Skocz do zawartości

Zdjęcie

jaki polski ładowacz czołowy wybrac do case jx 95

16 odpowiedzi na ten temat

#1 Share beowulf87

beowulf87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 24 kwiecień 2011 - 07:39

jaki polski ładowacz czołowy wybrac do case jx 95 za quicke 45 zycza sobie 44 tys brutto, case jx95 wyjdzie mnie kolo 115.000 i nie bede przekredytowywac sie na ladowacz za praktycznie 1/3 wartosci ciagnika. Z drugiej strony nie chce oszczedzac a potem jeczec, udzwig kolo 1,5 tony, 3 sekscje, joystick, prosze o opinie z kategorii jakosc/ cena
pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jaki polski ładowacz czołowy wybrac do case jx 95 Dzisiaj, 01:40
  •  

#2 Share hendryk21

hendryk21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 24 kwiecień 2011 - 08:19

jaki polski ładowacz czołowy wybrac do case jx 95 możesz wziąć pronara łc-1650 z amortyzatorem cena około 20tys, udźwig 1650, wys. podnoszenia 3,8, lub warfamy tur 6a udźwig 1600, ale wys. podnoszenia tylko 3,5
KPK Kumurun Team

#3 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 24 kwiecień 2011 - 08:31

jaki polski ładowacz czołowy wybrac do case jx 95 Zobacz jeszcze Hydrometal AT-30 bo ten pronara to strasznie ciężki jest [cięższy nawet od Quicke :unsure: ] i ceną też nie straszny.

#4 Share Kameleont25

Kameleont25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja rolnictwa, mechanika, rolnictwo, itp. itd.

Napisany 24 kwiecień 2011 - 08:39

jaki polski ładowacz czołowy wybrac do case jx 95 J bym proponował Metl-fah lub Hydramet, cena obu to jakieś 17tyś sam tur, a udzwig też niemają zły.

#5 Share lok133

lok133

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 24 kwiecień 2011 - 09:02

jaki polski ładowacz czołowy wybrac do case jx 95 Ja mam ale nie wiem czy bedzie dobre tak więc pol-mot tur tylko nie wiem jaki dokładnie model.

Ja mam tur 6 wlasnie polmotu do JD

#6 Share nic290

nic290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 24 kwiecień 2011 - 09:08

jaki polski ładowacz czołowy wybrac do case jx 95 Żadnych hydrometów, hydrometali i tym podobnych.. To są największe buble.. :( Wiem bo mam i nie polecam nikomu.. Wszędzie cieknie, nie pasuj nawet w mocowania rama w serwisie mi zakładali go w 4 i wózkiem widłowym na siłę go wpychali. Gdybym go nie potrzebował wtedy pilnie oddałbym go do reklamacji.

#7 Share Zetek5340 Zetek5340

Zetek5340
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 kwiecień 2011 - 09:47

jaki polski ładowacz czołowy wybrac do case jx 95 nie wiem co ci poradzić ale z polskich to ciekawego nic będzie z warfamy montowało się nie jednego to rzadko który idealnie pasował jednym słowem bez młotka nie podchodzi słyszałem że te z Hydrometalu są nawet dobre ale to twoja decyzja B)

#8 Share pawelzaborze27

pawelzaborze27

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 24 kwiecień 2011 - 09:48

jaki polski ładowacz czołowy wybrac do case jx 95 A ja napewno nie brał bym nic o udzwigu większym niż 1200 kg. Większy bedzie tylko wolniej działał bo ma grubsze siłowniki, a i tak nie podniesie wiecej niż ta tona netto, bo tył sie od ziemi oderwie i tyle. Chyba że obciążnik jakiś fest, ale to też głupota do ciągnika bez ramy. Jaki weźmiesz taki będzie dobry, i takim będziesz robił, Metal-Fach, Hydramet... Mam hydramet i marudze tylko na mase, i tak nie pogniesz go, weź najlżejszy a bedziesz zadowolny.

