Superman

Kverneland eg 100

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Superman    0

Witam, posiadam plug kverneland eg 100 i nie posiadam kostki co reguluje cisnienie, a gdy podlaczam przewody od silownika od obrotu to normalnie mi obraca nie za szybko, ale nie wiem jak podlaczyc silownik od vario na krótko bez tej kostki?? od tego silownika od vario wychodza 3 przewody, jak to mozna je podlaczyc skoro mam w ciagiku 4 gniazda a z tego 2 zajmuje silownik od obrotu ?? czy ciagnik 1634 nadaje sie do tego pluga ?? nie jest on zacieszki na podnosnik ?? Uzytkowników tego plugu prosze o kontakt poniewaz chcial bym zadac wiecej pytan.Zapomialem sie dopytac czy przy tym typie plugu jest jedna kostka do której ida przewody od obrotu i wario i wychodza wtedy 4 przewody czy sa moze 2 kostki ?? Prosze o odpowiedz, pozdrawiam

Edytowano przez Superman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniellll    3

Podłacz te przewody od silownika,bo pewnie jest jeszcze jeden przewód w główce tego niepodlanczaj ,stego co słyszałem to ten przewod powinien byc podlonczony do koski z ustawianiem pamieci szerokosci. Najlepij jak by ta kostka tam byla . Ile skibowy i jaka moc ciagnika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superman    0

A to jak by byle wszystkie 3 podlaczone do kostki to on by sie sam skladał do obrotu ?? bo wiadomo ze jak jest zostawiony na 50cm to sie nie obruci. Ale nic sie nie stanie jak nie podlacze tego przewodu z glówki ?? A i jeszcze jest 1 kostka i do niej 5 przewodów wchodzi tj od obrotu i vario ?? plug 4 skibowy a ciagik ursus 1634 da on rade ?? najbardziej boje sie o podnosnik, tak to normalnie podnosi ale az pompe slychac i czuc ze ma ciezko na podnosniku (dzis jak go zapiolem i pare razy podnioslem to az mi poszedl olej z silownika wspomagajacego podnosnik) ale przodka nie podnosi, da rade ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniellll    3

powinien dac rade musisz tylko pouszczelniac tłok zeby nielecialo, a co do tych wezy to sprubuj tego niepodłanczac co jest w głuwce 100 % niedaje ze zadziala ale sprubowac warto, tylko delikatnie i patrzec co sie dzieje ,składanie i rozkładanie to jest wtłaczanie oleju do silownika wiec miej to na uwadze. Sprawdz jaki ma udzwig pompa

Edytowano przez Daniellll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superman    0

a jakk by byla kostka to by on sie sam skladam na vario przed obrotem ?? i jest 1 kostka tak ?? a ty Daniellll masz taki sam plug tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniellll    3

podobny LS 95 vario 5 skibowy tylko ze bez ustawiania pamieci najpierw sie sklada obraca i rozkłada tylko za jednym pociagnieciem wajchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superman    0

Witam. Dzis sie pytalem ile taka kosta kosztuje to orygilana kvernelanda z pamiecia kosztuje ok 6tys a podróba ok 3500 zł ale bez pamieci ale mozna zamontowac kostke od grudziackiego która kosztuje ok 2tys zł ale nie wiem jeszcze czy z pamiecia.

A jak do kostki wchodza 4 czy 5 przewodów to ile ich wychodzi 2 czy 4 ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez koks85
      Panowie który z tych? 4 zagonowa. 
      Unia tur 
      Agromasz pj4
      Akpil mix 40
      Którys można powiedzieć, że bardziej się wyróżnia na plus? 
       
    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie jaki pług byłby najlepszy do ciągnika mtz 892.2? (Trochę gliny,torfu i piachu)
      PS.Tylko nie ażurowy
    • Przez krzysiek323i
      Witam. Przychodzę z pytaniem czy tą wierzyczkę można jakoś ustawic "pochylić" żeby pług bardziej wchodził dłutami? Obecnie podczas orki jest bardzo pochylony na odkładnie. 

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj