Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik z Angli

31 odpowiedzi na ten temat

#21 Share MarekDFagrofarm410

MarekDFagrofarm410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 12 kwiecień 2011 - 19:33

Ciągnik z Angli I jak miałeś kontakt jakiś ze sprzedawcą?Coś napisał?Lub się dodzwoniłeś?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik z Angli Dzisiaj, 13:12
  •  

#22 Share decybel8

decybel8

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 12 kwiecień 2011 - 19:38

Ciągnik z Angli pisałem z nim przez email ale trudno było go zrozumieć ważniejsze informacje albo nie podawał albo coś kręcił wiec juz dałem sobie z nim spokój

#23 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 00:05

Ciągnik z Angli NIe szukajcie 'okazji' bo się przejedziecie... 5-10 tys taniej mozna kupić jak komuś zależy na szybkiej sprzedaży, ale nie za połowę ceny... Trudno było zrozumieć, bo koleś pisze przez translator, zresztą po przeczytaniu opisu widać, że to jakiś wał jest + ta cena... myślicie, że handlarze śpią? już dawno by został kupiony za taka kasę...
Dziwie się, że ktokolwiek się zainteresował tym ogłoszeniem :blink:

#24 Share Kryniak

Kryniak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Elektronika

Napisany 20 kwiecień 2011 - 16:11

Ciągnik z Angli Według mnie ciągnik z Anglii warto kupować sam kupiłem Zetora 7320 turbo z ładowaczem i się przekonałem. Ciągnik ma bogate wyposażenie posiada rewers, szybką skrzynię biegów, fotel grammera, wzmocnione sprzęgło, wzmocniony podnośnik, oddzielna pompa do ładowacza 6 wyjść hydraulicznych, obciążniki, szerokie opony, itd. :)

Edytowany przez Kryniak, 20 kwiecień 2011 - 16:21.

#25 Share mikon71

mikon71

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisany 20 kwiecień 2011 - 16:34

Ciągnik z Angli john deere z angli maja duzo chinskich podzespołów dlatego sa tansze serio i anglicy niedbaja o przeglady techniczne i ogólnie o stan, wiem bo czasem pomagam koledze w sprowadzaniu maszyn i widac ze od gospodarza ciągnik ma wiele do rzyczenia a z komisu sa odpicowane na sprzedanie a wiadomo polak potrafi.... ogólnie odradzam

#26 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 20 kwiecień 2011 - 17:00

Ciągnik z Angli Znajomy wpłacił przelew całą sumę ponad 30tyś zł i od dwóch tygodni ani traktora ani pieniędzy.Telefon gościa wyłączony.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share Grabcio

Grabcio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 753 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 20 kwiecień 2011 - 17:19

Ciągnik z Angli Tak dużych sum pieniędzy nie powinno się wpłacać komuś nieznajomemu na konto. Najlepiej zapłacić przy odbiorze ciągnika.

Jeżeli pomogłem wciśnij zieloną strzałkę ;)

#28 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 20 kwiecień 2011 - 17:30

Ciągnik z Angli Ludzie troche zdrowego rozsądku. Nikt wam niczego za darmo lub prawie darmo nie da. Po co było wogóle taki temat zakładać skoro odrazu widać, że to lipa. Ja widząc takie "okazje" nie dzwonie nie pisze. Po co czas wogóle tracić. Co do ciągników z anglii czy holandi, tam nie ma obowiązku rejestracji więc czasami ciągnik może mieć tylko fakturę a tu pojawia się opcja sfałszowania roku produkcji np.

#29 Share Pawel250

Pawel250

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 20 kwiecień 2011 - 17:45

Ciągnik z Angli Sorki,że odbiegne troche od tematu.
Po kilku oględzinach w komisach z maszynami rolniczymi doszedłem do wniosku , że w większość ciągników przywożą z Francji .Czy warto kupić np. ciągnik przywieziony z Francji? Co sądzicie o maszynach przywiezionych z Holadnii ?

Edytowany przez Pawel250, 20 kwiecień 2011 - 17:46.

#30 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 20 kwiecień 2011 - 17:48

Ciągnik z Angli

Znajomy wpłacił przelew całą sumę ponad 30tyś zł i od dwóch tygodni ani traktora ani pieniędzy.Telefon gościa wyłączony.

Bez urazy ale twój znajomy musi być kompletnym idiotą. Rozumiem dać zaliczkę 500-1000 zł ale całą sumę na konto??

#31 Share case4230lp

case4230lp

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 20 kwiecień 2011 - 19:14

Ciągnik z Angli Ty koleś od tego johna oni chcą cie wyruchać tak jak mnie to jest zwyłky oszust kupowałem raz fenda za 50 który stoi 200 i co miał go pierw przywieźć fszystko fajnie ale po jakimś czasie pisze że pierw kasa napisz mu że jak to jest podstawione to złogsisz go do interpolu i zobaczysz za miesiąc że będzie ten sam traktor tylko pod innymi danymi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#32 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 22 kwiecień 2011 - 08:27

Ciągnik z Angli

Znajomy wpłacił przelew całą sumę ponad 30tyś zł i od dwóch tygodni ani traktora ani pieniędzy.Telefon gościa wyłączony.

:lol: Tyle się mówi, a lludzie dalej swoje, myślą, że przechytrzą wszystkich... Chciwość, głupota i mamy taki finał.

Dodaj odpowiedź