Matey

Instrukcje obsługi, katalogi części

Polecane posty

Matey    884

Instrukcje obsługi, katalogi czesci do wszelkich ciągników, które nie posiadają swojego działu na forum, podajemy w tym temacie.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz1001    5

Witam mam do sprzedania katalog części do (kirowca) XTZ T-150K cena 90zł oraz instrukcje obsługi również do (kirowca) XTZ T-150K z danymi regulacyjnymi i drobnymi naprawami w języku POLSKIM cena 70zł, posiadam również katalog części do (kirowca) XTZ T-150 ciągnik gąsienicowy cena 90 zł.

Sprzedam także katalogi części do KIROVETS K 700,K 701, K 700A, K 744 P1, K 744 P2 cena 90zł

Posiadam również katalogi części do kombajnów DON 1500Б, 1500А, 1200, 1200Б, 1200, 1200Б, CK-5М-1 cena 90zł

Edytowano przez mariusz1001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hsm    0

witam panowie poszukuję książki napraw ford 8210 87r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do sprzedania katalog części do (kirowca) XTZ T-150K cena 90zł oraz instrukcje obsługi również do (kirowca) XTZ T-150K z danymi regulacyjnymi i drobnymi naprawami w języku POLSKIM cena 90zł, posiadam również katalog części do (kirowca) XTZ T-150 ciągnik gąsienicowy cena 75 zł.

Sprzedam także katalogi części do KIROVETS K 700,K 701, K 700A, K 744 P1, K 744 P2 cena 90zł

Posiadam również katalogi części do kombajnów DON 1500Б, 1500А, 1200, 1200Б, 1200, 1200Б, CK-5М-1 cena 90zł

Posiada pan jeszcze instrukcje do kirowca k150???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noto ja chciałbym zamówić to u pana ten katalog i instrukcje. I to wszystko jest w języku polskim tak???

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz1001    5

ok prosze wysłac dane do wysłania w prywatnej wiadomosci. Instrukcja obsługi jest w całosci po polsku a w katalogu po polsku sa nazwy dzialow czyli np ( SILNIK, MOST, UKŁAD KIEROWNICZY) i do kazdego rysunku opis rubryki z wykazem czesci ale nazwy czesci sa po rusku niestety nie było w całosci katalogu po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz1001    5

nie napisał mi pan adresu na który mam wyslac katalogi ! więc jak miałem wysłać? prosze napisac adres w prywatnej wiadomośći

 

prosze wejsc w mój profil i tam po prawej stronie bedzie "napisz mi wiadomość"

Edytowano przez mariusz1001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzech334    2

poszukuje instrukcji i katalogu czesci do przetrząsarki niemayer 641 hd

 

niemayer HR 641 DH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz1001    5

ja mam do sprzedania instrukcje obsługi z danymi regulacyjnymi i drobnymi naprawami za 70zł i katalog części za 85zł do XTZ-T150k jak by co napisz mi wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek78    0

Witam

Szukam instrukcji obslugi i katalogu czesci do Fastracka 3220 Plus,rocznik 2005,

Czy ktos z kolegow wie gdzie mozna dostac taka instrukcje lub ma taką?

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian-26    0

Witam szukam schematu instalacji do ciągnika Fiat Agri 65-90 bądź innego z końca lat osiemdziesiątych. Czy ktoś wie gdzie taki schemat mogę znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Leni933
      Mam problem w moim Fordzie. Po rozgrzaniu zapaliła mi się kontrolka oleju sprawdziłem manometrem i na rozgrzanym silniku na obrotach jest 1bar ale na wolnych 0. Silnik jest po remoncie, nowa pompa oleju, wał, korbowody. planowana głowica, sprawdzany blok. Nie możemy za bardzo znaleźć przyczyny moze ktoś coś pomoże?
    • Przez rysiurolas
      Witam, piszę w sprawie waszych opinii o ciągnikach ford z serii 40, głównie o skrzynię powershift. Czego jest warta, eksploatacja co ile mth co wymieniać itp. Jeśli ktoś posiada taki ciągnik proszę o opinię.  Na co zwrócić uwagę przy kupnie. Czemu często te Fordy stoją długo na ogłoszeniach sprzedaży i cena jest nie za wysoka, ludzie boją sie je kupować ze względu na skrzynię , czy dostępność części? Z góry dziękuję.
    • Przez Case4240
      Witam ogólnie problem polega na tym że tur oraz narzędzia podpięte do złączy działają sprawnie szybko reagują a podnośnik tak jakby nie miał reakcji na dźwignie zmniejszania czy zwiększania szybkości podnoszenia dźwignia jest podłączona wszędzie nie widziałem żeby gdzieś wypadła czy się podpięła długo to podnosi tak z dwie minuty nieważne czy to coś lekkiego czy ciężkiego one tak mają czy nie do końca..? Wie ktoś coś na ten temat? 
    • Przez HempFarmer
      Witajcie. Posiadam traktor Same Minitauro 60 i mam problem z podnośnikiem. Z lekkimi maszynami ok 300 kg działa poprawnie, ale z zasypanym do pełna siewnikiem już ma problem tj unosi ale trzeba dodac mocno gazu, a ze spadkiem obrotów silnika podnośnik zaczyna opadać, w rezultacie nie da się pracować. Czy to objawy zużytej pompy hydraulicznej? Czy możecie polecić mechanika który podjąłby się naprawy? Jestem z łódzkiego, Ciągnik dowiozę lawetą.
    • Przez Hubert321
      Witam
      Wie ktoś gdzie znajduje się korek wlewu oleju do skrzyni biegów w Same Rubin 150?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj