak pewnie jest :)

Dobra koniec OT

Pozdrawiam

Bartek
New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share Henius91

Henius91

Bad Moderator

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2794 postów

Napisany 09 maj 2011 - 22:01

kverneland ciekawostka mi rowniez nowy przetrzasacz Krone przywiezli na palecie. byla tak zapakowana ze zmiescila sie na jednej palecie, byla owinieta folia i w ogole nie przypominalo to maszyny do siana :lol: maszyna byla skladana przez pracownikow tego dilera u mnie na podworku, a jednak na tabliczce jest napisane Made in Germany :lol: tak byla przywieziona prosto z Niemcowni.
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Your Working Machine

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#30 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2778 postów

Napisany 11 maj 2011 - 21:26

kverneland ciekawostka Ja się też namontowałem już kilka ładnych maszyn także wiem o co chodzi.
Takie cos to nawet montownią nazwać nie można. To by musieli w kawałkach przywieśc i wiadro śrub i wtedy skręcamy od podstaw
Mój Wladimirec podbija świat

#31 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1845 postów

Napisany 05 styczeń 2012 - 13:02

kverneland ciekawostka zwracam się z ogromną prośbą to użytkowników, otóż posiadam pług zagonowy kver 3 skibowy resor model A8 14 ''potrzebuję dołożyć jeden korpus i tu są dwie możliwośći:

pierwsza: zakup od konkretnego modelu, szukałem nikt nie może załatwić/znaleźć/odszukać. Czy ktoś posiada takowy na sprzedanie ??? proszę bardzo o pomoc, może ktoś wiedział widział coś takiego na sprzedanie proszę o info, wystarczy mi nawet korpus ramy, słupica oraz element oraz korpus od mocowania skiby elneisza i płozy, resztę sobie dokupie nowe

druga opcja: znajomy ma korpus ale od modelu A3 z tym że 16 '' z czego przyda mi się rama i nie wiem czy coś więcej, ma on inny typ odkładnicy bez piersi inny jest rozstaw śrub na lemieszu i stąd moje pytanie co z tego modelu mogło by mi się przydać, oprócz ramy czy może to być słupica ? bo korpus mocowanmia odkładnicy chyba będzie inny choć nie sprawdzałem

proszę o odpowiedź
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

#32 Share grzesiu09091987

grzesiu09091987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 09 styczeń 2012 - 19:12

kverneland ciekawostka Jak chcesz skompletować elementy robocze na jeden korpus to licz się z kosztem ok 2 tys na częściach oryginalnych w pługu zagonowym czyli u ciebie w obrocie razy 2 .Lepiej sprzedaj pług i kup sobie inny 4 skib.

#33 Share jaco512

jaco512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 686 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza,mechanika itp.

Napisany 09 styczeń 2012 - 19:42

kverneland ciekawostka Przecież napisał w pierwszym zdaniu "pług zagonowy kver".
@atomik możesz podać nr korpusu lub nr odkładnicy i lemiesza w swoich KV?

#34 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1845 postów

Napisany 18 styczeń 2012 - 13:58

kverneland ciekawostka jesli chodzi o mój pług to model A8
nr słupicy : 073286
nr lemiesza : 073004
nr odkładni : 051240

numer znajomego A3 jednak jesli chodzi o numery robocze to podjadę i napiszę
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#35 Share Marcin1997

Marcin1997

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze
    Hodowla bydła
    Muzyka
    Siłownia

Napisany 06 luty 2012 - 17:19

kverneland ciekawostka

Używam pługa Kverneland już dwa sezony i nie narzekam spisuje się świetnie i raczej nie zamienił bym go na żaden inny Dodany obrazek

popieram jest bardzo dobry i lekki podczas orki nie czuje się go tak jak np unia group bis 3+1 i jak ktoś dobrze ustawi to jak karta skiby wyglądają