Skocz do zawartości

Zdjęcie

Awaria pompy Pilmet 310N

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 20:56

Awaria pompy Pilmet 310N Witam, wczoraj uruchomiłem opryskiwacz po zimie, dokładnie taki jak ten -> http://www.agrofoto....05-pilmet-310n/, a tu co widzę to woda pryska niemal z każdej strony pompy, prawdopodobnie nie była spuszczona woda, na zimę.

Na razie pryskałem na pożyczonym ale taki jest, że aby pryska i nic nie działa, nawet mieszadło, w konewce trzeba mieszać, ale lepszy taki jak żaden.

Jutro się biorę za wymontowanie i za rozkręcenie pompy z opryskiwacza i zobaczę co jest uszkodzone, ale środek mam nadzieję, że jest cały, tylko boki tzn, sekcje tłoczące popękały. Widać dosłownie jak woda pulsuje pod tym plastikowym lakierem na pompie.

I tu mam pytanie, można dokupić te boki co pompują wodę/ciecz czy trzeba kupować koniecznie nową pompę, i jakie to są koszty?? Z góry dzięki za odpowiedzi.

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Awaria pompy Pilmet 310N Dzisiaj, 18:26
  •  

#2 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3919 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 21:55

Awaria pompy Pilmet 310N Boki można dokupić miałem taki przypadek jak kupiłem opryskiwacz w zimę to był płyn który zamarzł i poczynił takie "kwiatki".

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 15 maj 2011 - 12:20

Awaria pompy Pilmet 310N Miałeś rację, bok kupiłem za astronomiczną cenę jak za taki kawałem odlewu z alu tj. 130zł w Agromie. Okazało się, że jeszcze króciec tłoczący jest pęknięty i zjeździłem 200km, żeby wydać 30zł za kawałek plastiku, ale ważne że było, bo tak to nigdzie nie mają.

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Dodaj odpowiedź