Skocz do zawartości

Zdjęcie

BIG BAGI

85 odpowiedzi na ten temat

#81 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 18 listopad 2010 - 21:45

BIG BAGI Już od kilku lat używamy bigbagów i za żadne skarby nie wrócę do zwykłych worków ;) Rozładunek i załadunek turem był ok ale teraz teleskopem jest dużo wygodniej i można brać po 4 na raz. Do rozsiewacza też dużo szybciej się nasypuje i bez wysiłku.
Za saletrę z Kędzierzyna płaciłem 1060zł/t(z transportem), a u was po ile jest?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
BIG BAGI Dzisiaj, 15:28
  •  

#82 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 14:00

BIG BAGI @barol big bagi zrobią Ci w każdym rozmiarze, poszukaj na portalach aukcyjnych, jest dosyć duży wybór używanych

ja płaciłem na przełomie października i listopada 1125zł/t netto za saletrę z anwilu - 34%

orientujecie się może- czy jeśli w big bagu, na 4 uszach i z rękawami do zasypu i wysypu, wytnę górną część wraz z rękawem (aby worek był otwarty z góry) przy zachowaniu szwów oczywiście, worek utraci stabilność albo nośność?

#83 Share Madzia20

Madzia20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 14:17

BIG BAGI BIG BAGI ekstra sprawa, 90% jak nie wiecej nawozu bierzemy w takich + mamy pełno takich worków i przechowujemy w nich ziemniaki, do dzisiaj mamy :)
a w tamtym roku z 50 ton Vinety mieliśmy zapakowane w BIG BAGI i poustawiane w magazynie

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#84 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 15:26

BIG BAGI macie specjalne big bagi do ziemniaków? czy pakujecie je w takie jak do zboża?

Edytowany przez kissmy..., 30 listopad 2011 - 18:07.

#85 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7793 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 17:15

BIG BAGI Po wycięciu góry nic się nie dzieje.U nas tak kostkę granitową ładują.A ja zboże do siewu.

Co do ziemniaków to kiedyś miałem takie worki z siatki.Nie wiem z czego one były, sąsiad miał do kamienia i parę od niego dostałem.Ja dawałem w nie zboże.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#86 Share darkoza

darkoza

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 31 październik 2014 - 21:34

BIG BAGI

witam mam pytanie zastanawiam się nad kupnem tura wol-met 2b udzwig 700kg do ursusa c330 czu da sobie rade z bigbagami saletry 600kg załadowaniem na przyczepę i puzniej do rozsiewacz wsypać i chodzi mi o skrzynio palety na ziemniaki o wymiarze 1200x1000x900 bo są taki w produkcji chodzi mi o niski cjągnik i zwrotny bo duzym się nie mieszczę w drzwi z ziemniakami czy niema sensu takiego tura kupować