Skocz do zawartości

Zdjęcie

mf 3095 + turbo

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share shrek

shrek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 25 kwiecień 2011 - 12:41

mf 3095 + turbo witam wszystkich :) mam taki problem : jestem posiadaczem mf 3095 + turbo sprowadzonego z danii i zastanawiam sie ile on moze miec koni ?? fabrycznie wiem ze turbo nie było zakładane do tego modelu ( prosze o poprawkę jak sie mylę ) i 3095 posiada 107 koni :) więc ile moze dodac te turbo ?? (wygląda, że zostało założone bardzo profesjonalnie i działa ), do tego poprzedni właściciel zamontował sobie też przedni tuz ( szkoda tylko ze bez przedniego womu ) ale i tak spoko :) czy ktos może sie orjentuję ?? z góry dzieki za wysztkie odpowiedzi :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
mf 3095 + turbo Dzisiaj, 15:54
  •  

#2 Share ariss

ariss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 757 postów

Napisany 25 kwiecień 2011 - 12:49

mf 3095 + turbo konadata podaje że przy tym samym silniku i oryginalnie założonym turbo osiąga on moc 126 hp przy 2200 obr http://konedata.net/...orit/MF3115.htm model 3125 będzie odpowiadającym Twojemu traktorowi
Sprzedam pług zagonowy 2-skibowy UG
Sprzedam dojarkę na ciągnik

informacje na priv lub gg polecam

#3 Share miturskir

miturskir

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 317 postów

Napisany 25 kwiecień 2011 - 12:50

mf 3095 + turbo

witam wszystkich :) mam taki problem : jestem posiadaczem mf 3095 + turbo sprowadzonego z danii i zastanawiam sie ile on moze miec koni ?? fabrycznie wiem ze turbo nie było zakładane do tego modelu ( prosze o poprawkę jak sie mylę ) i 3095 posiada 107 koni :) więc ile moze dodac te turbo ?? (wygląda, że zostało założone bardzo profesjonalnie i działa ), do tego poprzedni właściciel zamontował sobie też przedni tuz ( szkoda tylko ze bez przedniego womu ) ale i tak spoko :) czy ktos może sie orjentuję ?? z góry dzieki za wysztkie odpowiedzi :)

coś podobno około 20 koni

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share shrek

shrek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 25 kwiecień 2011 - 13:37

mf 3095 + turbo

konadata podaje że przy tym samym silniku i oryginalnie założonym turbo osiąga on moc 126 hp przy 2200 obr http://konedata.net/...orit/MF3115.htm model 3125 będzie odpowiadającym Twojemu traktorowi

ariss czyli z tego wynika że turbo mogło byc zamontowane fabrycznie ?? (zawsze chyba lepiej niż montowane samodzielnie ) dobre i 19 koników ( myślałem że może być troszke więcej - tak do 30 ;p )

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share ariss

ariss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 757 postów

Napisany 25 kwiecień 2011 - 14:04