Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lemken,Overum,kverneland ktory najlepszy??

52 odpowiedzi na ten temat

#1 Share DeutzM610

DeutzM610

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 08 kwiecień 2011 - 19:21

Lemken,Overum,kverneland ktory najlepszy?? Witam. Podczas rozmowy z ojcem o pługach uzgodniliśmy zakup nowych ale nie wiemy jakich bo jeszcze się dokładnie nie rozglądaliśmy. Ale wiemy na pewno ze maja być obracalne ;) I tak się chciałem poradzić jakie były by najlepsze bo mam je ciągać DF-em M610 czyli 140KM. Może ktoś z was zna ceny takich 4 lub 5

Z góry dziękuje za wszystkie propozycje i rady.
Robimy tym co mamy ;p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Lemken,Overum,kverneland ktory najlepszy?? Dzisiaj, 11:26
  •  

#2 Share szczepo14

szczepo14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 08 kwiecień 2011 - 19:31

Lemken,Overum,kverneland ktory najlepszy?? Kvernelad jak się pytałem miesiąc temu 5 skibowy obracany, zabezpieszenie hydrauliczne, vario, że możesz go przesuwać np:koło słupów to kosztuje około 90 tys brutto i to jest tak jagkby full opcja. Owerum 4 skibowy obracany kosztuje w granicach 43 tys netto od ręki. Vogel&Noot z zabezpieczeniem resorowanym kosztuje w granicach 42 tys netto ale nie wiem dokładnie bo dawno się pytałem. Lemken tęż 4 po upustach kosztuje 56 tys tylko nie pamiętam czy brutto czy netto. George Besson to wydatek rzędu 45 tys netto. Myśle że powinieneś podzwonić po dealerach.Pozdrawiam.

#3 Share Szuma

Szuma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 08 kwiecień 2011 - 19:37

Lemken,Overum,kverneland ktory najlepszy?? Kupiłem właśnie Kuhn MM112 4 korpusy z możliwością rozbudowy z przedpłużkami kukurydzianymi i z siłownikiem wspomagającym obrót 52tys brutto, a pytałem tez o Lemken EurOpal6 4 skibowy to cena 62 brutto.
"Siła w jedności, jedność w wierzę"

#4 Share elemer

elemer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 08 kwiecień 2011 - 19:44

Lemken,Overum,kverneland ktory najlepszy?? @Szuma a kuhn ma w ofercie 4 obrotową vario??

Sprzedam Siarczan wapnia wraz z transportem. Najtańsza forma siarki i wapnia. Zapraszam chętnych do kontaktu.

#5 Share Szuma

Szuma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 08 kwiecień 2011 - 19:57

Lemken,Overum,kverneland ktory najlepszy?? @elemer MM112 4 korpusowych nie ma vario ale wydaje mi sie, że MM122 już będzie miał taką możliwość.
"Siła w jedności, jedność w wierzę"

#6 Share Slomek

Slomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 341 postów

Napisany 08 kwiecień 2011 - 19:59

Lemken,Overum,kverneland ktory najlepszy?? nie możliwe, że kverneland tak drogi- jak braliśmy naszego qveruma to ceny były podobne pomiędzy kvernelandem i qverumem

#7 Share DeutzM610

DeutzM610

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 10 kwiecień 2011 - 17:14

Lemken,Overum,kverneland ktory najlepszy?? A co o nich sadzicie jak sie spisują który najszybciej się zużywa ??
Robimy tym co mamy ;p

#8 Share Egzo

Egzo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 10 kwiecień 2011 - 19:14

Lemken,Overum,kverneland ktory najlepszy?? ja też niedawno zakupiłem pług overum hydrauliczne zabezpieczenia azury przedpłużki 4 skibowy i dalem za niego prawie 61 tys keverland dobry ale gdy rozmawialem z dealerem to nie za bardzo mi go polecal poniwaz nie zbyt nadaje sie na ciezkie ziemie poniewaz resory sie wyrabiaja i moga byc potem z nimi problemy. Poza overumem rozwazałem tez kuhna i pottingera ale oba byly drozsze

