Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pronar tsa-reduktor biegów

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jarx08

jarx08

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 13:46

Pronar tsa-reduktor biegów witam, jak redukowac biegi w pronarze tsa, jest drażek od biegów i ten od redukcji pod kierownica, i jak sie zmienia zeby byly szybsze lub wolniejsze??? prosze o pomoc i dokladne napisanie , pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pronar tsa-reduktor biegów Dzisiaj, 03:22
  •  

#2 Share hadler

hadler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 14:08

Pronar tsa-reduktor biegów Ten pod kierownicą to jest żółw i zając.Wciskasz sprzęgło i przerzucasz w prawo lub lewo- oczywiście podczas postoju.

#3 Share jarx08

jarx08

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 17:17

Pronar tsa-reduktor biegów

Ten pod kierownicą to jest żółw i zając.Wciskasz sprzęgło i przerzucasz w prawo lub lewo- oczywiście podczas postoju.

ale tak samo na szybkich jak i na wolnych????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share KACZOR12

KACZOR12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 19:03

Pronar tsa-reduktor biegów Ja nie wiem jak jest w pronarach ale są to te same skrzynie co w belarusach a my mamy belarusa ze skrzynią 14/4 (czyli synchronizowana) i redukujemy biegi tą wajchą pod kierownicą podczas jazdy i nic się nie dzieje a belarus ma już 1350mth więdz wydaje mi się śmieszne to co napisał hadler jeżeli to jest taka skrzynia bo jeżeli jest to ta druga 16 biegowa to nie wiem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 2634 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 05 kwiecień 2011 - 19:17

Pronar tsa-reduktor biegów tak pronar 82tsa ma skrzynie synchro 14/4 ten pod kierownica mozesz przezucac w czasie jazdy i to jest zolw zajac a i masz jeszcze jeden reduktor w lewarku biegow H i L H-szybkie L wolne
na H masz 4 biegi do przodu na L 3 czyli zolw H 4 biegi+ 1r zolw L 3 biegi+1R= 7 do przodu i 2 do tylu zajac H 4biegi+1R zajac L 3 biegi+1r=7 do przodu i 2 do tylu w sumie = 14 do przodu i 4 do tylu
kolego jarx08 jak chcesz to daj emaila to wysle ci skan schematu z instrukcji obslugi
pozdrawiam posiadaczy pronarow i belarosow :)

Edytowany przez Uziu92, 05 kwiecień 2011 - 19:20.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Dodaj odpowiedź