Skocz do zawartości

Zdjęcie

czy ciagniki renault sa dobre

142 odpowiedzi na ten temat

#21 Share ksjan68

ksjan68

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 26 czerwiec 2011 - 21:42

czy ciagniki renault sa dobre witam leszekd jak nigdzie nie mozesz dostac tego łozyska to spróbuj kupic uzywane.mam namiary na takich ktorzy rozbieraja na czesci!a probowałes moze kupic nowe w firmie top masz w biskupicach kolo poznania oni sa lepsi i tani od korbanków a wszyscy wiemy ze korbanki maja ceny z kosmosu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
czy ciagniki renault sa dobre Dzisiaj, 06:44
  •  

#22 Share Roltex

Roltex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 02 lipiec 2011 - 13:01

czy ciagniki renault sa dobre kolego leszekd akurat jesteśmy dealerem claas i coś z tym łożyskiem chyba przesadzasz, przed chwilą podany numer katalogowy wpisałem do systemu i jest bez problemu i to w magazynie Claas Polska więc jak zamówisz u najbliższego delaera to powinieneś mieć go dosyć szybko, koszt cennikowy łożyska 386,11,-zł netto, zastanawia mnie u jakiego dealera Claas pytałeś skoro dostałeś odpowiedź że nie mogą Ci pomóc???
Pozdrawiam
www.roltexkrasnystaw.pl

#23 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 02 lipiec 2011 - 21:55

czy ciagniki renault sa dobre Dostałem już to łożysko jak mnie poinformowano z francuskiego serwisu cena zgodna z wyżej wymienioną. Wszystkim dziękuję za pomoc być może kilka osób zainteresował ten temat a to nie odbiło się bez echa.
Nie przesadzam łożyska tego szukam już dobre 3 tygodnie Claas Polska do tej pory był bezradny a serwisy łożyskowe zapowiadały dostępność w przyszłym roku.

#24 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3429 postów

Napisany 03 lipiec 2011 - 08:46

czy ciagniki renault sa dobre a ja mam maly problem ze znalezieniem filtra kabinowego do kabiny TS 113.14
bede szczesliwy jesli ktos poda chociaz jego numer kat.
czy w pana/i sklepie jest taki dostepny i ew. koszt
z gory dzieki

Polska B

#25 Share Roltex

Roltex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 03 lipiec 2011 - 19:54

czy ciagniki renault sa dobre Witam!
Ponieważ ja osobiście zajmuję się sprzedażą maszyn to proszę się skontaktować z naszym sklepem części zamiennych info na naszej stronie.
Nie zawsze mam czas aby pomóc i zobaczyć w systemie. Problemy z częściami do Renault często wynikają z braku wiedzy że takie można nabyć w sieci dealerów Claas-a, nie wiem akurat czy mamy dostęp do wszystkich katalogów części ale jest tego dosyć sporo.
Jak to na forum proszę mi nie "paniać" tutaj to wszyscy jesteśmy równi czyli po koleżeńsku jako że maszyny to moja pasja to pomogę bezinteresownie i ile będę mógł, z braku czasu nie zaglądam bardzo często.
Wyjątkowo podałem cenę łożyska ale nie chcę prowadzić tutaj akurat formy promocji i handlu więc co do cen to proszę dzwonić do firmy koledzy podadzą i dostępność i cenę.
Pozdrawiam
P.S.
Skoro mowa w temacie czy Renault to dobre ciągniki to powiem tak moich dwóch sąsiadów ma strsze modele symboli nie podam bo dawno starły się na ciągnikach napisy ale to seria 6-cylindrów i chyba seria 113. Sprawują się naprawdę dobrze w mojej okolicy to popularny ciągnik
i chwalony, moi serwisanci też twierdzą że jest ok a ja im wierzę. Z racji że są to maszyny wysłużone to czasem na serwis zawita jakiś ciągnik ale udaje się go dosyć sprawnie naprawić koszty zależne od tego co naprawiamy.
W sumie jakio używany ciągnik moim skromnym zdaniem godny polecenia.
www.roltexkrasnystaw.pl

#26 Share Adam16482

Adam16482

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:Mieszkam w wsi Zębowo k.Torunia.Prowadzę razem z rodzicami gospodarstwo rolne o powierzchni 14ha.Interesuje się rolnictwem, motoryzacją i mechaniką.Zapraszam na mój kanał you tube http://www.youtube.com/user/Adam16482ify/videos?view=0
    Zapraszam:)

Napisany 03 lipiec 2012 - 08:08

czy ciagniki renault sa dobre ja miałem renówkę 95.14TX z turbem.Piś dużo piła ropy bo turbo ale bez turba są oszczędniejsze.Kolega Memberspisał że silink john derra lub inni że fendyta tog ówno prawda renowka miała silniki MWM i renówka nigdy nie była fendytem ani johnem i nigdy nie będzie.Części sią 2 razy drosze niż do zetora.Ja swoją renowkę miałem 5 lat i nic przy niej nie robiłem tylko wymieniłem uszczelniacze z przednich kuł a miałem rok renówki 1984 i bardzo bobrze sobi radziła w polu:)

#27 Share misiek38

misiek38

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 29 lipiec 2012 - 20:26

czy ciagniki renault sa dobre jeśli renia to tylko z silnikiem MWM !!!

#28 Share Ksawery

Ksawery

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 396 postów

Napisany 18 sierpień 2012 - 07:58

czy ciagniki renault sa dobre witam mam do was pytanie czy w reni z przednim napędem podczas hamowania powinien załączać się przedni napęd czy hamuje tylko tył??

#29 Share maniek0277

maniek0277

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 18 sierpień 2012 - 13:38

czy ciagniki renault sa dobre Jesli masz zalaczony naped to hamuje na 4 jesli nie to tylko tyl.

#30 Share Ksawery

Ksawery

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 396 postów

Napisany 18 sierpień 2012 - 15:18

czy ciagniki renault sa dobre bo naprzykład w masseyu co jezdzilem 3095 to sie napęd przedni załączał i mysłalem że w renault tez tak jest. dzieki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3429 postów

Napisany 18 sierpień 2012 - 19:31

czy ciagniki renault sa dobre renie do modelu 120.14/54 nie mialy hamowanego przodu, od modelu 133 mialy hamolce

Polska B

#32 Share Ksawery

Ksawery

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 396 postów

Napisany 18 sierpień 2012 - 21:10

czy ciagniki renault sa dobre czyil kiedy hamuje to powinna sie zapalic kontrolka od napedu przedniego? w modelach od 133??

ktos ma renówkę 155,54 i sie wypowie na temat tych ciągników jakie spalanie i jak sie sprawują??

Edytowany przez Ksawery, 18 sierpień 2012 - 21:11.

#33 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3429 postów

Napisany 19 sierpień 2012 - 08:02

czy ciagniki renault sa dobre hamulec jest na wale wiec raczej kontrolka nie powinna sie swiecic

taki model ma kilku uzytkownikow na forum, najczesciej odwiedzajacym ostatnio jest chyba @andrejus, pisz do niego, moze cos poradzi

Polska B

#34 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Zainteresowania:mechanika zootechnika treningi krav maga

Napisany 19 sierpień 2012 - 14:41

czy ciagniki renault sa dobre w moim 120.54 94r. podczas hamowania zalacza sie przedni naped ,niema zadnej tarczy hamulcowej na przednia os, skrzynia 40km/h, wiec reguły niema
znalazłem to czego szukałem ..:)))

#35 Share Sylwi

Sylwi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 19 sierpień 2012 - 21:28

czy ciagniki renault sa dobre Ja niedawno kupiłem 155-54 i jestem zadowolony.Najlepszy jest silnik,nie dymi,mało pali i ładnie pracuje.Robię właśnie agregatem podorywkowym 4m 12km/ha ziemia dość ciężka przez 12 godzin spaliła ok. 120 litrów przy ok.1900 obrotach co jest trochę dziwne dla mnie. Miałem kiedyś case 5150,1455,7120,new holanda g170,johna,4240s, 4955,7700,masseya 3690 więc o zużyciu paliwa coś wiem.
Zrobiłem tym ciągnikiem dopiero 50 godzin,ale spalanie porównywać można jedynie z silnikami perkinsa.
Jeśli znajdziesz zadbany egzemplarz na pewno będziesz zadowolony.

#36 Share Ksawery

Ksawery

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 396 postów

Napisany 19 sierpień 2012 - 22:10

czy ciagniki renault sa dobre Sylwi a ile masz mtg w swojej reni? jakąś elektronike masz w niej?

#37 Share Sylwi

Sylwi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 20 sierpień 2012 - 02:50

czy ciagniki renault sa dobre 8900 mtg z całkowicie mechaniczną skrzynią,przednim tuzem i ehr. Ja wychodzę z założenia czym mniej elektroniki tym lepiej.Znajomy posiada 160.94 i często wraca z pola tyłem a zdarzało się ,że wcale zjechać nie chciała i mówi,że super ciągnik,tylko żeby nie ta skrzynia power syf bo coś się z samolotową mahiną do przełączania biegów pierniczy

#38 Share Ksawery

Ksawery

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 396 postów

Napisany 20 sierpień 2012 - 08:01

czy ciagniki renault sa dobre a ehr jaki Ci sie sprawuje i czy jest on funkcjonalny w tych ciągnikach, bo jak przegladam rożne oferty to sporo posiada ehr,

Edytowany przez Ksawery, 20 sierpień 2012 - 08:02.

#39 Share panczo1922

panczo1922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów
  • Zainteresowania:sport, muzyka, wszystko związane z rolnictwem

Napisany 20 sierpień 2012 - 09:03

czy ciagniki renault sa dobre Koledzy właśnie proszę o opninie nt EHR w ciągnikach renault... Mam na oku 120.54 cała mechaniczna tylko posiada ten EHR.. jak to się sprawuje w tych traktorach? jest to wadliwe urządzenie??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share dawid464

dawid464

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 20 sierpień 2012 - 11:48

czy ciagniki renault sa dobre jak wszystko chodzi dobrze to jest dobrze a jak się zacznie psuć to pech używany sterownik kosztuje ok 5000zł