Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kto ma redlice z tej firmy???

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tomek15h

tomek15h

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,
    motoryzacja ,
    mechanika,
    budowa maszyn

Napisany 11 kwiecień 2011 - 14:24

Kto ma redlice z tej firmy??? Czy ktoś z was miał do czynienia z tymi redlicami talerzowymi http://www.gorski.agro.pl/,lub zna chociaż opinię na ich temat.Chodzi mi o to czy warto się w to pchać czy lepiej kupić siewnik z oryginalnymi redlicami talerzowymi.Prosze o wypowiedzi.

Edytowany przez tomek15h, 11 kwiecień 2011 - 14:26.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kto ma redlice z tej firmy??? Dzisiaj, 16:25
  •  

#2 Share andrzej612b

andrzej612b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 555 postów

Napisany 11 kwiecień 2011 - 14:34

Kto ma redlice z tej firmy??? Za drogo .....

#3 Share anusiak89

anusiak89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 11 kwiecień 2011 - 21:46

Kto ma redlice z tej firmy??? kolego masz szczescie ze znalazlem ten temat , nie kupuj tego szjsu!!!!!!!!!!!!!!!!! mieszkam niedaleko tego goscia montował mi w siewniku amazoni te redlice, szajs!!!!!!!!!!!!!!!!ja znalazem jego redlice jakies 3 lata temu na alegro zadzwonilem wszystko ladnie pieknie mowil ze robil je dla famarolu te redlice,smiech na sali on klepie je w stodole, 20 ha nawet nie posialem i sie rozpierdolilo wp***u, gowno takie ze szok wydalem 5500 zl za tyle mi to zrobił z montażem i co sie okazalo, redlice te rurki gieły sie, poczatkowo ustaione byly na 12.5 cm obok siebie bo 10 ha zeszly sie do kupy i sial jeden za drugim ze wyszlo co 24cm ,tulejki plastkikowe co wstawial w uchwyty co mocowane do ramy byly to jak z papieru po 10 ha w wiekszosci luz ze redlica na 10 cm latała na boki mało tego ten gosc nawet spawac nie potrafi dobrze , mocowanie tej prowadnicy do ramy zaczlo poprostu pękac na spawie a spawy jak gile ,odwiozlem do niego zpowrotem siewnik mowie poprawiaj ,no to powzmacniał te spawy dal nakładki na boki, odebral siewnik posialem z 20 ha przestaly sie lozyska krecic albo sie rozkrecaly i gubily na polu , , to jest taki bubel ze szkoda gadac na meila moge ci zdjecia wyslac tego dziadostwa w sumie posialem nim z 60 ha i teraz stoji w szopie i kupiłem drugi nowy, dziad klepie hujostwo i wciska to ludziom, paprak i tyle teraz sprzedaje do samodzielnego montażu bo nie chce brać odpowiedzialności za to NIE KUPUJ TEGO SZAJSU!!!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share tomek15h

tomek15h

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,
    motoryzacja ,
    mechanika,
    budowa maszyn

Napisany 12 kwiecień 2011 - 05:32

Kto ma redlice z tej firmy??? Anusiak 89 dzięki z a odpowiedz właśnie takiej przekonującej opinii potrzebowałem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share andrzej612b

andrzej612b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 555 postów

Napisany 12 kwiecień 2011 - 09:37

Kto ma redlice z tej firmy??? A już chciałem to kupić , dzięki za informacje , pozdrawiam anusiak .

Dodaj odpowiedź