Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wynajem ładowarki czy zakup ciągnika z ładowaczem?:)

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Bartek72511

Bartek72511

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1571 postów

Napisany 11 kwiecień 2011 - 18:03

Wynajem ładowarki czy zakup ciągnika z ładowaczem?:) Witam wszystkich ;) Prowadzimy skup słomy od rolników z pół, i planujemy w niedalekiej przyszłości zmienić prasę na wydajniejszą. Mamy jeden ciągnik do zwożenia bel, jednak on będzie za mało przy większej ilości bel, bo nie będzie się wyrabiał. Natrafiłem na oferty wynajmu ładowarek, 5500 netto/ miesiąc. I co według was lepiej by się opłacało? Zakupić jakiś ciągnik z ładowaczem, co wyjdzie wydatek rzędu 50 tys. czy lepiej wynajmowac ładowarkę na ten miesiąc ?:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wynajem ładowarki czy zakup ciągnika z ładowaczem?:) Dzisiaj, 12:13
  •  

#2 Share michael01989

michael01989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 11 kwiecień 2011 - 18:17

Wynajem ładowarki czy zakup ciągnika z ładowaczem?:) wiesz 2 ciagnik to mozliwośc podpiecia przyczep i transport bel z drugiej strony sam w firmie mam to i to to tur na cigniku to napewno nie ładowarka.... wyższe układanie i o wiele wygodnijsze..

#3 Share Bartek72511

Bartek72511

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1571 postów

Napisany 11 kwiecień 2011 - 19:08

Wynajem ładowarki czy zakup ciągnika z ładowaczem?:) ale ładowarka nie ma opcji zaczepu z tyłu? bo jeśli nie ma to jednak odpada, bo liczyłem że ona też ma, tak widziałem kiedyś na zdjęciach;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 11 kwiecień 2011 - 19:30

Wynajem ładowarki czy zakup ciągnika z ładowaczem?:) Ładowarki teleskopowe maja zaczepy. Nie wiem czy wszystkie ale są modele co mają napewno. :rolleyes:

#5 Share Bartek72511

Bartek72511

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1571 postów

Napisany 11 kwiecień 2011 - 19:38

Wynajem ładowarki czy zakup ciągnika z ładowaczem?:) Właśnie sprawdzałem na zdjęciach w galerii i z tyłu mają, albo normalny albo hitch, tylko czy są one przystosowane do większych ciężarów? bo w google coś szukałem i była jakaś ładowarka z zaczepem, jednak tylko 10 t, a to jednak trochę mały, bo tyle to ma jedna przyczepa ze słomą, a planuje minimum dwie albo jedna większą;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share michael01989

michael01989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 20 kwiecień 2011 - 18:51

Wynajem ładowarki czy zakup ciągnika z ładowaczem?:) tylko pytanie o hamulce ja tez mam w manitou hydrauliczny i oniego sie nie boje ale brak hamólców i jada po drogach publicznych to juz nie za bardzo i nie wiem jak by na to policja patrzyła jak by sie tak jechało takim zestawem