Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100?

124 odpowiedzi na ten temat

#121 Share xerion3800

xerion3800

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i mechanizacja

Napisany 30 wrzesień 2013 - 20:07

Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100? Jakoś w komputerze da radę zmienić czułość rewersu. Bo mieliśmy ten sam problem. Przyjechał serwis i zrobił to. Zajeło mu to 5 minut i jest super. Rusza płynnie, nawet pod dużym obciążeniem.
Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100? Dzisiaj, 20:48
  •  

#122 Share Filus

Filus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 23:40

Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100? Witam po długim czasie.

Jeszcze raz o skrzyni biegów 16/16.
Tym razem przy dużym przeglądzie posłuchałem rady serwisu (który już nie wiedział co robić) i wlałem do skrzyni olej HY-TRAN.
Jest odrobinę lepiej zarówno rewers jak i biegi przełączają się lepiej ale nadal szału nie ma :-(

I jeszcze jedno...
Niedawno kolega miał u siebie NH z taką skrzynią na testach. Jej działanie też mu się nie podobało i zgłosił to w serwisie.
Co serwisant na to??? Powiedział, że to ich najgorsza skrzynia i przy kupnie ma koniecznie zamówić traktor z inną!!!
Dlaczego taki koncern wciska klientom tak kiepski produkt to ja nie wiem ale chyba oszczędnościami tego nie można tłumaczyć.

Tak z nowości po dłuższej chwili spokoju kiedy myślałem że mój Maxxum już sie "wypsuł" w trakcie gwarancji przy ostatniej wymianie olejów okazało się że zaciera się przekładnia planetarna w jednym z kół przednich. Na szczęście nowy olej i odpowiedni ponowny montaż naprawiły usterkę bez kosztów.

#123 Share KaGeBe

KaGeBe

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 25 styczeń 2014 - 20:55

Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100? A ja "z innej beczki" : Po co ten wątek jest przypięty?
Maxxum 100 był chwile w ofercie (chyba najkrócej ze wszystkich modeli) - 2 lata go już nie ma, po co ta celebra?
Wątek sztucznie podtrzymywany oftopikami.
Ogólny na nowe maxxumy by się przydał (ewentualnie z podziałem na 4 i 6 cylidrowe) do przypięcia u góry.

Edytowany przez KaGeBe, 25 styczeń 2014 - 20:55.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#124 Share nunu85

nunu85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1164 postów

Napisany 03 wrzesień 2014 - 21:51

Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100? tak sobie czytam te wasze wypowiedzi o skrzyniach 16x16 i 17x16 i podpisuje sie obiema rękami.
W zeszłym roku kupiłem maxuma 125 i gdyby nie ta skrzynia, tobym był zadowolony z traktora. Tymczasem ona, nie dosc ze wyje i jeczy jak opętana, to jeszcze nie potrafi łagodnie zmieniac biegów, tylko przy przechodzeniu na wyzszy szarpie szczególnie z 6 na 7 i 10 na 11.
Kalibracja nic nie daje.
Badziewie kompletne.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#125 Share KiQ

KiQ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 10 listopad 2014 - 16:32

Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100?

Kupował ktoś już tylnią szybę do maxxuma? jak tak to prosił bym o cene i dane ale patrzac to chyba taniej jak 700zł sie nie kupi...

Dodaj odpowiedź