decybel8

Ciągnik z Angli

Polecane posty

Grabcio    28

Tak dużych sum pieniędzy nie powinno się wpłacać komuś nieznajomemu na konto. Najlepiej zapłacić przy odbiorze ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ludzie troche zdrowego rozsądku. Nikt wam niczego za darmo lub prawie darmo nie da. Po co było wogóle taki temat zakładać skoro odrazu widać, że to lipa. Ja widząc takie "okazje" nie dzwonie nie pisze. Po co czas wogóle tracić. Co do ciągników z anglii czy holandi, tam nie ma obowiązku rejestracji więc czasami ciągnik może mieć tylko fakturę a tu pojawia się opcja sfałszowania roku produkcji np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel250    2

Sorki,że odbiegne troche od tematu.

Po kilku oględzinach w komisach z maszynami rolniczymi doszedłem do wniosku , że w większość ciągników przywożą z Francji .Czy warto kupić np. ciągnik przywieziony z Francji? Co sądzicie o maszynach przywiezionych z Holadnii ?

Edytowano przez Pawel250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Znajomy wpłacił przelew całą sumę ponad 30tyś zł i od dwóch tygodni ani traktora ani pieniędzy.Telefon gościa wyłączony.

 

Bez urazy ale twój znajomy musi być kompletnym idiotą. Rozumiem dać zaliczkę 500-1000 zł ale całą sumę na konto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case4230lp    0

Ty koleś od tego johna oni chcą cie wyruchać tak jak mnie to jest zwyłky oszust kupowałem raz fenda za 50 który stoi 200 i co miał go pierw przywieźć fszystko fajnie ale po jakimś czasie pisze że pierw kasa napisz mu że jak to jest podstawione to złogsisz go do interpolu i zobaczysz za miesiąc że będzie ten sam traktor tylko pod innymi danymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejczbio    82

Znajomy wpłacił przelew całą sumę ponad 30tyś zł i od dwóch tygodni ani traktora ani pieniędzy.Telefon gościa wyłączony.

 

:lol: Tyle się mówi, a lludzie dalej swoje, myślą, że przechytrzą wszystkich... Chciwość, głupota i mamy taki finał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Tak się zastanawiam, jak takie zakupy w uk na handel mogą się opłacać bo z tego co patrzyłem na stronach z ogłoszeniami to ceny mają podobne a dochodzi przecież transport.

 

Wie ktoś jak to wygląda? U gospodarzy się kupuje czy po jakichś komisach? Może ktoś zna adresy stron z maszynami?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasekPL    0

Witam mam na oku fajny ciągnik, znajduje się on w Anglii. Moje pytanie jak to wygląda z transportem, dokumentami itd. i ile to może kosztować?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj