Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tur do MF 255

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kitac

kitac

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 20:45

Tur do MF 255 Witam, jestem zainteresowany kupnem tura do mf 255, tur wraz z tym traktorem będzie dość intensywnie użytkowany na codzień + ładowanie balotów z okresie żniwnym. Polećcie jaki tur wybrać, jaka firma itp. Dodam że głównie interesują mnie tury jednosekcyjne lecz jeśli uważacie że lepszy będzie inny to piszcie. Dodatkowo powiem że może macie jakieś instrukcję jak samemu zbudować porządny tur. Proszę o odpowiedzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tur do MF 255 Dzisiaj, 00:14
  •  

#2 Share beowulf87

beowulf87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 18 kwiecień 2011 - 01:04

Tur do MF 255 Kolego mam mf 255 i podobnie chce do niego tura tyle ze raczej 3 sekcyjnego, jak dowiem sie wiecej dam znac

Edytowany przez milanreal1, 18 kwiecień 2011 - 16:15.
cytowanie poprzedniego posta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 19 kwiecień 2011 - 14:06

Tur do MF 255 Jak chcesz mieć większą kontrolę nad ładunkiem to bierz co najmniej ładowacz 2 sekcyjny bo otwierana łyżka na linkę to tak rekreacyjnie tylko się przydaje, naprawdę warto dopłacić za następną sekcję rozdzielacza...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Buszmen11

Buszmen11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, wędkarstwo, kobitki:)

Napisany 20 kwiecień 2011 - 21:18

Tur do MF 255 jak masz kupowac tura to się dobrze zastanów nad tym zanim coś kupisz. po obejrzeniu kilku ładowaczy od tzw. "prywaciarzy" stwierdziłem że te najtańsze są nienajlepszej jakości a coś konkretne kosztuje sporo. wykonałem więc samemu tura do t-25. ramiona z ceownika 120 mm, mocowanie ceownik 140 mm, słupki profil 100x100x4, ucha na ramie blacha 8mm, siłowniki oryginały, rozdzielacz 3 sekcyjny... całość wyszła ok 3,5 tys. na dzień dzisiejszy chodzi na 2 sekcjach, w planach krokodyl:P linka się umywa przy hydraulicznym przechyle łyżki, szczególnie przy załadunku balotów. co do załadunku obornika to idzie to szybko, niewiele wolniej niż targańcem (łycha 125cm) :D