Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pronar niebieski vs czerwony

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rolnikzewsi

rolnikzewsi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 21:11

Pronar niebieski vs czerwony Witam. Chciałem się dowiedzieć czy są jakieś różnice pomiędzy pronarami niebieskim a czerwonym? Chodzi o modele 4 jak i 6 cylindrowe. Doszły mnie słuchy, że te czerwone są lepiej zrobione i sie tak nie psują. Mój znajomy ma 82tsa czerwonego i przy jego jeździe już dawno powinien stać na złomie, ale jakoś chodzi. A w innej wsi kilka osób ma te niebieskie różne modele i wszyscy na nie narzekają.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pronar niebieski vs czerwony Dzisiaj, 19:41
  •  

#2 Share adamjd6100

adamjd6100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo piłka nożna (Juventus Turyn)

Napisany 17 kwiecień 2011 - 21:35

Pronar niebieski vs czerwony A może poprostu taki dziwny zbieg okoliczność czasem ktoś trafi na bardzo dobry egzemplarz a jak ktoś ma pech to trafił na złoma. Ja szczerz nic nie słyszałem żeby się te ciągniki czymś szczególnie ważnym różniły.
Pozdro.

#3 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 22:46

Pronar niebieski vs czerwony Mój dalszy wujek kupił czerwonego to po robocie w polu wyjeżdża taczką i zbiera części z pola tak się sypie, mój brat kupił niebieskiego też nowego mówi ale maszyna już ma to tamto , chodził 4 lata bez zarzutu ,rok temu pokolei: uszczelka pod głowicą, pompa wtryskowa, turbina, sprzęgło, podnośnik to te grubsze takich błahych też kilka było, także szału nima, takie samo dziadostwo, ale jak to mówią nowe to jest nowe :lol: :lol: :lol:
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#4 Share MajsterPopsuj88

MajsterPopsuj88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 23:21

Pronar niebieski vs czerwony No teraz to dowaliłeś a co ma kolor do jakości. Poprostu tu wrzucą taką a tu taką maske i tyle, wszystkie i tak wychodzą z pod jednego młota.

Edytowany przez MajsterPopsuj88, 17 kwiecień 2011 - 23:21.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share rolnikzewsi

rolnikzewsi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 18 kwiecień 2011 - 18:37

Pronar niebieski vs czerwony

No teraz to dowaliłeś a co ma kolor do jakości. Poprostu tu wrzucą taką a tu taką maske i tyle, wszystkie i tak wychodzą z pod jednego młota.

Ursusy tez wychodziły z pod jednego młota. Czerwone i żółte. Mój ojciec jak brał 26 lat temu 912 żółtą, nie chciała zapalić to musieli na zaciąg palic a obok stała czerwona. Jak powiedział zeby mu dali tą drugą to powiedzieli ze tamta na export. Chodzi do dzisiaj i ma juz 7660mtg na oryginalnym wale bez remontu silnika.

Edytowany przez rolnikzewsi, 18 kwiecień 2011 - 18:50.

#6 Share MajsterPopsuj88

MajsterPopsuj88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 18 kwiecień 2011 - 20:30

Pronar niebieski vs czerwony No z tym że na eksport szłby byc może lepsze to moge sie zgodzić tylko tu nie ma o tym mowy, chodzi jedynie o kolor.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share KiepskiT6030

KiepskiT6030

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 18 kwiecień 2011 - 20:35

Pronar niebieski vs czerwony Odnośnie ursusów to wtedy na eksport szły lepiej wykonane wersje:P

Dodaj odpowiedź