Skocz do zawartości

Reklama

problem ze złaczem w 3512

• Nie możesz odpowiadać w tym temacie
7 odpowiedzi na ten temat

#1 atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1750 postów

Napisany 28 sierpień 2007 - 15:28

mam taki problem. dzis robiłem swiatłą przy prasie i podłaczełem wiazke przewodów pod wyjscie z 3512. metoda prób i błedów doszedłei podczas skrecania kabelków jeden dotkanł drugiego i wyskoczył bezpiecznik. teraz zaczał sie problem bowiem jak sprawdzem kontrolka na wyjsciu z 3512 to przy zapalonch swiatłach mijania prad jest na wyjsciach na inne odbiorniki typu kierunkowskazy i stop a gdy włoze bezpiecznik to naturalnie wyskakuje. pomozcie mi bo ine wiem co jest nie tak...
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

#2 elektrotech

elektrotech

Zaawansowany

• V.I.P.
  • 1394 postów
  • 21188625
  • Zainteresowania:Ursus C-325A

Napisany 29 sierpień 2007 - 12:53

z tego co piszesz wyglada to na zwarcie do masy na którymś z kabli

ps
niewiem czy dobrze zrozumiałem jak masz odpiata prasę wszystko działa prawidłowo?? nie wyskakuje bezpiecznik???
(*)(*) (*) Andrzejku Zawsze Będę O Tobie Pamiętać (*) (*) (*)

#3 atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1750 postów

Napisany 01 wrzesień 2007 - 15:25

bezpiecznik wyskakuje jak mam podpieta prase do gniazda i sa właczone swiatłą pozycyjne. chodzi o to ze w gniezdzie od 3512 jak patrze zarowka jak sa włoczone swiatłąmijania to na wszytskich wyjsciach jest prad kierunkowskazy i stop. w momencie podłaczenie prasy robi sie układ i wtedy przepala sie bezpiecznik
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

#4 andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • 9278 postów

Napisany 01 wrzesień 2007 - 15:27

a jak podepniesz np przyczepę też tak się dzieje??
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym,
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

#5 elektrotech

elektrotech

Zaawansowany

• V.I.P.
  • 1394 postów
  • 21188625

Napisany 01 wrzesień 2007 - 16:38

Zobacz postatomik, o Sep 1 2007, 16:25, powiedział:

bezpiecznik wyskakuje jak mam podpieta prase do gniazda i sa właczone swiatłą pozycyjne. chodzi o to ze w gniezdzie od 3512 jak patrze zarowka jak sa włoczone swiatłąmijania to na wszytskich wyjsciach jest prad kierunkowskazy i stop. w momencie podłaczenie prasy robi sie układ i wtedy przepala sie bezpiecznik
ewidentny brak masy..jaki też słaby bezpiecznik

#6 atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1750 postów

Napisany 02 wrzesień 2007 - 13:48

no dobrze ale to jest nowa instalacja w ciagniku to cos by sie skopciło?? a przyczepe nie podłaczałem

#7 andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • 9278 postów

Napisany 02 wrzesień 2007 - 14:35

podłącz i sprawdź bo może to wina prasy a nie ciągnika.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym,
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

AgroFoto

• Reklama AgroFoto
  •  

#8 elektrotech

elektrotech

Zaawansowany

• V.I.P.
  • 1394 postów
  • 21188625

Napisany 02 wrzesień 2007 - 19:52

Zobacz postandrzej2110, o Sep 2 2007, 15:35, powiedział:

podłącz i sprawdź bo może to wina prasy a nie ciągnika.

nie tak do końca...bo

metoda prób i błedów doszedłei podczas skrecania kabelków jeden dotkanł drugiego i wyskoczył bezpiecznik. teraz zaczał sie problem bowiem jak sprawdzem kontrolka na wyjsciu z 3512 to przy zapalonch swiatłach mijania prad jest na wyjsciach na inne odbiorniki typu kierunkowskazy i stop a gdy włoze bezpiecznik to naturalnie wyskakuje.

jesli nic niema podłaczonego bije bezpiecznik...już na samym złaczu gniazda tak to zrozumiałem....pierw trzeba doprowadzić do tego aby na złaczu było dobrzebez podpięcia ...np przyczepy itd....ale jesli się tak dzieje po podpięciu sądzę że pomyliłeś kabel lub masz zwarcie na samej wtyczce-kabel styka się z drugium(masa)

sprawdź samo gniazdo czy coś nie przywiera....

Jeśli masz konto na Facebooku możesz zalogować się klikając w przycisk