Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100?

124 odpowiedzi na ten temat

#61 Share dzich

dzich

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 26 kwiecień 2012 - 14:06

Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100? sama amortyzowana przednia os to dopłata okolo 15 tys netto, mf 5455 jest na CR i ma pawer bosta jest traktorem najmocniejszym z tej trójki cena jeszcze jest do urwania, takie jest moje zdanie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100? Dzisiaj, 19:59
  •  

#62 Share milenka2

milenka2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 26 kwiecień 2012 - 14:50

Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100? no właśnie na MF-a podali mi już ostateczną ofertę nie do ruszenia na zasadzie albo za tyle albo wcale i te pozostałe dwa też są już tak wytargowane ceny , że szczeże wątpię czy jeszcze coś opuszczą...

#63 Share dzich

dzich

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 26 kwiecień 2012 - 19:36

Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100? to wez dilera pod włos albo mf albo case ja zaluje ze nie wzielem mf 5445

#64 Share darkuspinex

darkuspinex

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 02 maj 2012 - 17:50

Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100? witam bym potrzebował opinni na temat case maxxum 110 jaka jest skrzynia lepsza w co warto go doposażyć czy skrzynia 24x24 to dobre rozwiązanie powiem że nie jestem fanatykiem elektroniki

#65 Share janusz100

janusz100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 10 maj 2012 - 13:54

Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100? Ja dobrałem wałek ECO 540,sprawdził sie przy siewie kukurydzy i dodatkowe rozdzielacze,chciałem jeden więcej, ale trzeba było wziaść dwa.napewno przydałby się jeszcze z jeden pólbieg ,ale jak to w skromiejszych wypsażeniach bywa..

#66 Share darkuspinex

darkuspinex

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 10 maj 2012 - 15:23

Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100? a jak Ci się sprawóje Twój case

#67 Share janusz100

janusz100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 10 maj 2012 - 19:33

Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100? Jest on jakby ciągnikiem średnim teraz,,pomocniczy.Do głownych zapinac będziemy 125maqxxuma,a zetor z turem.A ten,no cóż w porównaniu z tamtym,bo tak porownuje ale żle bo to inna klasa,to ciężko gaz nożny chodzi,no nie amortyzacji kabiny ale nie jest żle ,Jeśli ktoś przesiądzie sie z sześdziesiątki ,zetora starego to super ,rozmieszczenie rozdzielczy tzn,dżwigni ,ehr,obracany fotel,klima ,a i w biegach można dopasować.Mnie wyniósł z trzecim wałkiem i czteroma rozdzielaczami 152000netto.Jestem zadowolony,ci co narzekają to już w glowach im sie przewraca od tych '
"wypasów" chyba

#68 Share Miras886

Miras886

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 05 czerwiec 2012 - 22:00

Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100? Dziś odebrałem ofertę na Maxxuma 100. Ma: skrzynia 16x16 Semi Power Shift, klima, obciążniki 6x45kg, gramer, siedzenie pasażera. wołają za niego 180 tys. Co o tym sądzicie?? Proszę o odp, pozdrawiam.

Oczywiście cena netto

#69 Share kamil93

kamil93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 10 czerwiec 2012 - 15:16

Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100? to jest skrzynia x-line,wszystkie pod obciązeniem pewnie.Żeby dali z 17 biegiem ,taką zamów,warto!!i 3 wałki są?

#70 Share Miras886

Miras886

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 12 czerwiec 2012 - 06:56

Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100? NIestety nie da się zamówić innej skrzyni, ponieważ jest to ostatni ciągnik z tej serii. Teraz wchodzą na nowy system. Wszystkie ciągniki będą mieć pompę common rial i system add blue (chyba tak to się piszę :) ) i tam w opcji jest właśnie ta skrzynia. NIe, są 2 predkości wom

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share janusz100

janusz100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 12 czerwiec 2012 - 08:32

Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100? jak wyżej pisaałem ,można było zamówić 3 wałki,i 4 rozdzielacze,tylko przy zamówieniu trzeba było pomyśleć wcześniej,U nas dobrze się sprawuje

#72 Share Robben

Robben

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 29 październik 2012 - 15:51

Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100? Witam wszystkich! Chciałbym się dowiedzieć jakie jest żużycie minimalne oraz maksymalne paliwa na Mtg w ciągniku Case IH Maxxum 100 X-Line? Bardzo proszę o odpowiedzi odnośnie tej kwestii ponieważ posiadam taki ciągnik od zeszłego roku i jestem pewien że spala zdecydowanie za dużo przy pracach jakie wykonuje a są to typowe prace polowe pod ten ciągnik.Mam wrażenie że dawka paliwa na pompie paliwowej jest zbyt wysoko ustawiona i przez to tak bardzo dużo spala.

