Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak sprzedac traktor?

40 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Bomba41

Bomba41

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 12 luty 2012 - 19:32

Jak sprzedac traktor? Przeczytałem cały wątek, i przepraszam, nie chce żeby ktoś się poczuł urażony, ale kupować nowego belarusa... :D :D :D :D
Przeca to stary JUMZ, ino ładnie pomalowany...
Mam porównanie bo sąsiad ma MTZ 82 (ten z naklejkami Pronar na masce) a kuzyn kupił jakiś czas temu belarusa 82.0 nowego, i niewiem który już z kolei simmering na wałku WOM zmieniał, silnik usrany olejem po 2 latach, a u mnie w zetorze dopiero po 13 latach pojawiły się wycieki.
Śmiać mi sie chce jak sąsiad robi swoim MTZ, typowy rusek WRC- warczy ryczy czeszczy i podskakuje a uciągu za cholere w nim nie widze, może i ma te 80 koni ale co z tego jak lata z tymi maszynami co mój zetor.
W ogóle co tu porównywać MTZ do zetora inna klasa inna bajka i tyle...
10x wolę używanego zetora niż nowego MTZ-a....
co do sprzedaży ciągników, to trzeba poczekać na odpowiedniego klienta, a takiego co przyjdzie popatrzy i "panie za te pieniądze kupie se renie co mo silniok fynda i napyndy na cztery kół, albo inkszego jon dyra" grzecznie wyprosić z podwórka :ph34r: ten kto się zna na ciągnikach napewno nie będzie grał chojraka i cwaniakował zjeżdżonymi ciągnikami po niemcach, w których liczniki mają 2 tyś. mth, ale drugi raz nawijane...
Przychodzi na usta cytat z piosenki:
"a Ja się śmieje, kiedy ludzie mówią mi, o tych królach, zza dalekich mórz..." :D :D

Edytowany przez Bomba41, 12 luty 2012 - 19:40.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak sprzedac traktor? Dzisiaj, 17:19
  •