Skocz do zawartości

Zdjęcie

odradzam podkaszarke Partner made in USA

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share sebastian1

sebastian1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 21 kwiecień 2011 - 13:08

odradzam podkaszarke Partner made in USA odradzam kupo tej kosiaki a wszczegolnosci w super marketach LEROY MERLIN ostatnio kupilem podkaszarke tej firmy w silniku bylo jakiej tarcie a raczka wpadala w duze wibracje,na drugi dzien wymienilem ale to naprawde z wielkim trudem po dlugiej rozmowie kierwnikiem a wczesniej jeszcze z innymi osobami ktore probowaly sie mnie pozbyc ,co sie okazalo druga podkaszarka chodzila tak samo wiec wrucilem sie z powrotem ale tym razem rzadajac zwrotu gotowki co sie okazuje na poczatku rozmowy jest to niemozliwe gdyzw kosiarce jest juz paliwo i wszyscy mowia ze byla uzywana ale jak mam sprawdzic silnik jak nikt tego nie robi w supermarketch nawet jesli przyniesiesz swoje paliwo to osoba nie ma uprawnien aby ja odpalic oni tylko sa od tego aby cie zachecic to kupna ,raz odpalilem silnik wlasnie przy takiej osobie ktora powiedziala ze silnik chodzi i jest dobra (z takim chamstwem jeszcze sie nie spotkalem )chciale rozmawiac jak najszybciej z kirownikiem ale odwlekali mowiac ze bedzie za 2 godzinny spieszylo mi sie wiec doszlismy do porozumienia ze oddadza mi nie cala sume pieniedzy oddejma 5% zgodzilem sie wiec stracilem 36zl cena podkaszarki 725zl moc 1 km 40cm sklep na ul Noworudzka 2a w KLODZKU

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
odradzam podkaszarke Partner made in USA Dzisiaj, 19:34
  •  

#2 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 21 kwiecień 2011 - 13:18

odradzam podkaszarke Partner made in USA Kolego co ty 1 KM chcesz nakosić. Ja za 500 mam kosę 3.8KM i tnie jak rotacyjna, a krzaki kładzie jak domino. Kosa to MAGNUM.

#3 Share Senator

Senator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 506 postów

Napisany 21 kwiecień 2011 - 14:15

odradzam podkaszarke Partner made in USA @Rolnik1973 - jak długo ją masz? Były jakieś awarie? Jesteś z niej zadowolony?

#4 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 21 kwiecień 2011 - 16:36

odradzam podkaszarke Partner made in USA @sebastian1 trzeba było złożyć pisemną reklamację, i kopię zachować.

Jaki miałeś zapis w karcie gwarancyjnej na temat reklamacji?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 21 kwiecień 2011 - 17:28

odradzam podkaszarke Partner made in USA Senator 3 sezon będzie. Koszę codziennie wiosna-lato krowie,cielakam, świniom trawę jako pasza. Dlamnie super, drut napędowy naprawdę stal na wieloklinach znaku niema. Padła tylko świeca bo przebicia dostała. Teraz nowy model widziałem 4.3KM za 550zeta.

#6 Share Senator

Senator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 506 postów

Napisany 21 kwiecień 2011 - 19:41

odradzam podkaszarke Partner made in USA No właśnie też widziałem na alledrogo i się zastanawiam, wolałbym żeby się nie rozleciała po grubszej robocie :) Znasz może kogoś kto taką posiada? Bo może trafił Ci się dobry egzemplarz :D , też takie opinie słyszałem że jedna będzie chodziła jak spirytus a druga będzie się sypać :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów

Napisany 21 kwiecień 2011 - 20:14

odradzam podkaszarke Partner made in USA Na wiosce ja tylko mam. Ale widzę na targu ludzie kupują u tego gościa co kupiłem takiemi tylko handluje i ruch spory był sprzedał kilka ostatnio jak byłem. Dobry olej to podstawa ja na orginalnym szwedzkim do husqvarny koszę, drogi ale jakość ważniejsza. Miksol to nagar tylko robi.