Skocz do zawartości

Zdjęcie

Adamek VS Kliczko

33 odpowiedzi na ten temat

#21 Share LeF

LeF

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 401 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 08:23

Adamek VS Kliczko Kliczko to nawet bez gardy walczył, jak z dzieciakiem. Adamek wypadł słabo, przyjmował wszystko. Nawet nie pokazał szybkości,obaj byli podobnie szybcy. No niestety....
Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Adamek VS Kliczko Dzisiaj, 01:44
  •  

#22 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 09:02

Adamek VS Kliczko Ja wolałem się upić niż to oglądać, myślałem że całą walke obejże w teleexpresie, myślałem że kliczko zmiażdży adamka w 1 rundzie, zawiodłem się.... sercem może i byłem z adamkiem ale rozsadkiem za tym ogrem ze wschodu, w sumie ci co byli za adamkiem to jacyś niepoważni ludzie co do czego porównywać :lol:
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#23 Share Darkos795

Darkos795

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 09:40

Adamek VS Kliczko Adamek ma serce do walki i głowę do interesów B) Zgarnął 3 mln dolarów+wpływy z reklam itd...Teraz może zajmie
się polityką :D Polak potrafi.
A sama walka żenada,choć oczywiście mu kibicowałem.

Edytowany przez Darkos795, 11 wrzesień 2011 - 09:41.

#24 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 11:39

Adamek VS Kliczko Tak, walka była transmitowana na kanale RTL (oczywiście po niemiecku)...

Bardzo ciekawy jak dla mnie był doping kibiców. Wśród tylu tysięcy Polaków, słychać było dosyć częste okrzyki "KLICZKO" !!!
No cóż, oglądając taki pojedynek, sam chętnie wspierałbym ukraińskiego pięściarza. Adamek był znakomity, ale nie w tej wadze. Ma szczęście, że wytrwał tyle rund- dzięki litości Kliczki.
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#25 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 11 wrzesień 2011 - 12:12

Adamek VS Kliczko Litości czy nie litości, wg mnie był w umowie jakiś zapis że walka nie może skończyc się za szybko. wiadomo wpływy z reklam ppv dla cyfry itd.

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#26 Share Huberto89

Huberto89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 515 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 14:57

Adamek VS Kliczko Oglądałem 1 rundę w klubie później poszedłem się bawić i jak słyszę to dobrze zrobiłem. Szkoda Adamka ale jednak Ukrainiec to nie ta liga.
Tylko spokój może nas uratować....

#27 Share lamborghini105

lamborghini105

Zawsze szczery ;D Rolnik oczywiście ;D

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Dziewczyny :-D

Napisany 11 wrzesień 2011 - 15:58

Adamek VS Kliczko Nie odpuścił i walczył do końca, mógł się poddać ale próbował. U mnie ma za to plusa.

Nie odpuścił i walczył do końca, mógł się poddać ale próbował. U mnie ma za to plusa.
Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 11 wrzesień 2011 - 18:52

Adamek VS Kliczko Ja oglądałem w necie, za darmo, po polsku. Przegrał, ale z honorem i to się liczy, plamy nie dał.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

#29 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1299 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 11 wrzesień 2011 - 20:14

Adamek VS Kliczko kliczko od samego poczatku mial przewage i jak ktos wspominal nawet gardy nie trzymal a z reszta rusek wiekszy od adamka i ciezszy mial lzej uderzac a po za tym pary w lapie tez ma
niestety tym razem adamek nie dal rady :(

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#30 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 11 wrzesień 2011 - 21:37

Adamek VS Kliczko

Normalne jak miał wygrac jeśli w porównaniu z Witalijem nie mial warunków. Błedem Adamka było wogóle przejście do tej kategorii. Słtszałem wypowiedzi Kliczki i innych, że nie wystarczy dużo jeść i wyrabiać mięśnie. Trzeba jeszcze mieć warunki fizyczne. Wzrost zasięg ramion to wazna sprawa. Do wagi cięzkiej jest za mały do nizszych wag za duży teraz nie wiadomo co robić. Kliczko jest dużym facetem dobiega 40 i jakoś nikt nie może mu tytułów odebrać.

Odebrać nie może bo sam mi powiedz jakiego dziś boksera dobrego mamy w wadze ciężkiej? 2 dobrych Ukraińców i reszta którzy są przeciętni. Więc nie ma sie co dziwić że tacy zawodnicy jak adamek czy haye przenoszą się do wyższych wag. Ogólnie wg mnie poziom wagi ciężkiej jest taki że nawet Pacquiao by wszystkich pokonał poza braćmi Kliczko. Co jakiś czas pojawiają się ciekawe nazwiska jak solis, czagajew, powietkin itd ale jak szybko o nich słychać tak szybko przepadają. Tak szczerze to mi się nawet wydaje że gdyby Gołota miał 15 lat mniej i formę jak w walce z Bowe to z Kliczką by dał radę. A Foreman, Frasier, i Ali to po 50 by z kliczką wygrali.

Ale w tej walce to nie było dla mnie śmieszne. Najlepsze jest to że najważniejsza walka w historii polskiego boksu, na naszym terytorium, 140 krajów za free ogląda sobie walkę a my nie możemy! Niestety pieniądz rządzi boksem, więc nie spodziewał bym się jakiś świetnych walk o tytuły.
Na koniec rzucę anegdotę że gdy Ali miał po raz 3 walczyć z Frasierem(chyba dobrze pamiętam) to ten 2 podpisał kontrakt bez patrzenia na swoją gaże, po prostu chciał pokazać kto jest najlepszy. A dziś nikt nie chce być najlepszy, każdy chce zgarnąć największa kasę.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#31 Share daro170225

daro170225

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, boks, rolnictwo

Napisany 12 wrzesień 2011 - 11:21

Adamek VS Kliczko Byłem na tej walce, atmosfera była niesamowita. No cóż Tomek przegrał ale jeszcze powalczy z bokserami typu Powietkin, Haye itp Szkoda ze z Hayem nie walczyl o tytuł, byłby mistrzem

#32 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 12 wrzesień 2011 - 19:08

Adamek VS Kliczko A po ile były bilety? Najtańszy-najdroższy?

#33 Share daro170225

daro170225

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, boks, rolnictwo

Napisany 13 wrzesień 2011 - 14:44

Adamek VS Kliczko od 80zł do 2980zł, ja miałem za 156zł :D i nie żałuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34 Share Lesnik13

Lesnik13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 27 wrzesień 2011 - 11:30

Adamek VS Kliczko Walkę można było zobaczyć w necie, była na wielu stronach, które puszczają też mecze, za darmo, legalnie i po polsku:)

Szkoda, że przegrał, ale to było jasne od początku, ze tak będzie, wiec nadzieje można mieć, ale nadzieja jak wiadomo matką głupich.
W baśniach śpią prawdziwe dzieje, woda życia nie istnieje, ale zawsze warto po nią iść...
"Bajka o Głupim Jasiu" J. Kaczmarski
Polecam maszyny leśne FAO FAR