Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland TD 60 czy Zetor 5340

60 odpowiedzi na ten temat

#41 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów
  • Zainteresowania:Logistyka

Napisany 12 kwiecień 2011 - 19:15

New Holland TD 60 czy Zetor 5340 @zetorek a kto taki... bo ja znam przypadek fortery chyba 10641, a tak to z tego co widać nawet ładnie chodzą oczywiście mówimy o AF.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland TD 60 czy Zetor 5340 Dzisiaj, 06:59
  •  

#42 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:lubie to co robie a to jest najwazniejsze.

Napisany 12 kwiecień 2011 - 19:23

New Holland TD 60 czy Zetor 5340 mister tobie sie szybko zetor nie zepsuje jestem pewien bo ty nim prawie wcale nie jeżdziśz więc sie martwić nie musisz.

#43 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 12 kwiecień 2011 - 19:28

New Holland TD 60 czy Zetor 5340 no właśnie mam serię TD80D-na tej serii ludzie już masę godzin nabili-co do serii TD50xx się nie wypowiadam(jej silnika).

zresztą silniki w zetorach też są zmienione.

i w jednych i drugich nie zmieniali silników ze względu na awaryjność-ze względu na normy emisji spalin.

#44 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem, wędkarstwo

Napisany 12 kwiecień 2011 - 19:45

New Holland TD 60 czy Zetor 5340 @mister to nie jest nikt z AF, tylko znajomy z sąsiedniej wsi ;)

#45 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 12 kwiecień 2011 - 20:21

New Holland TD 60 czy Zetor 5340 Aha no bo myślałem że ktoś z AF :P
@przemek znowu to ty... no nie prosze Cię... Przepraszam że po raz kolejny Ci na dumę najechałem :lol:, ale nie bedę w każdym temacie się z tobą kłócił, Więc powiedzmy że twój NH jest najładniejszy i najpiękniejszy ale nie nie :P na pewno nie najlepszy :D To tak pół żartem pół serio.
I przepraszam poważnych Agrofotowiczów za odejście od tematu ale na taki mądry post kolegi musiałem w drodze wyjątku odpowiedzieć... i zrozum człowieku nie wszyscy mają tyle hektarów co ty :P
Zresztą ty i tak wiesz lepiej....

EDIT; Masz aż 500 mth to faktycznie Ty to dopiero jeździsz więc proponuje ci zamilknij i pogadajmy za 10 lat.
Po raz enty ci mówię że ignoruje twoje kolejne posty...

Edytowany przez mister, 12 kwiecień 2011 - 20:27.

#46 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 06:50

New Holland TD 60 czy Zetor 5340 mister mam już sporo ponad 1500mtg po dwóch latach a ty ile masz ze twój jest taki wspaniały? poczytaj moje posty jeszcze raz i zobacz czy choć raz napisałem ze nh taki wspaniały.

#47 Share casejx80

casejx80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 07:51

New Holland TD 60 czy Zetor 5340 mister nie masz wogóle uzasadnienia w swojej wypowiedzi jestem bardzo ciekawey moge się założyc ze NH mniej spali od zetora i jest to ekonamiczny ciągnik zwrotny .. i ma konfort w przeciwienstwie do zetora jak jedziesz to w zetorze się boisz aby ci przode nie odpadł ...;)

#48 Share pawelwlosty

pawelwlosty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 09:30

New Holland TD 60 czy Zetor 5340 Z tym że mniej nh spali od zetora to sie zgodzę ale czym ten nh dobiega tak od zetora komfortem jazdy ciasną kabiną ?

Edytowany przez pawelwlosty, 13 kwiecień 2011 - 09:32.

Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

#49 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 13:06

New Holland TD 60 czy Zetor 5340 @casejx80 Słucham czego z mojej wypowiedzi nie zrozumiałeś? co ci wytłumaczyć i co ci wyjaśnić...
i co ma to twoje ,,przode nie odpadł .'' do komfortu jazdy? i w czym NH obiega aż tak o zetora o kabine mi chodzi? Czy tym że miejsce tylko dla kierowcy bo pasażer zwinięty? A może jakimś nowoczesnym designem? :lol: czy tym że jest lżejszy i z maszynami na tuzie bardziej go nosi?
To wszystko się mieści pod kategorią zachodni, lepszy ciągnik i nie możecie przecierpieć tego że porównuje NH do zetora a nie do Fendta czy JD Panowie za te wasze 1XX tyś nie macie kokosów i uwierzcie mi że Nie taki zetor zły jak się @Casejemujx80 śniło.
P.S co to znaczy że się boje jak jade czy ja o czymś nie wiem o czym ty wiesz? Zobacz zarzucasz mi że ci tam czegoś nie uzasadniłem a ty co zrobiłeś aby uwiarygodnić swoją wypowiedź? No właśnie także bez komentarza... Nie ma sensu tak pisać jakieś konkrety może co... bo tak to szkoda.

Edytowany przez mister, 13 kwiecień 2011 - 13:09.

#50 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 16:14

New Holland TD 60 czy Zetor 5340 mister juz wystarczy tego każdy ma swoje plusy i minusy a zeby było śmiesznie to ci powiem ze sam kupuje zetora teraz nowego ale jeszcze nie zdecydowałem jaki model a dlaczego? to proste td drugiego juz nie kupie bo potrzebuje mocniejszy ciagnik typu 110 kucy a NH tej serii jest dla mnie za drogi i tak sobie bedzie zetor i zobaczymy co pokaże.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1681 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 16:30

New Holland TD 60 czy Zetor 5340 przemek a ile ci powiedzieli za zetora, znajomy ostatnio podpisał umowę na t6000 110 koni czy coś podobnego, wynegocjował 167 tys netto

#52 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 19:23

New Holland TD 60 czy Zetor 5340 No dobra... koniec świata Ty przemysławie i Zetor :P Dwie sprzeczności hehe
A tak na serio to cały czas dąże do tego że Zetor to dobra alternatywa dla gospodarstw małych już gdzieś tak pisałem że od 15-30ha Zetor jest bardzo dobry dlaczego? a mianowicie jako ciągnik główny sprawuje się bardzo dobrze ciężki co prawada ze zwortnością nie zabardzo no ale przemilczmy. :) W polu z uciągniem nie ma problemów jak na 82 koni potencjał owiele większy. Tak więc śmiem stwierdzić że TD i Proxa to jedna półka. I każdy ma swój gust... każdy jest w czymś lepszy od drugiego dla mnie więcej plusów miał Zetor... i tak naprawde w moich stronach same zetory NH to zazwyczaj na pokazach oglądam bo i dealer jakies 60 km odemnie.

#53 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem, wędkarstwo

Napisany 14 kwiecień 2011 - 08:32

New Holland TD 60 czy Zetor 5340 u mnie w okolicy jest dużo Zetorów, ale coraz więcej TD też się pojawia, ceny nie mają aż tak wygórowanej, i jest zwrotny, np u mnie na podwórku Zetorem bym nie zakręcił, bo NH już mieści się na styk :P każdy bierze pod uwagę każdy szczegół:rolleyes:

#54 Share Jakub97M

Jakub97M

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 14 kwiecień 2011 - 11:23

New Holland TD 60 czy Zetor 5340 Zetorek lepszy :rolleyes:

#55 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 14 kwiecień 2011 - 11:55

New Holland TD 60 czy Zetor 5340 Nom niestety mogliby troche nadtym popracować... Ja u siebie zawróce ale promień skrętu ma większy niż NH

#56 Share casejx80

casejx80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 14 kwiecień 2011 - 12:12

New Holland TD 60 czy Zetor 5340 kazdy chwali to co ma no i dostrzegamy to co się podoba a co nie a z uciagiem zetor moze byc troszke lepszy ale dlatego ze jest cięższy ;) jednak u mnie jest strasznie dużo Nh na wsi i jestesmy zadowoleni zależy bo ciągnik NH jest zwrotny i ekonomiczny i wiele małych gospodastw zwraca na to uwage kiedy ropa taka droga ...;) chodziaz nie powiem ze zetor jest gorszy ...;) tak jak dzisiaj woże obornik i spalanie jest minimalne i co mnie bardzo cieszy .. . i nie wiem mister ile masz mtg ? ale dla mnie na to 25ha to Nh jest wprost wystarczajacy i nie jest taki lekki zawsze zetor jest cięższy ;)i z uciagiem jeszcze nigdy nie miałem problemu no jak wyrywałem .. wisnie to był problem zeby wyrwac ale to co innego bo podejrzewam ze zetor tez by sie z nia pomęczył dziękuje pozdrawiam i sory za ortografię ale się spiesze ;)

#57 Share Zetor53400

Zetor53400

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 14 kwiecień 2011 - 13:03

New Holland TD 60 czy Zetor 5340 Już kiedyś przytaczałem historie moją i mojego wujka , Ja mam zetora 5340 , a wujek ma nh td95d , u mnie przez 7 lat wymieniłem 2x akumulator i rurke od hamulców , zaś wujek po 3 latach padły mu 2 razy hamulce ,skrzynie mu wymieniali i teraz na jesieni pompa hydrauliczna padła . Zetor u mnie nie ma lekkiego zycia i możesz zajrzeć do mojej galerii , i sprawuje dobrze , wujek narzeka na nh . Ale jak kolega chce to może wybrac td , albo zetora , KAŻDY CHWALI SWOJE . Nie wiem panowie czy dealerzy płacą wam za reklamowanie sprzętu , czy chcecie mieć wew. spokój że dobrze wybraliście , nie wiem . Ja na twoim miejscu wybrałbym to co sie bardziej podoba i w który jest bardziej komfortowy , bo wszystko sie psuje , a czesci są w porównywalnej cenie . Pozdrawiam :)

#58 Share casejx80

casejx80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 14 kwiecień 2011 - 17:44

New Holland TD 60 czy Zetor 5340 od tych kiluku lat naprawde się duzo zmieniło i czasami sie trafi wadlimy ...

#59 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 14 kwiecień 2011 - 19:37

New Holland TD 60 czy Zetor 5340 po własnych doświadczeniach( nie zasłyszanych-bo wujek czy sąsiad ma tego lub tamtego),zetora już nigdy więcej,a w NH jeszcze bym uderzył.-i tyle mojego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share casejx80

casejx80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 15 kwiecień 2011 - 12:57

New Holland TD 60 czy Zetor 5340 miom jeszce jak juz do za 5 -10 lat bedzie duzo czesci do Nh bo bardzo duzo ludzi je kupije takze nie bedzie problemu z dostaniem ani z cena ;)

Dodaj odpowiedź