Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z podnosnikiem w McCormick cx105

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tomek012

tomek012

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 25 kwiecień 2011 - 20:21

problem z podnosnikiem w McCormick cx105 Witam mam problem z podnośnikiem w McCormick CX105 przyciskami na błotnikach podnosi w porządku nie przeszkadza czy zimny czy ciepły w kabinie pokrętłem podnosi jak jest zimny to bez problemy a jak ciepły to nie podnosi co może być tego przyczyną. Z góry dziękuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z podnosnikiem w McCormick cx105 Dzisiaj, 15:29
  •  

#2 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 25 kwiecień 2011 - 20:35

problem z podnosnikiem w McCormick cx105 A jak sie rozgrzeje i dasz gaz w podłge to podniesie, może nawet z trudem, ale czy podniesie?? Bo chyba wiem co może być...
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

#3 Share tomek012

tomek012

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 26 kwiecień 2011 - 19:40

problem z podnosnikiem w McCormick cx105 jak dasz w podłogę to podnosi tak samo ja na wolnych obrotach tak powolutku

tak podniesie ale z trudem

#4 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 26 kwiecień 2011 - 20:53

problem z podnosnikiem w McCormick cx105 Miałem tak samo w Landinim, tyle ze nie mam elektryki na błotnikach, to nie wiem jak z tym by było, ale objawy masz identyczne jak ja. Prawdopodobnie wycioł ci uszczelniacz na rozdzielaczu i jak sie rozgrzeje to przepuszcza i nie daje rady podniesć. Miałem to samo. Jak wiadomo Landini to to samo co MC, ale jeśli nie masz gwarancji to możesz mieć spore koszta. W moim ciągniku wymiana uszczelniaczy pomagała na krótko, ale miałem ciągnik na gwarancji, zrobiono ekspertyze i okazało sie że blok podnośnika był za mocno stoczony i przez to wycinał uszczelniacze. Podnośnik wymieniono mi na gwarancji i od tego czasu spokój. Jeśli sie okaze że to siadło, skontaktuj sie z dealerem i staraj sie o ekspertyze, bo być może jakiś wadliwy egzemplarz i wtedy powinni ci zrobic, nawet po gwarancji.
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share pitru

pitru

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:Mechanika Komputery

Napisany 27 kwiecień 2011 - 15:38

problem z podnosnikiem w McCormick cx105 Tomek 012,
Wystarczy przeprowadzić kalibrację podnośnika i powinno pomóc. jeżeli jest jakiś błąd el. to pokazuje się w okienku podnośnika.

przyciskami na błotnikach podnosi w porządku nie przeszkadza czy zimny czy ciepły w kabinie pokrętłem podnosi jak jest zimny to bez problemy a jak ciepły to nie podnosi

W/g tego co pisze kolega, to nie jest problem mechaniczny.
Naprawa maszyn rolniczych i budowlanych
McCormick Case Steyr Jcb Caterpillar itp

#6 Share Service

Service

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 16 czerwiec 2011 - 22:06

problem z podnosnikiem w McCormick cx105 w zależności z którego roku jest ten cx od bodajże 2 lat nie ma wyświetlacza na podnośniku tylko wszystke kody są pokazywane na panelu liczników

jesli masz starszego cx i nie wyświetla się nic w okienku podnośnika to kalibracja hitcha i powinno chulać jeśli pokazuje się coś to pisz co to poradzimy co jest uszkodzone ( zdarzają się uszkodzenia potencjometru podnosnika, kołków obciążeniowych, ) jesli masz nowszy typ cx to tak samo tyle że kody masz na desce rozdzielczej

Edytowany przez Service, 16 czerwiec 2011 - 22:07.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share bdhpl

bdhpl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 26 październik 2016 - 17:02