Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pompa wtryskowa t25

489 odpowiedzi na ten temat

#221 Share t25aaa

t25aaa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów

Napisany 12 styczeń 2013 - 22:48

Pompa wtryskowa t25 Kolego jak staniesz nogą na podłoge po prawej stronie to obroty silnika wzrastaja?? jak tak to podłoga sie odkreciła trzeba ja unieruchomic najlepiej przykrecajac z prawej strony od dołu jakims kawałkiem płaskownika do pomostu. Druga sprawa czemu moze gasnąc to luz na dzwigience zewnętrznej od dodawania gazu lub tej pod podłoga. Najlepiej zeby to sprawdzic to odłacz to ciegiełko co pcha dzwignie pompy odpal traktor i przytrzymaj reką na niskich obrotah to zobaczysz czy to wina luzów czy pompy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pompa wtryskowa t25 Dzisiaj, 21:21
  •  

#222 Share Geo

Geo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 549 postów
  • Zainteresowania:Ciekawostki naukowe i nie tylko

Napisany 12 styczeń 2013 - 23:52

Pompa wtryskowa t25 Jak gaśnie? Od razu, czy może jakby tracił moc i obroty? Bo może się np. zapowietrza. Możesz mieć jakąś małą nieszczelność na przewodach, albo nieco przytkane przewody, filtry paliwa i na niskich obrotach brakuje mu paliwa i gaśnie. Przy większych obrotach pompka paliwowa wywołuje większe podciśnienie i ta mała nieszczelność nie ma wpływu na podawanie paliwa. Ja tak kiedyś miałem to się okazało, że sparciał gumowy wężyk łączący odstojnik z rurką od pompki paliwa. Wystarczyło wymienić wężyk. Pęknięcie było tak małe, że nawet paliwo nie leciało, ale powietrze się jakoś dostawało.

#223 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2392 postów

Napisany 13 styczeń 2013 - 00:35

Pompa wtryskowa t25 @zbychu665 albo zacięty dozownik wolnych obrotów albo rozleciał się samo regulator obrotów.Ale stawiam na samo regulator.Pompa do naprawy.

#224 Share pawnic4

pawnic4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów
  • Zainteresowania:Władimirec T25Aw trakcie Modernizacji Władimirec T25A 1995r po tuningu i Bizon Rekord w trakcie modernizacji

Napisany 19 styczeń 2013 - 20:11

Pompa wtryskowa t25 ja mam problem niedawno kupiłem pompe do t25a i na starej pompie skazówka licznika mtg dochodziła max do 25 a na nowej pompie do max do 15 co zrobic nawet widać że t25 jest troche słaby gdzie podkręcić i ile i czy to będzie bezpieczne :unsure:
Wladimirec T25A tuning 1995r

#225 Share t25aaa

t25aaa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 20:37

Pompa wtryskowa t25 kolego pod tym plastikowym kołpakiem masz 2 śrubki do regulacji obrotów tak samo jak w pile motrorowej jedna od minimalnych druga od maxymalnych. nie pamietam która jest od maxymalnuch ale mozesz zobaczyc pokrecając najpier ta z tyłu i sprawdz jak czy sie obroty zmieniły jak nie to druga az ustawisz łatwa sprawa

Załączone miniaturki

• fsf.jpg

#226 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 20:38

Pompa wtryskowa t25 Możliwe, że masz za mały skok dźwigni gazu.
Cofnij się o jedna stronę tego tematu, było tam opisywane która śrubka na pompie do czego służy.
Wykręć odpowiednią śrubkę licząc obroty żeby w przypadku braku poprawy wrócić do starego ustawienia.

#227 Share pawnic4

pawnic4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów
  • Zainteresowania:Władimirec T25Aw trakcie Modernizacji Władimirec T25A 1995r po tuningu i Bizon Rekord w trakcie modernizacji

Napisany 19 styczeń 2013 - 20:39

Pompa wtryskowa t25 dzięki ale jak oni to robia że obrotów nie ustawią :D

#228 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 20:47

Pompa wtryskowa t25 Jak większość w dzisiejszych czasach na sztukę.

