Skocz do zawartości

Zdjęcie

TR 86

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Puszkin

Puszkin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 23 kwiecień 2011 - 14:37

TR 86 Witam
Od niedługiego czasu jestem posiadaczem kombajnu New Holland TR 86 z 1988 roku, niestety nie mam do niego instrukcji obsługi a nigdy nie miałem styczności z kombajnem rotorowym. Może ktoś jest w stanie pomóc, chodzi mi o ustawienie rotorów, młocarni i innych podzespołów, proszę o jakiekolwiek informacje związane z tym modelem, być może ktoś użytkuje, posiada.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
TR 86 Dzisiaj, 19:25
  •  

#2 Share Dziedzio92

Dziedzio92

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 279 postów

Napisany 23 kwiecień 2011 - 16:12

TR 86 W zlej sytuacji jestes bo prawie nikt nie ma takiego kombajnu :( we francji jest juz lepiej bo maja takie kombajny Jedynie co to musisz sie zglosic do goscia od ktorego kupiles zeby poszukal tobie instrukcji do niego bo inaczej hu ztego ze masz kombajn jak nie wiesz jak go ustawic
Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Puszkin

Puszkin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 28 kwiecień 2011 - 20:05

TR 86 gość od którego kupiłem to handlarz, będzie coś niby próbował załatwiać ale wiadomo jak to jest jak kasa już zapłacona. myślałem by zadzwonić do płocka i coś tam popytać ale marnie to widzę, ogólnie lipa. zastanawiam się tylko czy w kombajnach rotorowych innych marek obroty i ustawienia są podobne, ale chyba tylko w NH jest podwójny rotor wiec już inaczej...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 28 kwiecień 2011 - 22:07

TR 86 Z sitami i wentylatorem to sobie jakoś poradzisz metoda prob i błedów. Reszta takze jest w ten sposob do ogarniecia. Wiadomo szczelina do zboza mniejsza jak do rzepaku, i obroty wieksze. Najlepiej jak pojdzie w pole to jakos go ustawiasz.
Poszukam cos od siebie na forach w USA bo tam jest najwięcej tych kombajnów.