Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bolko- sprzedaż

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share k0b

k0b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 362 postów

Napisany 11 kwiecień 2011 - 21:40

Bolko- sprzedaż Witam. Nie wiedziałem do końca czy temat tu pasuje, ale moderatorzy mnie poprawią najwyżej. Jestem posidaczem kombajnu bolko z roku 1998, w stanie idealnym, używany był tylko 4 sezomy. Nie umieściłem tego w giełdzie, ponieważ nie jest to jeszcze oferta sprzedaży. Na agrofoto mamy użytkowników z różnych stron kraju i tu właśnie kieruje moje pytanie czy są chętni gdzieś jeszcze na taki kombajn. Wiem, że dużo małych producentów, którzy używali tych kombajnów rezygnuje z uprawy ziemniaków. Co doprowadziło do tego, że np. w moim rejonie płn. mazowsza jest sporo ogłoszeń sprzedaży a chętnych brak. Czy są jakieś skupy, handlerze, gdzie miałbym zapewniony zbyt? Z tego co telefonowałem, to zbyt byłby u handlarzy na południu, natomiast jest to raczej niemożliwe z racji odległości. Natomiast w moich rejonach nikt nie skupuje kombajnów. Jeżeli ktoś ma namiary na takie osoby byłbym wdzięczny. Chciałbym zamienić mojego bolko na tańszą annę. Bolko było używane tylko 5 sezonów. Stan praktycznie idealny.

pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Bolko- sprzedaż Dzisiaj, 05:20
  •  

#2 Share Petekw

Petekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo głównie i troche komputery.

Napisany 12 kwiecień 2011 - 06:13

Bolko- sprzedaż Wystaw go na allegro. Naprawdę polecam sprzedałem tak wiele maszyn. Ludzie przyjeżdzali z drugiego końca polski. A w okolicy twierdzili że w życiu tego nie sprzedam. Wiesz mi że w całej polsce jest jeszcze dużo ludzi dla których małe Bolko byłoby spełnieniem marzen. Pozdrawiam.
Zetor 8540
MF 365
Ursus C-360 3P

#3 Share k0b

k0b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 362 postów

Napisany 12 kwiecień 2011 - 20:32

Bolko- sprzedaż Wiem. Sprzedałem też dużo, nawet 4011 i to aż do Żywca. Ale mi zależy na czasie, kupuje annę i już bolko trzeba sprzedać. Ale dzięki za radę.

pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share LeonOr

LeonOr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i technika!

Napisany 12 kwiecień 2011 - 20:36

Bolko- sprzedaż Ja mieszkam przy trasie do przejścia granicznego z Ukrainą i codziennie widzę jak ciężarówki wiozą używane kombajny ziemniaczane na wschód. Daj ogłoszenie a kupi jak nie Polak to może Ukrainiec.

Powodzenia
KUBOTA M6040 2 sezony zaliczone

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share k0b

k0b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 362 postów

Napisany 12 kwiecień 2011 - 21:56

Bolko- sprzedaż Dobrze płacą? Nie orientujesz się? Bo wiem, że na Litwę chodzą, to nawet t-25, kosiarki listwowe itp. wszystko idzie.
Dziękuję :)

pozdrawiam

Edytowany przez k0b, 12 kwiecień 2011 - 22:01.