Skocz do zawartości

Zdjęcie

Awaria skrzyni w T25

770 odpowiedzi na ten temat

#161 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2001 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 31 październik 2010 - 17:02

Awaria skrzyni w T25 NO właśnie muśisz dokładniej napisać jak ta dzwignia się zachowuje bo jest cała masa możkiwości dla których nie da się nią prawidłowo operować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Awaria skrzyni w T25 Dzisiaj, 21:50
  •  

#162 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 31 październik 2010 - 18:26

Awaria skrzyni w T25 Wrzucasz przód i nie jedzie czy w ogóle nie możesz wrzucić?

#163 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 listopad 2010 - 20:33

Awaria skrzyni w T25 Tak ta wajcha lata mi w nim jak ruska k***a (takie powiedzenie) i np raz wrzucam przód i jedzie (to jest wkurzające) naciskam sprzęgło ile wlezie i próbuje wrzucic bieg i puszczam gwałtownie i znów naciskam i wrzucam bieg aż do skutku tak robię i ja bym to wytrzymał tylko mnie wkurza bo mi szarpie jak szybko puszcze.
biegi mogę wrzucac ale w polu to z 10 minut żeby przełożyc do przodu i to przedłuża prace. w tej większej co się wrzuca 1 2 3 4 5 6 to ok. tylko się z tą małą morduje po prostu trzeba pare zazy trącic w jedną stronę żeby można było jechc. (ciągnik to władymirec t-25a leda dopisze bo na początku nie ma)

#164 Share tomek12345

tomek12345

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów
  • Zainteresowania:wojsko, następnie mechanizacja,rolnictwo, motocykle

Napisany 02 listopad 2010 - 21:05

Awaria skrzyni w T25 już wiadomo ze na pewno trzeba rozebrać skrzynię, ale podejrzewam ze kolega blazek ma rację bo tez miałem taki przypadek, tylko ze ten luz na wałku tez mógł się zrobic bez rozsypywania, jak u mnie

#165 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 listopad 2010 - 19:28

Awaria skrzyni w T25 Tak kolega ma rację to mi juz się w skrzyni stało te zabezpieczenie u mnie z boku mechanik młotkiem wbił i chodzi jak ta lala.
ale z tą małą t nie wiem co zrobic a niedawno to se taki sposób na nią wynalazłem że popycham ją do przodu i mi te biego wskakują i jest ok ale trzeba sily bo nie lekko idzie

#166 Share KOMBAJNista

KOMBAJNista

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 24 listopad 2010 - 20:16

Awaria skrzyni w T25 Witam

Widzę że jest tu wielu ludzi znających się na skrzyniach w T-25 wiec spytam Was o radę. 2 miesiące temu kupiłem t-25 w którym nie było 1-wszego biegu. Wszystkie inne były. Po rozebraniu okazało się ze jedna z zębatek na wałku jest "wysypana" wymieniliśmy ją i złożyliśmy wszystko. Niestety po złożeniu okazało się ze raz wchodzą a raz nie biegi " szybkie". "Wolne" są i wchodzą dobrze. Co może być przyczyną? Poczszególne biegi wchodzą ale jak przełączam wajchą szybkie- wolne to tylko mam zawsze wolne a raz na kilka razy wskoczą szybkie ale podczas jazdy np pod górkę wyskakuje.
Proszę o rade bo naprawde myślę ze skrzynia jest złożona ok. Czy da się może wyregulować ten ostatni wodzik? czy to nie jest wina tego ze biegi " szybkie" nie do końca wchodzą ( badz wchodza za mało) i pod obciązeniem wyskakują?
Pozdrawiam

#167 Share manio10

manio10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 19 styczeń 2011 - 18:28

Awaria skrzyni w T25 witam. jestem nowy i mam klopot ze skrzynia w wladku. ma 2 wajchy i zakleszczyla sie chyba na dwojce. mam tylko ten bieg

#168 Share BUSTED

BUSTED

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo maszyny

Napisany 19 styczeń 2011 - 18:43

Awaria skrzyni w T25 na moście pod podłogą z jednej i z drugiej strony masz takie dekielki musisz je odkręcić i wbić któryś wodzik do środka naj lepiej przez jakieś drewno żeby ci się nie rozklepały

Edytowany przez BUSTED, 19 styczeń 2011 - 18:44.

