jacek456788

zetor fortera105 czy Deutz-Fahr agrotron k 100

Polecane posty

jacek456788    0

witam mam pytanie do urzytkowników tych dwóch prodócentów ciągników a mianowićie chodzi mi zetor fortera105 czy Deutz-Fahr agrotron k 100 czy nie są awaryjne jakie spalanie mam oferte na zetor fortera 105 ale słyszałem kilka opini że są strasznie awaryjne teraz zastanawiam się nad aneksem i zmianie eferty na Deutz-Fahr agrotron k 100 słyszałem pochlebne opinie otym ciągniku jaka jest cena na dzień dzisiejszy i jakie ma wyposarzenie standardowe z góry dzieki za opinie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Teraz już chyba jakoś inaczej się nazywa niż k100 ale znajomy ma i mogę ci powiedzieć że sprawuje się bardzo dobrze. A odnośnie tego aneksu to możesz zwiększyć kwote pomocy?Bo DF będzie droższy więc i kwota pomocy wzrośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca94    168

Po co ci zmieniać aneksy jak na wniosku liczy się tylko moc i cena mój kolega na ciągnik mimo że składał żadnej oferty nie dawał tylko tak jak pisałem moc i cena. mister można zawyżyć 10% lub wziąć tańszy o 10% lub chyba tego nie jestem pewny nie wziąć jakiejś maszyny lub tańszą i wtedy abyś się w kwocie na wniosku zmieścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

ja bym wybrał deutza. lepsze silniki i bardziej ekonomiczne więc przy takich stawkach ON tylko deutz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu wziąłbym DF.Zetor ma złe opinie i się często psuje.Wujek ma forterre 105 tylko że z 2007 roku to już sprzedaje bo jest tak awaryjna i kupuje nowego JD .Drugi od nas ma Proxime 95 power to co dwa tygodnie serwis jeździ do niego bo to skrzynia to klima,Nie kończąca się opowieść .Wiec polecam DF .Ja mam tylko ze Agrofarma i mi sie bardziej podoba DF od Zetora i ma lepsze wykonanie .A weźmiesz jaki uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

lol deutz ekonomiczniejszy ciekawe od kiedy i zetor i deutz lubia sobie wypic wiec splanie bedzie porownywalne deutz napewno bedzie wygodniejszy lepsza skrzynia i zwrotniejszy jesli chesz tura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca94    168

wojtas972 Skoro w fendt'ach montują silniki deutza a jak wiadomo że fendt jest jednym z najoszczędniejszych ciągników z tego co mi wiadomo to deutz nie pali tyle co zetor z resztą z opini znajomych wiem ze deutze mało palą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek456788    0

macie racjie wezmę chyba tego Deutz-Fahr może orientujecie się jaka cena togo Deutz-Fahr i w jakim wyposarzeniu który model tego Deutz-Fahr jest lepszy agrotron k czy agrofarm w przedziale mocy 100-105km i jake ma spalanie na mtg w ciężkich pracach i lekkich typu w transporcie z góry dzięki

Edytowano przez jacek456788

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Agrotron jakieś 240tys, agrofarm jakieś 190tys, zetor Fortera jakieś 170tys

Jeżeli z tych dwóch DF no to na główny agrotron masywniejszy i parametry lepsze ale i pewnie spalanie wyższe...

Edytowano przez mister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Agrotrona k100 nie ma już w produkcji, zamiast jego jest k410 praktycznie to samo ze zmienionym dachem z tych trzech Agrotron będzie najlepiej wyposażony i no i najdroższy ;)


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    512

lol deutz ekonomiczniejszy ciekawe od kiedy i zetor i deutz lubia sobie wypic wiec splanie bedzie porownywalne deutz napewno bedzie wygodniejszy lepsza skrzynia i zwrotniejszy jesli chesz tura

deutz jest ekonomiczny i był a spalanie na pewno wyższe będzie w zetorze

Edytowano przez lamboEVO100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek456788    0

koledzy w w zetor forterra 105 opłaca się dokupić wzmocniony podnośnik więcej par szybko złączy i większy momet obrotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jopi1991
      Przyszedłem dziś się poradzić.mam taki problem ze 1/3 gospodarki ma brat....1/3 mam ja i 1/3 jescxe ojciec  brat oświadczył że on robić nie ma czasu...za dużo oboowazkow  i praca z której na nieporównywalnie więcej.proponuje mi pracę na jego części jako pracownik (wynagrodzenie płatne od godzin) mówił że wtedy odpada koszty napraw paliwa nawozów itd ogólnie tylko mam wykonać pracę jak zwykły pracownik zatrudniony w firmie ale na KRUS.  W zimę mogę iść do pracy do niego na czarno ( posiada firmę w innej branży)Czy zgodzić się na to czy może jakieś lepsze pomysły? Dzierżawa na mnie za jakąś niewygórowaną kwotę? (wtedy jego maszyn nie tykam)Czy może wynagrodzenie procentowe od zysku? Jeżeli tak to jaki procent  zawolac?Oczywiście wszytko będzie spisane notarialnie obojetnie jak miałaby wyglądać nasza współpraca. 
    • Przez Kurwer21
      Witam, aktualnie zaczynam prawo jazdy kategorii B, mam zamiar do żniw dorobić jeszcze B+E, ale nie wiem czy to sie uda, wiec stad te pytanie, czy po kategorii B mogę prowadzić kombajn zbożowy? I jak to wygląda w sytuacji gdy trzeba ciągnąć wózek za kombajnem? Jednak jest na kołach, więc nie wiem jak to się odnosi do przepisów, z góry dziękuje za odpowiedź
    • Przez suffeks
      wymienili słup i takie coś zostało na polu, należy się odszkodowanie chyba? 

    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj