Skocz do zawartości

Zdjęcie

TEMPERA 3003

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kamil1207

kamil1207

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 04 kwiecień 2011 - 21:18

TEMPERA 3003 Witam jestem zainteresowany nabyciem zestawu uprawowo_siewnego Grano- System, informacji dotyczących agregatu jest sporo natomiast na temat samego siewnika nie wiele. I dlatego moje pytanie co sadzicie o siewniku TEMPERA?? Może ktoś taki siewnik posiada proszę o opinię

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
TEMPERA 3003 Dzisiaj, 11:30
  •  

#2 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 00:28

TEMPERA 3003 Również chętnie poczytam o tym siewniku, gdyby ktoś zechciał podzielić się wrażeniami :)

#3 Share kowalikmarcin

kowalikmarcin

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 05 lipiec 2011 - 14:25

TEMPERA 3003 ja mam agregat i jest rewelka! na następny sezon wymienić muszę siewnik - jak do tej pory jedyne info o siewniku znalazłem u producenta http://grano-system.pl/www/siewnik oraz sprzedawcy http://www.rolnicze-...pl/siewniki.php

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Kamil103

Kamil103

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja;D

Napisany 20 marzec 2012 - 17:34

TEMPERA 3003 Witam,dołącze się do temtu też jestem zainteresowany tym siewnikiem,sam mam agregat GRANO z hydropakiem i jest bardzo zadowolony :D .A ten siewnik wygląda zachęcająco jestem ciekaw jak daje radę z wysiewem rzepaku(dokładnością) czy dorównuje typowi (poznaniak) ???? :wacko:

#5 Share fidzi

fidzi

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 30 marzec 2012 - 11:26

TEMPERA 3003

Witam jestem zainteresowany nabyciem zestawu uprawowo_siewnego Grano- System, informacji dotyczących agregatu jest sporo natomiast na temat samego siewnika nie wiele. I dlatego moje pytanie co sadzicie o siewniku TEMPERA?? Może ktoś taki siewnik posiada proszę o opinię

Witam jeżeli chodzi o siewniki z Grano-Systemu to dzwoniłem do samego producenta bo sam byłem zaintersowany. ale stwierdził, że nie będzie w tym roku uruchamiał producji siewników. Tak więc kolego nie ma szans na siewnik z tej firmy natomiast jeżeli chodzi o agregaty cieszą się badrzo dobbrą opinią

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Kamil103

Kamil103

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja;D

Napisany 01 kwiecień 2012 - 13:33

TEMPERA 3003 No

Witam jeżeli chodzi o siewniki z Grano-Systemu to dzwoniłem do samego producenta bo sam byłem zaintersowany. ale stwierdził, że nie będzie w tym roku uruchamiał producji siewników. Tak więc kolego nie ma szans na siewnik z tej firmy natomiast jeżeli chodzi o agregaty cieszą się badrzo dobbrą opinią

Hymm to no szkoda bo zapowiadało się ciekawie :(

Dodaj odpowiedź