Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case vs Massey Ferguson

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wloda

wloda

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i motoryzacja

Napisany 07 kwiecień 2011 - 21:52

Case vs Massey Ferguson Siema wszystkim mam zamiar kupić ci ciągnik nowy albo 2 letni głównie interesują mnie 2 marki Massey ferguson i case o mocy 160 do 200 case to z modeli cvx a massey ferguson to - MF 6480,- MF 6485 ,- MF 6490 ,- MF 6495,- MF 6497 po między jakimi markami wybrać :rolleyes: :rolleyes:

Pozdro Wloda
PRONAR 1025_________URSUSc360__________MTZ 82_______bizon______i nowy zakup Massey ferguson 7256_________i wiele innych

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case vs Massey Ferguson Dzisiaj, 09:50
  •  

#2 Share rafal2

rafal2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 21:42

Case vs Massey Ferguson Witam.Dziś byłem u dealera CASE i powiedział mi że cenowo to jest tak jezeli case 300tys brutto to mf netto
niewiem czy by kłamał bo to był pracownik handlowy u tego dealera.Ja osobiscie posiadam cvx 160 i jestem zadowolony

#3 Share CaseMG

CaseMG

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 15 grudzień 2011 - 15:02

Case vs Massey Ferguson Siemka. nie znam MF to nie bd sie na ten temat wypowiadał.. Ale ja mam Pume cvx 210 i z CVX jestem bardzo zadowolony! I jeszcze zalezy do czego potrzebujesz transport.? to przy transporcie najlepiej rusza CVX(zrywnie).. a jak do np orki. to nie musisz redukowac biegow sam sobie dobierze obroty silnika..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share agro973

agro973

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze

Napisany 15 grudzień 2011 - 16:00

Case vs Massey Ferguson Użytkownik @pawel6485 ma MF 6480 i 6485 więc na pewno ci powie jakie dostrzega w nich plusy i minusy. Co do ceny to się nie orientuję to się nie będę wypowiadał, ale mi się wydaje że nie ma dużej różnicy między Case a Massey Ferguson, najlepiej zadzwonić do dealera i spytać się o cenę tych ciągników

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share robert6330

robert6330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 15 grudzień 2011 - 18:36

Case vs Massey Ferguson Case ma lepszą skrzynie biegów-praktycznie bezawaryjną i bardzo ekonomiczną.
MF skrzyni w której-w bardzo rzadkich przypadkach zdażały się niespodzianki ale zato wom jest mocniejszy, przecieki znacznie rzadziej się pokazują niżeli w case, no i śilnik w mf jest o niebo lepszy. Ja osobiście z pośród tych dwóch ciągników wybrał bym mf

Dodaj odpowiedź