Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile koni moze miec Jumz 6AM.

67 odpowiedzi na ten temat

#61 Share pracaipasja

pracaipasja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 02 maj 2011 - 14:16

Ile koni moze miec Jumz 6AM. ale zadyma czytalem tylko ostatnia strone i pozwole sie wtracic i pochwalic JUMZA mialem go kiedys przez 3 lata przesiadlem sie na niego z C-360 i dla mnie to byl meksyk z plugiem trojka latal po ciezkiej madzie jak chcial,piec ciezkich bron na piachu nie problem,silnik spalal kazde swinstwo z wyjatkiem wody,ani jednej szyby,ani jednego swiatla,akumulator w kabinie palilnawet przy -20,az pewnego razu poszla albo uszczelka pod glowica albo pekla tuleja nie wiem ale woda poszla w olej,zasypalem uszczelniaczem pomoglo na pol roku,powtorka to go troche porozbieralem i poszedl w kat podworka,odstal rok i gosc go kupil za 1000 zloty,wyremontowal i poslal w swiat dodam ze ja czorta-boze jaki byl brzydki-dostalem za darmo :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile koni moze miec Jumz 6AM. Dzisiaj, 16:55
  •  

#62 Share bigman

bigman

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 04 czerwiec 2011 - 20:40

Ile koni moze miec Jumz 6AM. no faktycznie trochę zamieszania , ale może lok ma rację ;) he he , jeśli tak to przeslij nam jakieś fotki z orki jakimś czteroskibowym dużym pługiem i pochwal sie jak szybko ci poszło, o ile ruszyłeś wogóle ;) to powinno całkowicie rozstrzygnąć spór

#63 Share Kulik

Kulik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,wymyślanie wynalazków i udoskonaleń maszyn,KPK Kumurun team

Napisany 21 sierpień 2011 - 22:17

Ile koni moze miec Jumz 6AM. Według mojej instrukcji Jumz ma Moc znamionową 70km wg.SAE ;)

#64 Share Karol323

Karol323

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Zainteresowania:- KPK Kumurun Team - Forever xD
    - Rolnictwo i wszystko po troszku :)

Napisany 22 sierpień 2011 - 07:29

Ile koni moze miec Jumz 6AM. Dobrze piszesz @Kulik - Moc powinien mieć zazwyczaj 68km lub te 70km... Czasami widać gdzies pisze 80km że ma? Niby z czego ? :P Ale nie no dużo osób mówi że Jumz potrafi być silniejszyy od 80tki.. Nie wiem czy to prawda ale wszystko możliwe...
Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#65 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 22 sierpień 2011 - 19:47

Ile koni moze miec Jumz 6AM. Poszperałem po rosyjskojęzycznych stronach i wyczytałem, że JUMZ6 był kontynuacją modelu MTZ-5 z niewielkimi zmianami i produkowano (a w MTZ produkowano model MTZ-50) go w fabryce gdzie zasadniczą produkcją były rakiety kosmiczne(taka cywilna przykrywka). Rosjanie podają moc silnika D65(występował w wersjach rozruchu na silnik i rozrusznik) w postaci 60+5 i według SAE 70KM. Ponoć wersje budowlane miały te mocniejsze silniki - nie udało się tego potwierdzić - na razie.

Edytowany przez zorzyk2, 22 sierpień 2011 - 19:48.

#66 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7620 postów

Napisany 22 sierpień 2011 - 20:24

Ile koni moze miec Jumz 6AM. http://zapodaj.net/5...9029ca.jpg.html
KPK Kumurun Team

#67 Share hodowcamlody

hodowcamlody

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza i hodowla bydła

Napisany 24 październik 2016 - 14:00

Ile koni moze miec Jumz 6AM. Da wyciągnąć z d65 więcej mocy czy trzeba wymienić na nowszy model silnika mmz? Jakby tak założyć mu Turbo to ile mocy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#68 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 24 październik 2016 - 18:40

Ile koni moze miec Jumz 6AM.

Jak dasz turbo i db układ wtryskowy dostroisz to do 80 KM spokojnie dociśniesz go,nie mówiąc już o poprawie momentu obrotowego

KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Dodaj odpowiedź