#229 Share hacki

hacki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 20:59

Pompa wtryskowa t25 ja dałem do regeneracji za 280zł (jakaś firma która się ogłasza na allegro) i teraz licznik zamyka :D :D

#230 Share Geo

Geo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 549 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 22:07

Pompa wtryskowa t25 Jeśli robili regenerację to na pewno zawiesili plombę właśnie na tych śrubkach. Jak zerwiesz plombę to stracisz gwarancję. Skoro jest źle wyregulowana to ja bym ich poprosił, aby przyjechali i wyregulowali pompę w ramach gwarancji. Nowozałożona pompa powinna śmigać od razu jak nowa ;).
Jeśli licznik zamyka to też coś źle wyregulowali ;). Za wysokie obroty szkodzą silnikowi tak samo jak za niskie, a czasami nawet bardziej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share t25aaa

t25aaa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 22:25

Pompa wtryskowa t25 co za problem obroty podkrecic na max.mozna przestawic ze licznik jeszcze o 1/3 zakresu sie przekreci

#232 Share Geo

Geo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 549 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 22:38

Pompa wtryskowa t25 Problem żaden, ale jak się robi regenerację to zwykle pompa dostaje gwarancję. Po co tracić gwarancję?

#233 Share volvo

volvo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 768 postów
  • Zainteresowania:Historia,motoryzacja,technika

Napisany 20 styczeń 2013 - 10:35

Pompa wtryskowa t25 Zamierzam kupić rzędowa pompę do władka. Co sądzicie o tym by ciśnienie w końcówkach wtrysku ustawić na wyższe, np. na takie jak jest w mtz?

#234 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2392 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 12:06

Pompa wtryskowa t25 A poco wyższe ciśnienie.Władek ma dość wystarczające i przy zachowaniu tego ciśnienia dobrze spala swoją dawkę paliwa.Mój wczoraj odpalałem to 3 obroty wału beż świecy żarowej i już dyga.Pompa ma koło 10 tysięcy motogodzin na oryginalnej sekcji tylko łożyska miała zmieniane i samo regulator.W Czarnożyłach dobrze robi pompy gościu.Zawieź swoją do niego.

#235 Share pawnic4

pawnic4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 16:48

Pompa wtryskowa t25 już wyregulowałem obroty teraz na max gaz skazówka licznika przechodzi za 25 i jest git zamyka licznik :D

#236 Share volvo

volvo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 768 postów
  • Zainteresowania:Historia,motoryzacja,technika

Napisany 20 styczeń 2013 - 17:27

Pompa wtryskowa t25 Im wyższe ciśnienie tym lepsze spalanie i mniejsze zarazem.Tak mi sie wydaje.A co do speca z Czarnożył to mam niezbyt dobre wspomnienia.

#237 Share t25aaa

t25aaa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 17:30

Pompa wtryskowa t25 no i czym regulowałes śrubką na górze czy dzwignie od gazu przestawiałes?

#238 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 20 styczeń 2013 - 19:03

Pompa wtryskowa t25 Ja tu pisałem wcześniej, że mi tak zregenerowali pompę to było max 1600 obrotów zero mocy ciągnik po szosie na pusto pod góry spadał z obrotów na 6 tą śrubkę po podkręceniu dało się max ustawić 1800 obrotów i była taka magia świąt a nie jazda. Wyrzuciłem ją i nie dochodzę dlaczego tak na niej jeździł.
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#239 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 19:12

Pompa wtryskowa t25 Ile może być warta nieużywana oryginalna pompa wtryskowa do T-25? Znalazłem taka przy porzadkach, ciągnik dawno sprzedany a pompa została.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share pawnic4

pawnic4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 20:36

Pompa wtryskowa t25 śróbkę te 2 tam jest na śrubokręt i klucz nr 10 odpaliłem i kręciłem dokąd nie nabrał obrotow ja ustawiłem ponad skale :D