Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprzęgło

165 odpowiedzi na ten temat

#161 Share Robertkujawy

Robertkujawy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 691 postów

Napisany 30 czerwiec 2016 - 19:13

Sprzęgło Oczywyście Jak wciskasz sprzęgło to nie wyspszęgla i ciągnie Zastanawiam się jak to spasowałeś Rozkręć i sprawdź żeby kosztów nie narobić .

Kiedyś sam naprawiałem Teraz nic nie robie bo lepiej niech każdy robi to najlepiej umie ,wtedy będzie ok .Jak robisz wszystko nie robisz nic .

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Ursus C330M w bardzo dobrym stanie

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Ursus
  • 15900.00 PLN
  • 22 gru 2017
Ursus 4512 ,4514 ,3512,zetor .mtz,.

• 45500.00 PLN
  • 11 wrz 2017
Wąskie koła do c360

• 1300.00 PLN
  • 20 wrz 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sprzęgło Dzisiaj, 21:47
  •  

#162 Share Rafal99

Rafal99

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 02 lipiec 2016 - 12:02

Sprzęgło

Ogólnie to wczoraj wszystko zostało złożone i wyregulowane :) Kiedyś miałem remont wału i sprzęgła i robił mi to pewien mechanik, wymienił mi tylko wał a sprzęgła nie ruszał bo nie mógł wyregulować, sprzęgło po remoncie chodziło gorzej niż było i dlatego rozebrałem tak z 3 miesiące po robocie mechanika i z tego co mi napisałeś to tarcza powinna być krótszym końcem do koła zamachowego a mechanik był jakimś idiotą i wsadził odwrotnie... Na dodatek musiałem przerabiać cięgno popychacza widełek, które za mało popychało kosz i teraz jest wszystko dobrze :) biegi wskakują bardzo dobrze :) Oczywiście pojechałem do tego mechanika i opierdzieliłem go jak wejdzie. 

#163 Share PiotrekRolPL

PiotrekRolPL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 06 lipiec 2017 - 21:43

Sprzęgło Witam drogich Forumowiczów.
Ostatniego czasu borykam się z problemem "wyjącego" sprzęgła w ursusie 1012. Sytuacja najczęściej występuje gdy ciągnik nie jest rozgrzany.Gdy pochodzi dłuższy czas problem zanika, ale nie całkowicie.Dźwięk najmocniej występuje podczas włączonego biegu lub podczas powolnego puszczania. Gdy bieg nie jest włączony dźwięku nie słychać. Proszę o pomoc.Łożysko wcyskowe i wał po którym chodzi były smarowane. Wszystkim udzielającym odpowiedzi dziękuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#164 Share gosciu506

gosciu506

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów
Napisany 06 lipiec 2017 - 21:45

Sprzęgło ile jeszcze takich samych tematów założysz? bo ten już chyba trzeci zapytaj mechanika

#165 Share dobruchowskiYT

dobruchowskiYT

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 06 lipiec 2017 - 22:39

Sprzęgło teraz robią takie tarcze ;) u mnie jest to samo. Każdy kto robił sprzęgło tak już ma, ale tak sie dzieje po pewnym czasie id zrobienia. Nic mu nie będzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#166 Share PiotrekRolPL

PiotrekRolPL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 06 lipiec 2017 - 22:59

Sprzęgło

teraz robią takie tarcze ;) u mnie jest to samo. Każdy kto robił sprzęgło tak już ma, ale tak sie dzieje po pewnym czasie id zrobienia. Nic mu nie będzie.

Tarcze nie były jeszcze wymieniane a ma przebieg powyżej 4000 mtg