Zaloguj się, aby obserwować  
jerzol90

jakie warzywa na początek

Polecane posty

jerzol90    0

Witam? Chciałbym zacząc uprawe warzyw tylko nie wiem jakie na początek siac. Prosiłbym o rade kogoś doświadczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomalek0    6

Jeśli nigdy nie produkowałes warzyw to jak szybko zaczniesz tak szybko skończysz. W tym roku będzie dokładka do produkcji na 200% więc lepiej daj sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomalek0    6

Producent warzyw który niewie jakie beda ceny w tym roku to albo nie orientuje sie na rynku albo wirzy w głupie opowiastki ludzi którzy nie maja o niczym pojecia. Myślisz że bedą ceny takie jak teraz??? Bo moim zdaniem to powróca niskie ceny z ostatnich lat ale przy tak wysokich kosztach produkcji to tylko dokładka będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

A co ty wróżką jesteś czy co? Nie rozumiem jak można ceny przewidzieć... Z tym nie trafisz. Można sobie gdybać. U mnie w tamtym roku ludzie mówili, że nie będzie ceny pietruszki bo ludzie dużo nasiali... No i co cena była niezła. I nie ma mowy o żadnym dokładaniu. Jeszcze nigdy nie dołożyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomalek0    6

Kolego ale powiedzmy szczerze za jak na taki rok jaki był to cena pietruszki była bardzo mała wiadomo że był obniżony plon a zobaczysz jak bedzie normalny rok jakie cenniki beda na gieldach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

No wiadomo, że nie ma rewelacji ale ja nie narzekam. Co ty być chciał się w jednym roku dorobić. To by było za dobrze :D Sam bym chciał więcej ale niestety nie jest lekko przy drogich nawozach, ropie itd. Nie wspomne o sile roboczej bo u mnie już chcą 7 zł za godzine i najlepiej nic nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomalek0    6

No też własnie mówie środki do produkcji i ludzie w góre a nasze ceny w góre nie ida. ale ciesze sie ze sie zgadzamy bo niechciałbym powodowac kłótni na forum. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzol90    0

Jeśli nigdy nie produkowałes warzyw to jak szybko zaczniesz tak szybko skończysz. W tym roku będzie dokładka do produkcji na 200% więc lepiej daj sobie spokój.

 

A Wy jakie warzywa uprawiacie? Mamy pomidory i ziemniaki ale akurat przy tym nie ma żadnych problemów. Mogli byście napisać jak uprawiać seler, pietruszkę i ogórki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomalek0    6

Co do produkcji selera to jest taki temat seler tam jest wszystko oprodukcji wiec po co sie powtarzac poczytaj sobie i bedziesz wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ROBERTINHO
      Witam.
      Ile rzędów bobu pod traktor mogę wsadzić. 2czy 3 rzędy pod traktor? Uprawa będzie prowadzona zetorem 5211 a bób będzie przeznaczony bezpośrednio na świeży rynek. Bardzo proszę o sugestie w tej sprawie. Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez SUZI
      witam!
      chcialbym wiedziec ilu agrofotowiczów sieje cebule ??? jezeli tak to na jakim areale i jakie macie plony ??? jakimi siewnikami siejecie i jakie dawki nawozow stosujecie ???
    • Przez jopi1991
      Witam . Planuje się troszkę przebranżowić i zacząć siać warzywa. Na początek z 2-3 ha Obecnie sieje pszenicę rzepak buraki kminek, groch, kukurydzę Ziemię mam 1 2 3a i 3b.. najwięcej 2 i 3 a. Jakie warzywka najlepiej żeby nie było dużego nakładu na maszyny na samym początku....dużo u nas sieją marchwi cebuli fasoli szparagowej, pietruszki,groszek zielony zdarza się kapusta ,ogórek odpada bo trzeba ludzi  do zbioru ...Rozumiem że jak warzywa to niezależnie jakie sprzęt do nawadniania trzeba kupić?
    • Przez mf235angol
      Witam mam pytanie odnośnie rosady i odmian papryki gróntowej. Gdzie morzna ją zakupić i jakie są ceny?
    • Przez vitara
      Witam
      Gdzie ogłaszacie że sprzedajecie swoje warzywa ? i w jakich cenach
      macie jakieś swoje ulubione portale giełdy ?
      Jestem związany z firmą skupującą warzywa i często szukam różnych warzyw
      i ilościach paletowych.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj