Zaloguj się, aby obserwować  
tomek15h

Kto ma redlice z tej firmy???

Polecane posty

tomek15h    110

Czy ktoś z was miał do czynienia z tymi redlicami talerzowymi http://www.gorski.agro.pl/,lub zna chociaż opinię na ich temat.Chodzi mi o to czy warto się w to pchać czy lepiej kupić siewnik z oryginalnymi redlicami talerzowymi.Prosze o wypowiedzi.

Edytowano przez tomek15h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiak89    5

kolego masz szczescie ze znalazlem ten temat , nie kupuj tego szjsu!!!!!!!!!!!!!!!!! mieszkam niedaleko tego goscia montował mi w siewniku amazoni te redlice, szajs!!!!!!!!!!!!!!!!ja znalazem jego redlice jakies 3 lata temu na alegro zadzwonilem wszystko ladnie pieknie mowil ze robil je dla famarolu te redlice,smiech na sali on klepie je w stodole, 20 ha nawet nie posialem i sie rozpierdolilo wp***u, gowno takie ze szok wydalem 5500 zl za tyle mi to zrobił z montażem i co sie okazalo, redlice te rurki gieły sie, poczatkowo ustaione byly na 12.5 cm obok siebie bo 10 ha zeszly sie do kupy i sial jeden za drugim ze wyszlo co 24cm ,tulejki plastkikowe co wstawial w uchwyty co mocowane do ramy byly to jak z papieru po 10 ha w wiekszosci luz ze redlica na 10 cm latała na boki mało tego ten gosc nawet spawac nie potrafi dobrze , mocowanie tej prowadnicy do ramy zaczlo poprostu pękac na spawie a spawy jak gile ,odwiozlem do niego zpowrotem siewnik mowie poprawiaj ,no to powzmacniał te spawy dal nakładki na boki, odebral siewnik posialem z 20 ha przestaly sie lozyska krecic albo sie rozkrecaly i gubily na polu , , to jest taki bubel ze szkoda gadac na meila moge ci zdjecia wyslac tego dziadostwa w sumie posialem nim z 60 ha i teraz stoji w szopie i kupiłem drugi nowy, dziad klepie hujostwo i wciska to ludziom, paprak i tyle teraz sprzedaje do samodzielnego montażu bo nie chce brać odpowiedzialności za to NIE KUPUJ TEGO SZAJSU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez yanek_113
      Zastanawiam się który zestaw wybrać… 
      sn300 agromasz 
      Fm 400/3 Unia 
      sn agrotom 3 m
      kazdy ma być na aparacie uprawowym biernym,redlice talerzowe, koła kopiujące. Ma to być ciągane DF agrotron 110… 
      sieje głównie facelie, grykę, łubin, groch i czasami jakieś zboże.
      skłaniam się ku Uni bo jest najlżejszy - coś podpowiecie? A może macie jakieś inne swoje typy? Fajny jest gaspardo dama ale na agregacie talerzowym i jest za ciężki 
    • Przez wesley
      czy ktoś z was ma taki siewnik,proszę o opinie na jego temat...
    • Przez Szymi195
      Witam mam pytanie do posiadaczy siewnikow pneumatycznych ciąganych 3metrowych, ciekawi mnie realna wydajnosc siewu zboż siewnikami takiego typu, jaka srednia wydajnosc na godzine lub dziennie moze udac sie wykrecic i jakim koniem?
    • Przez waldemar2401
      Witam. Szukam do Kupienia Siewnika jak ze zdjęcia lub nowszy. Kutnowiak S068/1 Rolmasz. Może ktoś z Koleżanek/Kolegów z Forum wiedzą pocztą pantoflową, bądź mają do sprzedania. Zdjęcie poglądowe. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj