Zaloguj się, aby obserwować  
elektrotech

Światła pomocnicze-dodatkowe

Polecane posty

elektrotech    6
Dobra ale pytałem się o włącznik R15 to gość w sklepie nie skumał o co biega...

włącznik ma być dowolny który uruchamia przekaźnik o symbolu R15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

i dobrze..ale z regulacją kąta świecenia są lepsze...a dlaczego???..ano dlatego że można je dostosować nie tylko do ciagnika ale i przy okazji oświetlić coś dodatkowego....choć mniej stabilne-ułożenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Też zrobiłem sobie takie światła tyle, że rozsuwane, żeby pasowały na wszystkie maszyny do 3,3 m. Koszt nieduży a o ile bezpieczniej się jeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6
Też zrobiłem sobie takie światła tyle, że rozsuwane, żeby pasowały na wszystkie maszyny do 3,3 m. Koszt nieduży a o ile bezpieczniej się jeździ.

dokładnie a jaki komfort jak i też widok ....jak oświetlenie właczone-tz bajera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

a ja wczoraj ,,dostalem" gezetkę z grene i byly takie lampki jak moje, tylko kazda przyklejana na magnes i do tego 7-mio metrowy kabel -95zl :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
a ja wczoraj ,,dostalem" gezetkę z grene i byly takie lampki jak moje, tylko kazda przyklejana na magnes i do tego 7-mio metrowy kabel -95zl :)

na allegro takie kiedyś widziałem. ceny nie pamiętam


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

W sobote planuje zalozyc koguta do MTZ 82TS, no i moje pytanie jest takie: jak go podlaczyc,aby zrobic nowa wiazke prosto z aku. nie ingerujac w istniejaca siec elektryczna??


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Też mam takie światła :rolleyes:

Mam pytanie: do czego montowaliście halogeny w Ursusach3512 i innych podobnych modelach chodzi mi głównie o kabinę z rocznika 1997??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6
W sobote planuje zalozyc koguta do MTZ 82TS, no i moje pytanie jest takie: jak go podlaczyc,aby zrobic nowa wiazke prosto z aku. nie ingerujac w istniejaca siec elektryczna??

podłaczyć się pod kabel od wycieraczki albo nowy kabel do bezpieczników-nieznam budowy tego ciagnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtii    9
Też mam takie światła :rolleyes:

Mam pytanie: do czego montowaliście halogeny w Ursusach3512 i innych podobnych modelach chodzi mi głównie o kabinę z rocznika 1997??

 

z przodu wiercąc dziury nad zaślepkami do kabli,z tyłu za pomocą 2 kątownikow przykręconych do dachu,od góry,lampy na wysokości filtra powietrza,ursus 5314 96rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ja miałem przerobione swiatła od ANNY, ale jakoś mi się nie przydawały i przyczepiłem do prasy na stałe 1 sezon i siępołamały a kabel się wplątal w ramię od tłoka i po ptokach :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeniod    0

Witam

 

Koszt lamp (lampa postojowa, stop, kierunkowskaz) na magnez + 2 m kabla między lampami + 7m kabla zakończonego wtyczką można kupić za 80 zł

 

Moim zdaniem bardzo praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie

 

POZDRAWIAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Mam pytanie, mam zamiar w ciapku zalozyc 2 halogeny czy da sie ominąć akumulatory żeby prąd do halogenów przez nie nie przechodził?


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Ominąć akumulatory?? To znaczy w jaki sposób chcesz te światła zasilać na długim przedłużaczu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Nigdy do nich nie idzie przez akumulatory, jeśli napięcie ładowania przekracza napięcie akumulatora i pobór mocy nie jest większy od mocy generatora prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez
      witam pacjent to mf 5435 nie działa ehr i przyciski na błotnikach,nic nie świeci. Dodam że w tym samym czasie obrotomierz przestał działać, być może jest jakaś korelacja. co by to mogło być?
    • Przez Matusp85
      Witam wszystkich. Jestem świeżym właścicielem Case IH CX80. Potrzebuje paru wskazówek mianowicie bolączka przewody półbiegów. W gałce jest zastosowany zwykły przełącznik i gdzieś pewnie przewody niestykają. Jak rozebrać tą obudowę. I drugi temat wentylator nawiewu działa tylko na 3 biegu. Help
    • Przez Krawi
      Orientuje się ktoś co to za rodzaj złączki?
      4 otwory, używane 2 piny ale w ciągniku występują takie same z wszystkimi pinami.
      Ciągnik Same Explorer3 90.
      Chcę do niego założyć dodatkowe lampy robocze do których muszę dorobić takie wtyczki, bo wolałbym nie przerabiać oryginalnych gniazd .


    • Przez Wojciech15
      Witam forumowiczów, czy ktoś z was orientuje się, czy jest możliwa regeneracja elektrozaworu do opryskiwacza? Elektrozawór marki TeeJet 460BEC Manifold (załączony na zdjęciu). Jeśli jest taka możliwość, to czy ktoś z was kojarzy może w obrębie województwa opolskiego / dolnośląskiego kogo zajmującego się takimi regeneracjami? Z góry dziękuję za odpowiedzi 

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam,
       
      Panowie powiedzcie mi ile placiliscie lub ile bierzecie za wymiane instalacji elektrycznej do np C360 i Bizon i ile wam to zajmuje? Mowimy oczywiscie o polozeniu nowej instalacji zrobionej z linek a nie o gotowym szmelcu. Cena oczywiscie robocizny bo mam do zrobienia troche sprzetu bo sam sie nie wyrobie a musze wykalkulowac ile szykowac $$$
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj