Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pompa wtryskowa t25

489 odpowiedzi na ten temat

#21 Share blazek

blazek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 20 kwiecień 2011 - 21:21

Pompa wtryskowa t25 Ja swoją jak założyłem po regeneracji to miałem ten sam problem tez paliwo nie szło na wtryski pomogło dopiero jak odkreciłem rurki z wtrysków i dopiero pompowałem ręczną pompką i na zmiane kręciłem rozrusznikiem az poszło paliwo z rurek potem poskręcałem i zapalił od razu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pompa wtryskowa t25 Dzisiaj, 07:52
  •  

#22 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2885 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 20 kwiecień 2011 - 21:22

Pompa wtryskowa t25 Jest, na górze sekcji tam między króćcami co na wtryski idą, ale ją trudno odkręcić bez wykręcania króćców.

#23 Share adamgaleon

adamgaleon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 20 kwiecień 2011 - 21:41

Pompa wtryskowa t25 ok. zrobię tak jak mi radzi kolega blazek odkręcę rurki od wtrysków i będę kręcił rozrusznikiem aż odpowietrzę może mi się uda,

#24 Share Buszmen11

Buszmen11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, wędkarstwo, kobitki:)

Napisany 21 kwiecień 2011 - 20:31

Pompa wtryskowa t25 popuść tą śrubę co jest między króćcami i raz dwa go odpowietrzysz

#25 Share adamgaleon

adamgaleon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 21 kwiecień 2011 - 21:43

Pompa wtryskowa t25 ok. pompa zrobiona władek pracuje, problemem była sekcja niby oryginalna i nowa wsadzona a po 5 minutach się zatarła jakaś wada fabryczna w sklepie mi wymienili sekcję i nie było problemu już potem z odpowietrzeniem.

#26 Share ono1634

ono1634

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 24 kwiecień 2011 - 17:37

Pompa wtryskowa t25 Witam.Panowie proszę o pomoc mam problem z t-25 leje mi paliwo z pompy wtryskowej z tej śruby gdzie się wlewa olej do pompy,w książce jest narysowane że jest tam zaworek i on powinien odbijać ale u mnie on nie odbija nie wiem czy pękła sprężyna czy co i nie wiem co mam robić proszę o szybką pomoc!!!

#27 Share adamgaleon

adamgaleon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 24 kwiecień 2011 - 18:49

Pompa wtryskowa t25 JAK CI LEJE Z TEJ ŚRUBY TO ZNACZY ŻE JEST DUŻO PALIWA I TRZEBA GO SPUŚCIĆ I WLAĆ OLEJ ODKRĘĆ TĄ ŚRUBĘ NA DOLE DO SPUSZCZANIA OLEJU WYLEJE CI SIĘ SAMO PALIWO CZYLI ROPA I WLEJ NOWY OLEJ POWINNO SIĘ TAK ROBIĆ CO JAKIŚ CZAS.

wyłącz caps locka

Edytowany przez milanreal1, 24 kwiecień 2011 - 19:39.

#28 Share ono1634

ono1634

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 25 kwiecień 2011 - 08:43

Pompa wtryskowa t25 Ale na jesień nic nie kapało dopiero zaczelo na wiosne jak wyjechałem pierwszy raz w pole,to jest możliwe?

#29 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2885 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 25 kwiecień 2011 - 08:50

Pompa wtryskowa t25 Pewnie się zrobiło pełno i ucieka nadmiar. Spuść , nalej oleju i obserwuj czy po chwili to samo. Ja co 50 mtg wymieniam olej bo ropa sama.

#30 Share ono1634

ono1634

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 25 kwiecień 2011 - 13:49

Pompa wtryskowa t25 Dzięki za porade jutro tak zrobie i dam znać i co i jak.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share ono1634

ono1634

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 02 maj 2011 - 20:06

Pompa wtryskowa t25 Witam pompa już nie cieknie dzieki za porade pozdrawiam.

#32 Share zawisza508

zawisza508

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 11 maj 2011 - 20:27

Pompa wtryskowa t25

JAK CI LEJE Z TEJ ŚRUBY TO ZNACZY ŻE JEST DUŻO PALIWA I TRZEBA GO SPUŚCIĆ I WLAĆ OLEJ ODKRĘĆ TĄ ŚRUBĘ NA DOLE DO SPUSZCZANIA OLEJU WYLEJE CI SIĘ SAMO PALIWO CZYLI ROPA I WLEJ NOWY OLEJ POWINNO SIĘ TAK ROBIĆ CO JAKIŚ CZAS.

wyłącz caps locka

witam mam takie pytanie chcem wyciagnac pape paliwa z wladka tylko sie zastanawiam czy moge ja odrazu wyciagnac czy musze jakos tloki ustawic? ma to jakies znaczenie?

#33 Share adamgaleon

adamgaleon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 11 maj 2011 - 20:57

Pompa wtryskowa t25 W pierwszej kolejności odkręć sobie korpus wlewu oleju jest on przykręcony 3 nakrętkami M6, jak ściągniesz ten korpus zobaczysz koło zębate napędu pompy paliwa, do tego koła jest przykręcony napęd licznika motogodzin przed odkręceniem popatrz na to koło bo u mnie były znaki które się powinny pokrywać czyli na kole oraz na korpusie pompy następnie odkręć te dwie śruby mocujące napęd licznika i masz już odpiętą pompę od napędu rozrządu tego koła nie ruszaj bo jest ono ustawione jak go obrócisz to będziesz musiał ustawiać cały rozrząd, następnie odkręć pozostałe 4 śruby mocujące pompę oraz przewody wysokiego ciśnienia i pompę masz na wierzchu.

#34 Share Terror

Terror

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 19 lipiec 2011 - 14:48

Pompa wtryskowa t25 Witam. Mam problem. W pompie wtryskowej na samej górze jest odpowietrznik. Jeżeli wkręcę władka na obroty do wali mi zniego ropą. Według książki w środku powinno być szczeliwo. wie ktoś z czego jest to szczeliwo żebym mógł sobie dorobić?

#35 Share ltz55aluki

ltz55aluki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Zainteresowania:muzyka mechanika i inne:)

Napisany 19 lipiec 2011 - 21:29

Pompa wtryskowa t25 zebys jak pompowal to i tak nie napompujesz musisz wstrzyknac troche paliwa do przewodow paliwowych i wtedy pompowac inaczej nic to nie da:)
pozdro:)

#36 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1368 postów
  • Zainteresowania:radzieckie ciągniki, mechanika, elektryka

Napisany 24 lipiec 2011 - 17:46

Pompa wtryskowa t25

Witam. Mam problem. W pompie wtryskowej na samej górze jest odpowietrznik. Jeżeli wkręcę władka na obroty do wali mi zniego ropą. Według książki w środku powinno być szczeliwo. wie ktoś z czego jest to szczeliwo żebym mógł sobie dorobić?

Mnie się robi to samo, To chyba należałoby poczytać, co koledzy piszą wyżej....

a u mnie jak się stale zapowietrzał, to można było pieknie zaobserwować jak działa odpowietrznik :rolleyes:

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

#37 Share arielo

arielo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 30 lipiec 2011 - 22:36

Pompa wtryskowa t25 Witam męczy mnie pewien problem mianowicie ostatnio wymieniałem pompę paliwową i po wykręceniu starej zauważyłem że tam w miejscy trybu z przodu ciągnika jest luz i taki kołnierz mocno się rusza i wszystko było umazane w oleju od tego czasu władek zaczął mocno dymić i w szybki tempie zaczęło ubywać oleju silnikowego. A więc czy to może być spowodowane wyrobieniem się tych elementów przy napędzie pompy?

#38 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 31 lipiec 2011 - 20:06

Pompa wtryskowa t25 To znaczy dymi ci już na nowej pompie? A na jaki kolor ci dymi?
Wtryski też wymieniałeś? Jeśli nie to już pora zwłaszcza że masz nową pompę.
To się ciesz że tam był olej znaczy się że rozrząd jest smarowany.
A to koło co ci się ruszało to przypadkiem nie jest koło rozrządu w które wchodzi napęd pompy, w tedy ten luz się likwiduje.
Za ubytki oleju nie powinieneś obwiniać pompy wtryskowej bo niby jak ona ma go zużywać, jeśli nie masz wycieków to znaczy że silnik ci zjada olej przez nieszczelne pierścionki na tłokach.
Może dymi ci bo masz niewłaściwy kąt wtrysku, możesz wyregulować przestawiając pompę na jej kołnierzu do bloku albo od w zależności czy masz za wczesny albo za późny.

#39 Share arielo

arielo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 31 lipiec 2011 - 21:49

Pompa wtryskowa t25 Wtryski nie były wymieniane a dymi na silniku bez obciążenia na niebiesko a pod obciążeniem na czarno. Czy to wina tych wtrysków?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1368 postów
  • Zainteresowania:radzieckie ciągniki, mechanika, elektryka

Napisany 08 sierpień 2011 - 15:49

Pompa wtryskowa t25 A kiedy ostatnio był rementowany?

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311