Skocz do zawartości

Zdjęcie

szerokie opony

35 odpowiedzi na ten temat

#21 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 11 kwiecień 2011 - 21:20

szerokie opony My za radiale dnieproshiny zapłaciliśmy po 420 zł. Gdybyśmy wiedzieli że ciągnik dostanie tura poczekalibyśmy 3 tygodnie na taurusy, 320 R20 były by po 620 za sztuke na tamtą chwile, wysokość była identyczna jak 11.2 x20, i na felgę wg doradców w Grene miało by to wejśc z powodzeniem

Nowych nie znalazłem, ale prosze bardzo;] http://allegro.pl/mt...1556588874.html

Edytowany przez yahooo777, 11 kwiecień 2011 - 21:42.

KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
szerokie opony Dzisiaj, 21:25
  •  

#22 Share RycerzNocy

RycerzNocy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 15 kwiecień 2011 - 21:31

szerokie opony Założysz na felgę pełną postaram się o zdjęcie

Załączone miniaturki

• DSC09950.JPG

Edytowany przez RycerzNocy, 15 kwiecień 2011 - 21:42.

#23 Share bartosik

bartosik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 16 kwiecień 2011 - 07:04

szerokie opony dzięki kolego RycerzNocy,właśnie o taką odpowiedź mi chodziło.

#24 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 17 kwiecień 2011 - 15:27

szerokie opony Apel do użytkowników, którzy stanowczo zaprzeczali temu-zanim sie nie upewnicie nie krytykujcie postów innych użytkowników w momencie kiedy sami nie macie racji;]
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#25 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 kwiecień 2011 - 19:01

szerokie opony Jakie wejdą największe opony na tył mtz bez zmieniania felg? Dodam ze mtz jest bez przedniego napędu.

#26 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 08 maj 2011 - 21:11

szerokie opony Panoooowie, mam zdjęcia MTZ z oponami przód 360/70/20 i tył 18.4/38, zdjęcia mailem wysłać mogę jedynie bo na AF są za duże z deka;]

#27 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7628 postów

Napisany 09 maj 2011 - 20:58

szerokie opony To zmniejsz rozmiar i pokarz.
KPK Kumurun Team

#28 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 maj 2011 - 21:05

szerokie opony yahooo777 wyslij na ten mail zenekc330@wp.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 09 maj 2011 - 21:08

szerokie opony Wysłałem trzy zdjęcia, które powinny zobrazować wszystko

Edytowany przez yahooo777, 09 maj 2011 - 21:09.

#30 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 maj 2011 - 21:11

szerokie opony dzięki, a nie masz fotki tylnych opon??

#31 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 09 maj 2011 - 21:15

szerokie opony Tylne opony Godyeara, pewnie przekręciłem nazwe xP nie mam zdjęć, do tygodnia moge zrobić jak znowu będę tam na miejscu. Rozmiar to 18.4/38 również na oryginalnej feldze, odziwo sie zmieściły;] problem jedynie z błotnikiem jest boooo koło delikatnie ocierało jak było nowe, jest to starszy typ ciągnika więc poodginali błotniki na maksa do góry, a, podobno napęd przedni miałby sie nie zgrywać-wychodził by w takiej kombinacji 1900 mtg w cztery lata gdyby coś nie grało?

#32 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 maj 2011 - 21:22

szerokie opony raczej nie wychodził by, mi najbardziej chodzi czy takie oponki wchodziły pod tylnie błotniki, ale jak mówisz ze weszły to fotka jest nie potrzebna.

#33 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 09 maj 2011 - 21:34

szerokie opony Ten ciągnik był z 1992 roku i leeedwie co ale weszły

#34 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 10 maj 2011 - 19:56

szerokie opony Na pełną felge na której belarusy są fabrycznie to wejdzie napewno 13.6 i szersze może. Ale na gwiazde nigdy w życiu tam 11.2 zobacz jak balon wystaje. a na pełną felge 13.6 pasują można powiedzieć idealnie więc do końca racji nie miałeś B) Boże wejdą to tak ale tylko na pełną felge na gwiazde już nie
Mój Wladimirec podbija świat

#35 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 10 maj 2011 - 21:55

szerokie opony Daj mi maila i Ci wyśle te fotki jak już pisałem, widać na nich dokładnie rozmiar opon i stary typ felgi na jakiej są opony

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#36 Share masey

masey

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 01 kwiecień 2012 - 19:31

szerokie opony Witam Wszystkich.
Czytam sobie o tej szerokości felg, czy pasują te opony, czy napędy się zgrają itd.
W związku z tym mam pytanie czy będą pasować opona 16,9r38, mam JD 2140 z tyłu mam obecnie założone 14,9r38 z przodu 12,4r28.
Ewentualnie w grę wchodziłaby wymiana opon z przodu na 13,6r28, żeby napędy się zgrały.

Dodaj odpowiedź