lukano

Instrukcje obsługi, katalogi części do Ursusów

Polecane posty

Jakubb    0

Witam, czy istnieje instrukcja naprawy do C-360-3P inna niż ta (najlepiej w formie elektronicznej):

fc524854ecd6.png

 

W tej są moim zdaniem słabe rysunki i niewiele na temat C-360-3P. Jest jakiś opis i nie wiadomo czy dotyczy tylko C-360, czy też C-360-3P.

 

Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonek    1

Ja posiadam instrukcje warsztatową silników perkins 3, a jeśli chodzi o skrzynie to korzystam z tej co pokazałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekm66    26

raczej innej nie ma ....

nie wiem do końca ale od zwykłej 60-tki 3p to chyba tylko silnikiem się różni .....

Edytowano przez bartekm66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakubb    0

Ja posiadam instrukcje warsztatową silników perkins 3, a jeśli chodzi o skrzynie to korzystam z tej co pokazałeś.

 

Ta instrukcja warsztatowa oczywiście nie jest dostępna w wersji elektronicznej? :)

 

raczej innej nie ma ....

nie wiem do końca ale od zwykłej 60-tki 3p to chyba tylko silnikiem się różni .....

 

Tylko silnikiem, czy aż? :)

 

No np. teraz chcę złożyć sprzęgło i włożyć silnik i mam dylemat. Wg literatury w C360 obydwie tarcze powinienem założyć dłuższym kołnierzem do silnika. Do C360-3P są inne tarcze i pierwsza nie pasuje za bardzo tak jak niby ma być (czyli kołnierzem dłuższym w stronę silnika). Ale w takim wypadku kołnierz oprze się na łożysku i tarcza nie będzie dociśnięta - tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy wiecie jak powinien być zamontowany regulator ciśnienia powietrza tzn. kierunek przepływu do butli bo nie widzę na nim żadnej strzałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seri    0

Dzień dobry Państwu. Mam do Państwa taką oto prośbę, czy może ktoś z Was posiada instrukcję obsługi do Ursus 8014 H ? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys375    2

Jak by ktoś potrzebował katalog części do 4514 i 4512 proszę pisać na priv to mogę podesłać zdjęcia tego co będziecie potrzebować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1991    10

Poszukuje katalogu części typowego do c-385. Jeśli ktos posiada taki w pdf to proszę o podesłanie. Posiadam d 912 i pochodnych, ale zależy mi na sprawdzeniu różnic w tych modelach, chodzi mi o podzespoły silnika, gdyż zastanawiam się nad dołożeniem turbosprężarki do mojego c-385. Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że odkop

Ale jakby ktoś mógł te 2 ksiażeczki(obsluga i czesci do c360) z 1 posta na botix01@gmail.com lub zrobić reupload na humanitarny serwis...

Edytowano przez MałgorzataStrojanowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

Odkopę trochę temat poszukuje katalogu częsci do ciągniika ursus c 360-3p oraz instrukcje naprawa silnika 3 perkinsa AD3.152 UR.

jeśli ktoś ma w wersji pdf prosze o przesłanie na E-mail przystojnylobuz@gmail.com.

 

z góy dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bears    540

Ja również poszukuję katalogu części do C360 3p, najlepiej coś z końca produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawells1994    7

Witam, 

Czy posiada ktoś instrukcję obsługi do Ursusa c 362 ?

Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem tego rzadkiego egzemplarza i poszukuję paru rzeczy odnośnie budowy tego ciągnika. Gdyby ktoś posiadał  tą instrukcję bardzo proszę o wysłanie na e-mail za co z góry bardzo dziękuję/   dabkos1994@wp.pl

Pozdrawiam

Edytowano przez pawells1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawells1994    7

Tak to prawda, instrukcji obsługi do c 360 nie brakuje ale do 362 szukałem i nigdzie znaleźć nie mogę:(, chyba nie pozostaje nic innego jak tylko ją kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

przecież to to samo, tylko kabina w standardzie, wspomaganie i czasem niezależna hydraulika


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrewk
      Witam, do sprzedania instrukcja obsługi do traktorów Massey Ferguson 6110 - 6190 w języku polskim. Gratis dla kupującego dorzucam instrukcję napraw do powyższych modeli w formie pdf (ang).
       
      Cena 70zł + wysyłka
       
      Chęć zakupu kierujcie wysyłając mi wiadomość
       
      Pozdro
       
       


       
      ______________________________________________________________________________________________________________________________
      http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

    • Przez andrewk
      Do sprzedania posiadam instrukcję do MF 6110 - 6190. Kupiona za dużo wyższą kwotę, przeczytana i odłożona. Stan jak NOWY. Cena 40zł + 15zł wysyłka. Dla agrofotowiczów równe 50zł.
      Link do aukcji : http://allegro.pl/massey-ferguson-instrukcja-obslugi-6110-6190-i7145241669.html
      AgroDane - Dane techniczne maszyn rolniczych
      AgriDane - Specs of agricultural machinery
      AgriDaten – Technische daten von landmaschinen
      AgriSpec – Technische gegevens voor
      AgriDatos – Datos técnicos de maquinaria agrícola
      AgriDonnées – Données techniques des machines agricoles
      AgriDati – Dati tecnici per macchine agricole
      АгроДанные — Tехнические данные сельскохозяйственной машин
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez moc1634
      Cześć! potrzebuję instrukcję obsługi opryskiwacza Tecnoma model Laser 3000, komputer z softem AVENTA 3.0, na jednym ze zdjęć jest taka a'la tablica z pokrętłem, które pokazuje jak należy ustawić zawory sterujące rozwadniaczem i całą armaturą. Podejrzewam, że w innych modelach mogą być podobne rozwiązania. Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek chociaż szczątkową instrukcję. Pozdro!


    • Przez Seba44
      Witam
      Jestem posiadaczem ciągnika John Deere model 3720.
      Instrukcja obsługi strona: 
      https://techpubs.deere.com/en-US/Search/Equipment
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj