Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pompa wtryskowa t25

489 odpowiedzi na ten temat

#281 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 27 luty 2013 - 20:34

Pompa wtryskowa t25 Znajomy tak miał z oryginalną pompą w ciągniku. Miał tak od nowości. Oddał ja do zakładu i ją wyregulowali na stole.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pompa wtryskowa t25 Dzisiaj, 02:27
  •  

#282 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2392 postów

Napisany 27 luty 2013 - 22:30

Pompa wtryskowa t25 Kręciłeś lewą a prawa jest od wysokich obrotów.

#283 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 27 luty 2013 - 23:59

Pompa wtryskowa t25 Kręciłem 2 czyli dobrą raczej https://picasaweb.go...534783363877954
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#284 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 28 luty 2013 - 00:09

Pompa wtryskowa t25 Dobrą.

#285 Share rafi1999

rafi1999

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 10 marzec 2013 - 21:36

Pompa wtryskowa t25 witam. pozwólcie że dołącze do tematu czy ktoś rozbierał pompę wtr. od władka?
bo dostałem od znajomego ale rozebraną i chciałem ją poskładać lecz tam trzeba dobrze ustawić na ząbki sekcję

#286 Share kawalarz

kawalarz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 12 kwiecień 2013 - 19:01

Pompa wtryskowa t25 Więc tak: Jka masz wszystko w miare poskładane do kupy i zostało ci zgrać rozrząd (wrzucenie sekcji i tych łamańców pod przednią pokrywką) to zauważ 2 dziurki w ośki która tłoczy. pompa chodzi patrżc od przodu jak zegar, ma 2 krzywki w które wpada, w pierwszym nabiera paliwa i tłoczy do pierwszego wyjscia (tego z przodu bardziej, wtedy ośka musi być podniesiona max i otworek na tej osce musi być naprzeciw temu wyjsciu, potem ośka spada, i nabiera do drugiego bocznego wyjscia tą rope, i otworek w osce musi byc na okolo 45stopni wzgledem tego wyjscia i wzgledem pompy jak patrzysz na nią z boku, kręcisz ją, trybik jednocześnie obraca ją i wysuwa w góre, i jednoczesnie musi wysunąć w góre i znalesc sie na wprost tego wyjscia drugiego. Ja pod te drugie wyjscie ustawiałem, ustawiasz na dołku tym drugim(na dołku oski dolnej zeby na dole se spoczywał) potem wrzucasz trybik i zeby 45* bylo otworek tam taki kwadrat na osce jest i na trybie i on musi byc tak: http://www.iv.pl/ima...87146174.jpg��a jak sekcja tłoczy(krecisz i ciezko jest, to jw pisałem powinno w ytm samym momencie stac prosto i te czerwone kołko do Ciebie i bolec max do góry.

Teraz druga sprawa. Jak sekcje wkladasz to włóz tą kostke z takim wycięciem. Powinna siedziec do góry tym gdzie jest mniej metalu, potem przerwa na ten pier**lnik co wsadzasz, i potem dopiero wiecej metalu.
Wkładasz pier**lnik(sprawdz oring) i na regulator obrotow na tą oske, zakrecasz i zabezpieczasz (10klucz) sprezynka, pokrywka i w pole :P @ dni nad tym k**estwem siedziałem, ale chodzi. Te ustawianie to troche metodą prób i błędów ale dasz rade.

Edytowany przez kawalarz, 12 kwiecień 2013 - 19:23.

#287 Share hacki

hacki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 28 kwiecień 2013 - 13:02

Pompa wtryskowa t25 Witam,
Jakiego wymiaru powinna być podkladka miedziana pod przewody paliwowe?

#288 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 28 kwiecień 2013 - 13:39

Pompa wtryskowa t25 14x20x1,5
10x16x1,5

#289 Share hacki

hacki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 28 kwiecień 2013 - 13:46

Pompa wtryskowa t25 dzięki :)

#290 Share Tygrys2

Tygrys2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów
  • Zainteresowania:samochody,ciagniki rolnicze,militaria, lubie jezdzic ciagnikiem rolniczym jak WŁADIMIRCEM i naprawiac go....

Napisany 16 maj 2013 - 14:40

Pompa wtryskowa t25

Mam mały problem. Dlaczego przy pompie wtryskowej od t25 wybija paliwo przez wlew oleju? Z góry dziękuje za pomoc.

Hej. kolego masz problem z pompa zasilajaca. bo miałem takie problem u sasiada bo tez oddalismy pompe wtryskowa do regeneracji ale pompiasz zrobił swoje wyregulował gumki powymieniał... ale jak przyszło co do czego to własnie tez z pod korka co sie wlewa olej 100ml to pompy wtryskowej nam wydobywał sie olej napedowy. ale ze pompa była na gwaracji miesiecznej to szybko zdemontował i spowrotem do pompiarza a on nam wymienił popmpe zasilania i sie wszystko uspokoiło.... poprostu w pompach zasilania sa jakies uszczelniacze i plastikowy bolec i to sie zuzywa i wtedy olej silnikowy idzie w uklad paliwowy i wszystko zaczyna wariowac i człowiek wtedy niedaje se rady z władimircem bo niechce zapalac zapowietrza sie itp...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#291 Share Sypki

Sypki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 17 maj 2013 - 12:34

Pompa wtryskowa t25 Witam
Mam mały problem bo posiadam starą pompę do t25 nie używaną i tak się trochę z nią bawię i były wykręcone takie 2 śruby z kołeczkami plastykowymi z sprężynką od pompki zasilającej :/ I nie wiem jak to zmontować, normalnie wkręcić czy coś ?
Wielkie thx za jakąś podpowiedz

Edyta:
Heheeee niema pytania :) zobaczyłem jak jest w działającej i tak samo zmontowałem w starej:)

Edytowany przez Sypki, 17 maj 2013 - 14:54.

#292 Share new_profil_luki21

new_profil_luki21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1236 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, metaloplastyka

Napisany 03 czerwiec 2013 - 22:29

Pompa wtryskowa t25 Mi też powoli zaczyna wybijać ON przez wlew aż czasami na błotnik chlapnie. Kiedyś w starej pompie właśnie pompiarz zrobił uszczelnienie sekcji i było ok ale może tym razem warto zacząć od wymiany zasilającej skoro tak twierdzisz.

KPK KUMURUN TEAM

#293 Share Shred

Shred

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 08 czerwiec 2013 - 00:13

Pompa wtryskowa t25 Witam. Mam podobny acz trochę inny problem jak kolega Witek2010. Od czego jest ta śrubka bliżej baku ( nr 1)? Pytam się bo pod obciążeniem ruski traci moc( podczas orki dokładnie) i wujek mechanik mówi, że dostaje za małą dawkę paliwa. Korektorem już kręciłem, i po daniu maks. gazu idzie ciemniejszy dym niż zwykle. Jak poprawnie wyregulować pompę???

#294 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 08 czerwiec 2013 - 22:39

Pompa wtryskowa t25 Ta śruba służy do regulacji skoku dźwigni, to śruba STOP, czyli moment odcięcia dawki paliwa.
A jak z filtrami paliwa i odstojnikiem?
Pompę prawidłowo reguluje się na stole probierczym. Oddaj do zakładu bo samemu i to na silniku się tego nie robi.

#295 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2392 postów

Napisany 09 czerwiec 2013 - 07:35

Pompa wtryskowa t25 Podkręcasz pompę w prawo tak żeby przy dodawaniu gazu lekko dymka puszczał i zrobił się mułowaty po tym popuszczasz w lewą stronę średnio o 3,4 obrotu.Resztę doprawisz w polu ale przy dodaniu gazu musi przy kopcić na czarno ale wcześniej jak kolega @mtracz napisał o filtrach i odstojniku.

#296 Share Shred

Shred

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 09 czerwiec 2013 - 22:19

Pompa wtryskowa t25 Filtry wymieniłem, a odstojnik przeczyszczony więc to nie to. @balcerek1 mówisz o śrubie od obrotów czy o korektorze??

#297 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2392 postów

Napisany 10 czerwiec 2013 - 19:53

Pompa wtryskowa t25 O korektorze.

#298 Share zibi16245

zibi16245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 11 lipiec 2013 - 15:57

Pompa wtryskowa t25 Witam panowie potrzebuje pomocy wczoraj wieczoraj robilem podorywke i bardzo dobrze szlo ale w pewnym momencie mój ruski bardzo zeslap i tak jak by mu brakowalo paliwa i ledwo co 3 szedl filtry wymienilem tydzien temu i odstojnik wtedy tez czyscilem ta rurke z baku tez wyczyscilem i bak tez wtedy wyczyscilem takze paliwo jest czyste ale nie wiem czego jest taki slaby a dzisiaj jechelem po kukurydze wozem i mi co chwile gasl ale jak mu podpompuje reczna pomka to sie wkreca na obroty ale jak przestaje pompowac to juz gasnie i musze go odpowietrzac i wtedy z bida odpala prosze o porade bo nie wiem co to moze byc

#299 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 11 lipiec 2013 - 16:13

Pompa wtryskowa t25 zacznij od pompki zasilającej zobacz czy nie pękła spreżyna potem zaworki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#300 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 11 lipiec 2013 - 20:35

Pompa wtryskowa t25 Kolego @zibi16245 w ilu jeszcze tematach będziesz pisał o tym samym problemie?
http://www.agrofoto..../page__st__2040 Weryfikujesz użytkowników czy to samo napiszą?