Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kontenerowa stacja paliw-zbiorniki do przechowywania i wewnętrznej dystrybucji paliw-co o tym myślicie?

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Marcellus

Marcellus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 26 kwiecień 2011 - 13:35

Kontenerowa stacja paliw-zbiorniki do przechowywania i wewnętrznej dystrybucji paliw-co o tym myślicie? Od jakiegoś czasu na posesjach nie tylko rolników,ale i firm transportowych i innych przedsiębiorstw,daje się zauważyć charakterystyczne urządzenia-tzw kontenerowe stacje paliw.Z tego wniosek,że inwestycje w sprzęt pozwalający na zakup paliwa w ilościach i co najważniejsze cenach hurtowych,są jak najbardziej opłacalne.Co o tym myślicie,czy mogliby się wypowiedzieć użytkownicy tego typu zbiorników do przechowywania i wewnętrznej dystrybucji paliwa paliwa??Jak szybko zwróciła się Wam taka inwestycja??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kontenerowa stacja paliw-zbiorniki do przechowywania i wewnętrznej dystrybucji paliw-co o tym myślicie? Dzisiaj, 18:17
  •  

#2 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 12:25

Kontenerowa stacja paliw-zbiorniki do przechowywania i wewnętrznej dystrybucji paliw-co o tym myślicie? od stycznia paliwa będzie można magazynować wyłącznie w zbiornikach dwupłaszczyznowych, ja obecnie używam paleto pojemników, które są jednopłaszczyznowe, czy są jakieś rozwiązania dwupłaszczyznowe w podobnych cenach (około 200zł/1000llitrów) o pojemności około 5 tys. litrów?

#3 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 13:36

Kontenerowa stacja paliw-zbiorniki do przechowywania i wewnętrznej dystrybucji paliw-co o tym myślicie? Niema, chyba że dorwiesz jakiś używany zbiornik dwupłaszczowy. Kissmy.. a nie od tego roku nie trzeba już mieć dwupłaszczowych? Ja mam narazie jak Ty ale coś muszę myśleć bo narazie mam w magazynie a niedługo będe musiał pod chmurką coś postawić.

Jeśli zużywasz duże ilości paliwa to Ci się szybko zwróci, jakbym kupił zbiornik 3500L to by mi się zwrócił po jakimś roku czasu może trochę więcej. Oszczędzam jakiś 1000zł miesięcznie na paliwie. Tylko jest ten problem że musisz najpierw zrobić przedpłatę by przywieźli paliwo.

#4 Share ysy

ysy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 18:43

Kontenerowa stacja paliw-zbiorniki do przechowywania i wewnętrznej dystrybucji paliw-co o tym myślicie? to zmień firmę mnie wożą tacy co leją i odjeżdżają po tygodniu przychodzi faktura do zapłaty z terminem płatności jeszcze jak przyciasne to z długim

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kontenerowa stacja paliw-zbiorniki do przechowywania i wewnętrznej dystrybucji paliw-co o tym myślicie? Dzisiaj, 18:17
  •  

#5 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 19:12

Kontenerowa stacja paliw-zbiorniki do przechowywania i wewnętrznej dystrybucji paliw-co o tym myślicie? Nie zmienie bo jest dobre paliwo. Mam myśl by samemu otworzyć małą hurtownię ale to jeszcze trochę.

#6 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 19:56

Kontenerowa stacja paliw-zbiorniki do przechowywania i wewnętrznej dystrybucji paliw-co o tym myślicie? to jaki macie rabat do ceny hurtowej? http://www.e-petrol....ek-krajowy/hurt tutaj są aktualne netto, mi się zmiana z jedno na dwu płaszczowe nie zwróci, bo te pierwsze już mam, zastanawiam czy możliwe jest włożenie do paletopojemnika jakiegoś worka (coś na kształt zbiorników na wodę i RSM), ale jeszcze się nie spotkałem z takim rozwiązaniem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 20:06

Kontenerowa stacja paliw-zbiorniki do przechowywania i wewnętrznej dystrybucji paliw-co o tym myślicie? Rabat różny ale ok 2gr na litrze. Nie biorę też dużo ale 6 tys średnio w miesiącu przeleje.

Dodaj odpowiedź