Czy wie ktoś może w którym miejscu można znależść pompę paliwową w Maxxum X-Line 100 oraz w jaki sposób można zmniejszyć dawkę paliwa?

Edytowany przez Robben, 29 październik 2012 - 15:55.

#73 Share lukasko

lukasko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 30 październik 2012 - 16:37

Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100? Witam. Kolego wypowiadasz się mało precyzyjnie bo jakie to sa typowe prace u ciebie? I napisz ile przy tych pracach pali paliwa jeżeli transport to co ciągnie i ile to waży jak robisz orkę to z jakim pługiem ile korpusow jaka ziemia jaka klasa czy orka płytka czy głęboka.

Druga sprawa to jak ty się pytasz gdzie jest pompa wtryskowa to twój zasób wiedzy jest mniej niż ZERO więc domyślam się że ciągnik spala paliwo w normie tylko nie masz żadnego pojęcia o mechanice i tym ciagniki bo jak ktoś ma choć trochę pojęcie to obojetnie jaki ciągnik zobaczy i Ci Pokaze pompę wtryskowa.

A na koniec to nie ursus C 360 że mogłeś sobie na oko ustawić dawkę paliwa w nowych ciągnikach nie ustawisz samemu bez przyrządów dawki paliwa. I to też świadczy o twojej wiedzy

#74 Share Robben

Robben

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 30 październik 2012 - 21:31

Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100? Również witam! U mnie typowe prace polowe jakie wykonuje Maxxum 100 i jakie miałem na myśli to praca w agregacie uprawowo-siewnym 3 metrowym.Agregat jest firmy Grano System a siewnik Kongskilde Ecoline.Miałem także na myśli orkę pługiem obrotowym Fraugde 4 skibowym.Klasa ziemi:3-4.Chodziło mi tutaj o orkę głęboką (zimową).Co do tego że nie mam żadnego pojęcia o mechanice to tutaj masz rację,przyznaje się do tego bo osobiście wolę hodowlę zwierząt (bydła mlecznego) i to mnie interesuje a pytam się o to dlatego ponieważ mój Ojciec chciał abym zasięgnoł porady na forum.Akurat w tym Case z tego co wiem pompa jest mechaniczna i ustawia się dawkę paliwa poprzez śrubę a nie poprzez komputer.

#75 Share DominikKomar

DominikKomar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 11:04

Witam! Planuję zakup nowego ciągnika i zastanawiam się nad Case Maxxum 100 { grópa 107 przekładnia mechaniczna 24-24 elektro-hydr. rewers, byłem u ddealera i powiedział że w nim jest silnik Case IH,nie Iveco ,cy Cummins,co o tym sądzicie?}. Jakie macie opinie na temat tego ciągniczka, jak ze spalaniem, awaryjnością i ceną części? Proszę o wypowiedzi szczególnie użytkowników tych maszyn, a także wszystkich, którzy mieli okazję spotkać się z tym ciągnikiem.Z góry dziękuję za odpowiedzi. Dodany obrazek

Witam. Posiadam Casa maxxum 115. Mam go ponad 4 lata i zadnej awarii. Polecam w 100% bo seria Maxxum jest najlepsza z serii casa. Wiem po swoim egzemplarzu i tak slysze nawet teraz od dealerow. Polecam.

#76 Share Robben

Robben

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 08 listopad 2012 - 13:11

Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100? Mam takie pytanie:Czy wie ktoś z was jak się oblicza dawkę paliwa na 1mtg w ciągniku Maxxum 100? Dlatego pytam ponieważ podobno istnieje jakiś przelicznik aby można było uzyskać dokładny wynik (dawkę)

#77 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:heh kobiety, sport, rolnictwo, i jak kazdy w tym wieku imprezy itp.

Napisany 08 listopad 2012 - 19:42

Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100? przed dana praca zalej pod korek a po robocie uzupelniij do poprzedniego poziomu czyli do korka. to co dolejesz bedzie iloscia ktora spalil. nie ma dokladniejszego sposobu na obliczenie spalania.

#78 Share langedorf

langedorf

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 11 listopad 2012 - 23:41

Robben napisz ile ci pali ten traktor w danej pracy ale na hektar nie na godzine pracy. Jaki masz pług tzn ile szerokości na korpu (najlepiej zmierz centymetrem) jakie masz duże kawałki? proste czy z klina? Jakie warunki podczas orki bardzo sucho, sucho , mokro czy bardzo mokro? Podałeś za mało informacji żeby odpowiedzić na twoje pytanie.

#79 Share DFDaro

DFDaro

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 26 listopad 2012 - 23:13

Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100? Co oznacza skrót Cp na wyświetlaczu w Case maxxum ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share Albi

Albi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 27 listopad 2012 - 20:27