#9 Share kubu365

kubu365

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 24 kwiecień 2011 - 09:58

jaki polski ładowacz czołowy wybrac do case jx 95 ja posiadam case jx 80 i zamontowany jest na nim tur6 z warfamy mam go 2 lata przez ten okres czasu wymienilem silownik lewy poziomujacy (ten co jest odpowiedzialny za poziomowanie ) bo ciekł chyba uszczelniacz poszedl (wymienili mi go na gwarancji) a i ten drut co pokazuje poziomowanie sie wygiął musze go wyprostowac bo jest czasami niezbedny ;)
Wielki fan case jx/new holland td

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share Szklana

Szklana

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 22 maj 2011 - 11:13

jaki polski ładowacz czołowy wybrac do case jx 95 Nie polecam hydrometalu bo sam mam AT20 na gwarancji zepsuje ci się to będziesz sam go naprawiał bo serwis ma gdzieś klienta, jak już go sprzeda.Albo nie mają czasu albo za daleko im jechac do klienta.

Edytowany przez nasil90, 22 maj 2011 - 12:36.
Cytowanie posta

#11 Share paszczak

paszczak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 11 czerwiec 2011 - 14:02

Nie polecam hydrometalu bo sam mam AT20 na gwarancji zepsuje ci się to będziesz sam go naprawiał bo serwis ma gdzieś klienta, jak już go sprzeda.Albo nie mają czasu albo za daleko im jechac do klienta.

Zainteresujecie się Sigmą4 tu jest link do katalogu
http://www.sendspace...f46f76bca1e9090

#12 Share MasseyFerguson255

MasseyFerguson255

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim to Rolnictwo
    Samochody i sprzęt car audio

Napisany 30 grudzień 2011 - 09:59

możesz wziąć pronara łc-1650 z amortyzatorem cena około 20tys, udźwig 1650, wys. podnoszenia 3,8, lub warfamy tur 6a udźwig 1600, ale wys. podnoszenia tylko 3,5

A z Warfamy 6a to ile kosztuje tur?

#13 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 10:14

A ja napewno nie brał bym nic o udzwigu większym niż 1200 kg. Większy bedzie tylko wolniej działał bo ma grubsze siłowniki, a i tak nie podniesie wiecej niż ta tona netto, bo tył sie od ziemi oderwie i tyle. Chyba że obciążnik jakiś fest, ale to też głupota do ciągnika bez ramy. Jaki weźmiesz taki będzie dobry, i takim będziesz robił, Metal-Fach, Hydramet... Mam hydramet i marudze tylko na mase, i tak nie pogniesz go, weź najlżejszy a bedziesz zadowolny.

jak ta 12 na agrofarmie ci się sprawdza nie ogranicza skrętu mocowanie, nie za bardzo wysunięty do przodu? nie było problemów z montażem? Boże jak tak czytam to co wypisujecie o tych polskich dużych turach to coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że lepiej wziąść hydramet 3B na mf255 i wspomaganie na orbitrol nowe opony i będę spokojniejszy że nic nie połamie nie uszkodzę itd

#14 Share Mundek1987

Mundek1987

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 20 czerwiec 2016 - 10:17

Witam Kupiłem ładowacz z Metbudu z Ułęża cena naprawdę korzystna a  i ładowacz bardzo solidny napewno bedzie długo służył może tylko czas oczekiwania troche długi ale chyba to z  racji tego że maja dużo zamówień naprawdę solidna firma. Ładowacz mnie kosztował do deutza 11500 przyjechali zamontowali wszystko było w cenie . Polecam

#15 Share Kali

Kali

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 03 lipiec 2016 - 16:45

Reklama dobra, darmowa.

#16 Share mariaci10

mariaci10

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 10 sierpień 2016 - 21:50

jaki polski ładowacz czołowy wybrac do case jx 95 Nie polecam ładowaczy firmy knoch. Zrobili mi za wysokie mocowania, bo nie opada do podłoża, mają zmienić i czekam juz prawie 3 miesiące. Poza tym opadał od samego początku, a po miesiącu zaczęło przeciekać z koncówek przy rozdzielaczu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17 Share reno13354

reno13354

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 10 sierpień 2016 - 22:02

jaki polski ładowacz czołowy wybrac do case jx 95 Rownież odradzam firmę Knoch. Opada i przecieki są, a używam go bardzo mało...
Jeszcze zapniałem dodać ze poziomowanie jest słabo wymierzone, bo nie trzyma równo osprzętu przy podnoszeniu i opuszczaniu...