#169 Share manio10

manio10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 19 styczeń 2011 - 18:55

Awaria skrzyni w T25 kombinowałem ale niewiem jakie ma byc ulozenie tych wodzikow

jak wbilem wa pierwsze wodziki(od strony silnika) to lewarek opadl o pare centymetrow

Edytowany przez andrzej2110, 19 styczeń 2011 - 18:53.
Cytowanie poprzedniego posta

#170 Share markoT25

markoT25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 19 styczeń 2011 - 19:01

Awaria skrzyni w T25 wodziki mają być równo z obu stron i powinno być dobrze :lol: :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share BUSTED

BUSTED

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 405 postów

Napisany 19 styczeń 2011 - 19:02

Awaria skrzyni w T25 nie pamiętam dokładnie ale chyba na luzie powinny być na rów no ze skrzynią teraz nie pamietam musiał bym rozebrać i zobaczyć

#172 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 19 styczeń 2011 - 19:07

Awaria skrzyni w T25 O ile dobrze pamiętam to powinien to być 3 od silnika ale,ręki uciąć sobie nie dam. ;)

#173 Share BUSTED

BUSTED

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 405 postów

Napisany 19 styczeń 2011 - 19:10

Awaria skrzyni w T25 heh markoT25 pisaliśmy w podobnym czasie i o tym samym :D :P

#174 Share manio10

manio10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 19 styczeń 2011 - 19:25

Awaria skrzyni w T25 a o co chodzi z tym opadajacym lewarkiem. bralem go do gory i kombinowalem z wodzikami ale nie pomoglo. nie trzeba go odkrecic zeby wlozyc na swoje miejsce?

#175 Share BUSTED

BUSTED

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 405 postów

Napisany 19 styczeń 2011 - 19:28

Awaria skrzyni w T25 a to dalej masz go opadniętego? dużo ci wystają te wodziki?

#176 Share kosiarka

kosiarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 19 styczeń 2011 - 19:29

Awaria skrzyni w T25 wbij te bolce z jednej strony na rowno z obudowa i spróbuj przebic przod tył i powino sie odkleszczyc umnie tak jest zawsze musze przebic przód tył

#177 Share manio10

manio10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 19 styczeń 2011 - 19:40

Awaria skrzyni w T25 jest w gorze. druga wajcha moge tylko do przodu i do tylu ale tylko na polowych. wodziki sa roznie ulozone. przebijac je z wcisnietym sprzeglem czy nie?

wodziki wystaja glownie dwa. najwiecej ostatni

#178 Share BUSTED

BUSTED

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 405 postów

Napisany 19 styczeń 2011 - 19:48

Awaria skrzyni w T25 muszą być na równo i nie ma bata żeby nie chodziło wbijaj na wciśniętym przynajmniej ja tak robie

#179 Share manio10

manio10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 19 styczeń 2011 - 19:51

Awaria skrzyni w T25 dzieki panowie. jutro przetestuje i napisze co i jak

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 19 styczeń 2011 - 20:20

Awaria skrzyni w T25 Muwsisz mieć wciśnięte sprzęgło!! Bo tam jest taka blokada ijak sprzegło jestp uszcozne to ładnie zablokuje dźwignie żeby nie wyskakiwały biegi i z nie wciśniętym sprżegłęm jak będzie coś walił a puści to możesz skrzynie rozbierać bo coś urwałeś. A wajche masz luźną na tym biegu? Może coś strzeliło? Ja bym zdjął podłoge i pokrywe skrzyni i zajrzał tam moze coś ciekawego znajdziesz
Mój Wladimirec podbija świat