Skocz do zawartości

Zdjęcie

czy ciagniki renault sa dobre

142 odpowiedzi na ten temat

#101 Share radek1983

radek1983

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 16:28

a co myślicie o reni 155

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
czy ciagniki renault sa dobre Dzisiaj, 03:30
  •  

#102 Share remik1988

remik1988

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 21 luty 2016 - 14:24

Ktos zna tego handlarza? Jakies opinnie o nim? Moze ktos ogladal ten ciagnik?

http://olx.pl/oferta...html#866d52bd4b

#103 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 21 luty 2016 - 17:56

jeszcze farbę czuć, do tego wymieniany fotel i wykładzina,

adaptacja ładowacza świadczy o tym że przy nim chodził, więc przednia oś i skrzynia mocno dostały

jak dla mnie cena mocno przesadzona

Polska B

#104 Share ozzborn

ozzborn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 21 luty 2016 - 19:43

znajomy mechanik trudni sie naprawianiem ciagników i ostatnimi czasy czesto widuje u niego renówki z powaznymi awariami silników, a to wał pekniety a to panewka obrócona i za kazdym razem to wszystko w silniku MWM, takze ja juz przestałem wierzyc ze Fendt to mercedes wsród ciagników i wam tez radze sie wyleczyc, a jeszcze nie widziałem u niego john deera z peknietym wałem, takze ja jakbym kupował to cos z silnikiem perkinsa albo JD

dodam jeszcze ze w okolicy jest wiecej JD niz renówek i fendtów razem wzietych a mimo to nie widac aby JD stały na warsztacie popsute

Edytowany przez ozzborn, 21 luty 2016 - 19:47.

#105 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Interesują mnie głównie kobietki i
    sporty ekstremalne

Napisany 21 luty 2016 - 20:26

Większość silników MWM (oczywiście odpowiednio serwisowany) zrobi czterokrotnie więcej mth niż jakikolwiek JD, przy czym spali co najmniej dwukrotnie mniej ON.

Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

#106 Share ozzborn

ozzborn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 21 luty 2016 - 20:30

tylko Polak wierzy w takie bajki  :D bo wiadomo fendt to niemiecki cud techniki  :D

jezeli JD zrobi 20 tys to fendt wg. ciebie zrobi 80 tys tak ?  :D

Edytowany przez ozzborn, 21 luty 2016 - 20:40.

#107 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Interesują mnie głównie kobietki i
    sporty ekstremalne

Napisany 21 luty 2016 - 20:39

Silnik MWM jest dość udaną jednostką napędową. Jeśli chodzi o spalanie i awaryjność nie ma wielu konkurentów.

Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

#108 Share daanny

daanny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:piłka nożna, rolnictwo, polityka , ekonomia

Napisany 21 luty 2016 - 20:44

Ja posiadam renie z silnikiem MWM od 6 lat kupiłem z przebiegiem ok 7tys teraz ma 10 i przez ten okres nie włożyłem w silnik ani jednej złotówki, tylko olej wymieniam co rok i śmiga aż miło, mam też JD i nie mówię że jest zły, na liczniku ma 8 tys niestety już mi bierze olej i przy tej samej mocy spala ok 30% więcej, a Perkins tez kiedyś miałem trochę mniejszy, i według mnie fajny ciągnik do lekkich prac a jak mu się ostro w d... dało to odmą dym szedł i wydmuchnieta uszczelka pod głowicą to u niego był standard

#109 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 22 luty 2016 - 12:03

znajomy mechanik trudni sie naprawianiem ciagników i ostatnimi czasy czesto widuje u niego renówki z powaznymi awariami silników, a to wał pekniety a to panewka obrócona i za kazdym razem to wszystko w silniku MWM, takze ja juz przestałem wierzyc ze Fendt to mercedes wsród ciagników i wam tez radze sie wyleczyc, a jeszcze nie widziałem u niego john deera z peknietym wałem, takze ja jakbym kupował to cos z silnikiem perkinsa albo JD

dodam jeszcze ze w okolicy jest wiecej JD niz renówek i fendtów razem wzietych a mimo to nie widac aby JD stały na warsztacie popsute

jak ktoś kupuje trupa wrośniętego w ziemię z przebiegiem 30 tys. godzin j jeszcze zaleje go superolem to co się dziwić że mechanicy mają taki zarobek

Polska B

#110 Share Wojtek987

Wojtek987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisany 22 luty 2016 - 12:06

Ja posiadam renie z silnikiem MWM od 6 lat kupiłem z przebiegiem ok 7tys teraz ma 10 i przez ten okres nie włożyłem w silnik ani jednej złotówki, tylko olej wymieniam co rok i śmiga aż miło, mam też JD i nie mówię że jest zły, na liczniku ma 8 tys niestety już mi bierze olej i przy tej samej mocy spala ok 30% więcej, a Perkins tez kiedyś miałem trochę mniejszy, i według mnie fajny ciągnik do lekkich prac a jak mu się ostro w d... dało to odmą dym szedł i wydmuchnieta uszczelka pod głowicą to u niego był standard

Czyli średnio renią robisz 500 godz w roku i tylko jedna zmiana oleju?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share Renault85-15TX

Renault85-15TX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1212 postów

Napisany 22 luty 2016 - 12:18

Panowie to przy ilu mniej więcej mth wymieniacie olej?? Ja się staram wymieniać tak max do 200mth ale najczęściej jest to przy 150mth, a jak wygląda to u was. 

"Co się polepszy, to się popieprzy, co się zbuduje, to się zrujnuje, co się ustali to się obali" Polak musi mieć łeb i d*pę ze stali !!!

#112 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 22 luty 2016 - 12:30

silnik 200-250 godzin, skrzynia i mosty 950-1200

Polska B

#113 Share Mateusz1q

Mateusz1q

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 22 luty 2016 - 12:30

150 mth? czyli ja musialbym wymieniac 4 razy w roku? 250-300 mth w aresie 610

#114 Share ozzborn

ozzborn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 22 luty 2016 - 13:38

jak ktoś kupuje trupa wrośniętego w ziemię z przebiegiem 30 tys. godzin j jeszcze zaleje go superolem to co się dziwić że mechanicy mają taki zarobek

nie wiem ile ta renia miała przebiegu ale nie wygladała jak trup, a tymbardziej nie była wrosnieta w ziemie, fakty sa takie ze fendt to taki ciagnik jak kazdy inny, tyle tylko ze niemcy sobie wymyslili ze jest najlepszy a Polaki w to wierza, tak samo jak wierza w Audi i VW

#115 Share Wojtek987

Wojtek987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisany 22 luty 2016 - 14:37

U mnie około 250 godzin, ostatnio zrobiłem 340 ale to był tylko jednorazowy wybryk. Staram się max 250 godz.

#116 Share Deutz-Fahre-90

Deutz-Fahre-90

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 22 luty 2016 - 16:25

Ktos zna tego handlarza? Jakies opinnie o nim? Moze ktos ogladal ten ciagnik?

http://olx.pl/oferta...html#866d52bd4b

Handlarz z mojej okolicy mam 10 km do niego sprzęty sprowadza i naprawia co trzeba zeby działało wszystko niektóre maluje bo ma lakernie własną i mechaników ogólnie wszyscy od niego w okolicy kupują i nie narzekają. Cena jak zajedziesz i pogadasz to cię miło zaskoczy w dół delikatnie.

#117 Share Renault85-15TX

Renault85-15TX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1212 postów

Napisany 22 luty 2016 - 17:10

nie wiem ile ta renia miała przebiegu ale nie wygladała jak trup, a tymbardziej nie była wrosnieta w ziemie, fakty sa takie ze fendt to taki ciagnik jak kazdy inny, tyle tylko ze niemcy sobie wymyslili ze jest najlepszy a Polaki w to wierza, tak samo jak wierza w Audi i VW

Masz coś do zarzucenia Audi lub VW?, kupa sobie opla i za  dwa lata płacz że Ci nogi z podłogi wypadają. Tak samo jest w śród ciągników ile zrobi Ursus mth do remontu silnika a ile Renault powiedzmy z tego samego roku. Więc nie dyskutuj na temat o którym nie masz pojęcia. 

"Co się polepszy, to się popieprzy, co się zbuduje, to się zrujnuje, co się ustali to się obali" Polak musi mieć łeb i d*pę ze stali !!!

#118 Share heniek36

heniek36

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 22 luty 2016 - 17:17

renówka moim skromnym zdaniem to jest kupa złomu miałem  doczynek z 133 14 może była zużyta a to sprzęgło potem skrzynia  a na koncu wał pękł i to słynny mwm porażka 10000 koła za wał zmontażem

#119 Share Wojtek987

Wojtek987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisany 22 luty 2016 - 21:19

Czyli trafił ci się udany egzemplarz :P 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share bob124a

bob124a

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 22 luty 2016 - 21:51

W końcu części kupujesz jak do fendta wiec cena musi być .Wielu w mojej okolicy narzeka na drogie remonty tych silników a niestety nowe ciągniki to nie są wiec zawsze trzeba się z tym liczyć ze coś może się popsuć. Cenowo najlepiej wypadają silniki perkinsa. Wiele maszyn agregatów ładowarek je ma wiec i z częściami i cenami cześć nie ma problemu.