Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland t6090

1 odpowiedzi na ten temat

#1 Share codename47

codename47

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 16 kwiecień 2011 - 13:54

New Holland t6090 Ostatnio dołączyłem do grona posiadaczy ciągników marki NH. Jest to niestety, albo stety tylko model w skali 1/32.
Produkt ten jest Francuskiej firmy Universal Hobbies, co nie zmienia faktu że widnieje na nim napis MADE IN CHINA :o .
Model jest bardzo szczegółowo odzworowany, zwłaszcza w kabinie.
Znajduje się tam (wygodny) fotel operatora, siedzenie dla pasażera, oraz mnóstwo przeróżnych joysticków, wyświetlaczy, przycisków. Jest to wszystko utrzymane w ciekawej kolorystyce.
Kabina natomiast jest wyposażona w światła robocze, składane(i rozkładane) lusterka. Ciągnik jest wyposażony w szyberdach, skoro już jesteśmy "na dachu" to mamy tam antene i coś w rodzaju star fire, ale nie wiem co to jest :blink:. Na boku kabiny jest jeszcze napis Power Command. Na lewych dzwiach jest okrągła nalepka, ale niestety mimo szczerych chęci i użycia lupy nie moge odczytać co tam jest napisane.
Wycieraczka na tylnej szybie jest ruchoma, ale drzwi niestety sie nie otwierają.
Przechodząc do przodu modelu, obok schodków mamy skrzynke na narzędzia która jest otwierana :D
Promień skrętu jak na model jet zadawalący, a maska również jest nieruchoma. Z przodu mamy również tuz, oraz wom, wraz z modelem był obciążnik właśnie na przedni przód, który ma możliwość podczepienia przyczepy na przód.
Z przodu maski znajdują się światła opadające bardzo estetycznie oraz na środku znajduje się logo marki New Holland.
To moja skromna recenzja, dodaje również kilka zdjęć modelu. :)

Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Modelarz ;P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland t6090 Dzisiaj, 13:30
  •  

Reklama AgroFoto Ads