Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agroplus 100 spadek mocy i trzymajace hamulce

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kamyk128

kamyk128

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Zainteresowania:Motocykle, Quady

Napisany 10 kwiecień 2011 - 18:55

Agroplus 100 spadek mocy i trzymajace hamulce Witam

Na początek chce przywitać wszystkich użytkowników tego forum ponieważ jest to mój pierwszy post na tym forum ;).Przeglądam tematy już od dłuższego czasu i zauważyłem ze nie ma zbyt wiele informacji na temat Agroplusa 100 i dlatego zdecydowałem się napisać.
Do setna sprawmy, mam wiec problem ponieważ mam wrażenie ze ciągnik osłabł zrobił się strasznie mułowaty niby daje rade z pługami Unia ibis 3+1 ale kiedyś tak jak by lżej mu było. Ciągnik jest z 2003 roku i ma zaledwie 2400 mth silnik chodzi równo, pali na dotyk nie kopci tylko jest mułowaty :(
Druga sprawa to hamulce ewidentnie trzymają nie jakoś mocno ale trosze ciągnik nie toczy się swobodnie. Wie ktos moze jak się reguluje w nim hamulce bo ja nie potrawie znaleźć:ph34r:

Pozdrawiam kamyk128 :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agroplus 100 spadek mocy i trzymajace hamulce Dzisiaj, 19:32
  •  

#2 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 10 kwiecień 2011 - 18:57

Agroplus 100 spadek mocy i trzymajace hamulce może problem tkwi w tym że nie dostaje odpowiedniej dawki paliwa czego przyczyną może być zamulony bak paliwa lub przewód paliwowy

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#3 Share Lukasz5714

Lukasz5714

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 10 kwiecień 2011 - 19:36

Agroplus 100 spadek mocy i trzymajace hamulce Może filtr paliwa zapchany jest? Sprawdzałeś, zmieniałeś? ;)

#4 Share Gibus

Gibus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 10 kwiecień 2011 - 19:59

Agroplus 100 spadek mocy i trzymajace hamulce a nie miałes w baku przez zime letniego paliwa? bo mozliwe ze stworzył się osad i pozniej zapchał przewozy paliwowe pompke i filtr... miałem tak przy agrotronie 165.7... pozdrawiam :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 11 kwiecień 2011 - 07:28

Agroplus 100 spadek mocy i trzymajace hamulce jesli chodzi o hamulce to jedynie odpowietrzyc i bedzie po sprawie odpowietrzniki sa chyba na tylnym moscie przy bloku hydrauliki

Edytowany przez timasz, 11 kwiecień 2011 - 07:29.

#6 Share kamyk128

kamyk128

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 11 kwiecień 2011 - 09:14

Agroplus 100 spadek mocy i trzymajace hamulce Dziękuje za podpowiedzi ale temat jeszcze zamknięty nie jest, tak ze jeśli ktoś ma jeszcze jakieś sugestie to proszę pisać:D będę bardzo wdzięczny.
Raczej zamulony bak paliwa odpowiada bo odstojnik jest czysty i cały czas pełny. Musze jak najszybciej wymienić filtr paliwa niby na jesieni był nowy ale kto wie. Wiecie moze czy w pompie wysokiego cienienia sa jakieś dodatkowe filterki moze tam coś utkwiło / zamuliło się? Albo moze siada juz pompka paliwa ta co jest napędzana paskiem klinowym?:blink:
Co do hamulców spróbuje odpowietrzyc i zobaczymy mam nadzieje ze pomoże ;)

#7 Share kamyk128

kamyk128

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 23:48

Dziękuje za podpowiedzi ale temat jeszcze zamknięty nie jest, tak ze jeśli ktoś ma jeszcze jakieś sugestie to proszę pisać:D będę bardzo wdzięczny.
Raczej zamulony bak paliwa odpowiada bo odstojnik jest czysty i cały czas pełny. Musze jak najszybciej wymienić filtr paliwa niby na jesieni był nowy ale kto wie. Wiecie moze czy w pompie wysokiego cienienia sa jakieś dodatkowe filterki moze tam coś utkwiło / zamuliło się? Albo moze siada juz pompka paliwa ta co jest napędzana paskiem klinowym?:blink:
Co do hamulców spróbuje odpowietrzyc i zobaczymy mam nadzieje ze pomoże ;)

Witam
Sprawa mocy i hamulców rozwiązana :)
Spadek mocy był spowodowany kawałkami gumy (prawdo podobnie uszczelka z pistoletu od tankowania) które zatkały smok w zbiorniku paliwa, stanęły na kolanku. Sprawa hamulca wyjaśniła się podczas wyjmowania zbiornika paliwa, gdy już był dostęp do cięgła od ręcznego, okazało się ze cięgło nie odbijało do końca bo oblepiło się trochę w ziemi. Kompletnie nie było tego widać gdy zbiornik był zamontowany.

Dziękuje wszystkim za udzielanie się w temacie
Pozdrawiam!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share banankucice

banankucice

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 05 luty 2015 - 17:44

witam koledzy również mam problem z hamulcami w deutz fahr agrotron 90.

moglibyście mi napisać jak odpowietrzyć te hamulce.? dzięki

Dodaj odpowiedź