Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gotowe pasze

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share DOMINIK19995

DOMINIK19995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 10 kwiecień 2011 - 12:55

Gotowe pasze mam zamiar kupić paszę gotową 18% luzem dla bydła mlecznego. Zastanawiam się nad DOSSCHE lub Deheus Która pasza według was będzie lepsza? lub podajcie jakieś opinie tych pasz

Edytowany przez DOMINIK19995, 10 kwiecień 2011 - 12:56.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Gotowe pasze Dzisiaj, 22:47
  •  

#2 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 10 kwiecień 2011 - 13:01

Gotowe pasze dawniej sąsiad stykał się z 2 rodzajami tych pasz i obydwie sobie chwalił. tylko nie wiem jak to się cenowo przedstawia.

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#3 Share kazikrol

kazikrol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, rolnictwo,

Napisany 10 kwiecień 2011 - 13:18

Gotowe pasze My braliśmy kiedyś pasze treściwe z himy, agrocentrum, wipasz, a aktualnie od kilku lat bierzemy pasze z provimi jest najlepsza z tych co braliśmy.
w mojej okolicy chyba nikt niema paszy z de heus i dossche.
ale polecam pasze z provimi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share jacek456788

jacek456788

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Zainteresowania:dziewczyny a zwłąszcza moją kochaną dziewczynę Karolinę kocham cię skarbie ,uwielbiam mój samochód SUV Toyota RAV-4 , Rolnictwo nie w bardzo małym stopniu

Napisany 10 kwiecień 2011 - 13:31

Gotowe pasze u mnie dostają krowy z decheysa-hima 18%BE nawet niezła gotowa mieszaka nie jest najlepszaale i cenowo przystępna w porównaniu z doszem cena z decheysa aktualnie wynosi 1070złTona z dosza to coś słyszałem żę 1200zł za tone umnie w okolicy takie są ceny , ale luzem nie polecał bym ci jej brać lepiej w workach mawet nie wiesz jak kombinują

#5 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 10 kwiecień 2011 - 13:31

Gotowe pasze De heus, porównaj sobie całe zestawienie składu paszy, porównaj ilość energii, białka z DOSSCH i zobaczysz różnice;]
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share dareks69

dareks69

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 01 maj 2011 - 09:43

Gotowe pasze

mam zamiar kupić paszę gotową 18% luzem dla bydła mlecznego. Zastanawiam się nad DOSSCHE lub Deheus Która pasza według was będzie lepsza? lub podajcie jakieś opinie tych pasz

pierwsza sprawa większość 18-stek są paszami uzupełniającymi ponieważnie maja witamin z grupy B a to co maja to śladowe ilości. spotkałem jedną 18-stke pełnoporcjowa z LIRY zdrowotność super zwłaszcza złota linia maxmilk.jezeli wybierac miedzy dossche a heus to zdecydowanie dossche ponieważ jest robiony na soi a heus na wywarach gorzelniczych skład np.i skład wit. tez ma lepszy

De heus, porównaj sobie całe zestawienie składu paszy, porównaj ilość energii, białka z DOSSCH i zobaczysz różnice;]

nie robiłes porównania dossche wyglada lepiej jestes stronniczy pewnie z himy

De heus, porównaj sobie całe zestawienie składu paszy, porównaj ilość energii, białka z DOSSCH i zobaczysz różnice;]

porównanie dossche de heus Lira
wit A 8000jm 7921jm 24 000
wit D 2400jm 1524jm 4 500jm
wit E 24mg 24mg 60mg
biotyna brak brak 360mcg
niacyna brak brak 300 mg
cynk 130 mg 59mg 150mg
selen 100mcg brak 675 mcg
energia 980Vem= 6,79 MJ 1 JPm=7,11 MJ 6,54 MJ
1014 VEM=7 MJ