#9 Share DeutzM610

DeutzM610

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 10 kwiecień 2011 - 21:09

Lemken,Overum,kverneland ktory najlepszy?? Nom coś i ja słyszałem ze kuhn jakiś drogi. <_<

A nie wiecie jak z częściami czy drogie do tych pługów??
Robimy tym co mamy ;p

#10 Share deer20

deer20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Zainteresowania:KPJD - John Deere Team;) Siła i niezawodność!!! Nowoczesne rolnictwo, motoryzacja, muzyka, informatyka, fotografia, oczywiście kobiety oraz imprezki

Napisany 10 kwiecień 2011 - 21:27

nie możliwe, że kverneland tak drogi- jak braliśmy naszego qveruma to ceny były podobne pomiędzy kvernelandem i qverumem

My za ES 100 5K z pacomatem daliśmy 87tyś brutto, i to wszystko w promocji bo normalnie to coś ponad 100tyś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share DeutzM610

DeutzM610

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 12 kwiecień 2011 - 17:51

Lemken,Overum,kverneland ktory najlepszy?? A jak sądzicie mój df 5 pociągnie ??
Robimy tym co mamy ;p

#12 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 12 kwiecień 2011 - 18:37

Lemken,Overum,kverneland ktory najlepszy?? Kuhn Master 112 4 NSH- czyli na zabezpieczeniach hydr non stop- 66 500 zł

Kverneland ES 100 4k- czyli Vario, zab. resorowe, koło transportowe, 4- korpusy- cena 102 tys zł !!!- a co dopiero 5...
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#13 Share DeutzM610

DeutzM610

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 12 kwiecień 2011 - 18:40

Lemken,Overum,kverneland ktory najlepszy?? o ja pie... czemu kverneland taki drogi chyba lemkena 4 skibowego albo overuma a kverneland odpada bo jak pisal @egzo resory sie rozbiaja i trzeba wymieniac a na hydraulicznym lemken albo overum ;)
Robimy tym co mamy ;p

#14 Share deer20

deer20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Zainteresowania:KPJD - John Deere Team;) Siła i niezawodność!!! Nowoczesne rolnictwo, motoryzacja, muzyka, informatyka, fotografia, oczywiście kobiety oraz imprezki

Napisany 12 kwiecień 2011 - 22:36

Lemken,Overum,kverneland ktory najlepszy?? q...o prawda, my mamy już 8 lat tą markę pługów i żadnych problemów z resorami, ani z ramą, ani z głowicą, tylko trzeba o wszystko dbać jak należy <_<

#15 Share Pedro

Pedro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 07:37

Lemken,Overum,kverneland ktory najlepszy?? Tak dla ścisłości ES 100 4 korpusy 67000 netto a 5 korpusów 78000 netto

#16 Share jacekkombajnista

jacekkombajnista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 10:05

Lemken,Overum,kverneland ktory najlepszy?? Ja kupiłem kvernelanda 4-skibowego tylko nie obrotowego. Model AB100 z płynna hydrauliczną regulacją szerokości orki i zabezpieczeniem resorowym. Jeszcze nim nie orałem bo nie da rady wejść wpole - mokro:( Cena 27000 netto - może komuś się przyda

#17 Share kony111

kony111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 10:16

Cena 27000 netto - może komuś się przyda

27tys netto?? u nas dealer ma po 25 brutto !!!

#18 Share jacekkombajnista

jacekkombajnista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 12:27

Lemken,Overum,kverneland ktory najlepszy?? Może po innym kursie euro. Albo staniały bo ja kupowałem w październiku. Może ma jakieś z poprzedniego roku i spuścił z ceny?

#19 Share deer20

deer20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 17:53

Lemken,Overum,kverneland ktory najlepszy?? dokładnie ceny u dealerów wahają się do nawet kilkunastu tyś. zł. Wiadomo szuka się gdzie taniej, lecz jak ma się kupić bubla to lepiej dopłacić ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share DeutzM610

DeutzM610

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 20:17

Lemken,Overum,kverneland ktory najlepszy?? No to które najlepsze ;p bo stare unia juz sprzedalismy i mamy zamiar kupic cos z tego ale które???/

Edytowany przez DeutzM610, 29 kwiecień 2011 - 12:07.

Robimy tym co mamy ;p