Skocz do zawartości

Zdjęcie

jaki śrutonik??

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tomek1091

tomek1091

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 03 kwiecień 2011 - 10:35

jaki śrutonik?? Witam wszystkich, prosił bym o pomoc w wyborze zestawu śrutownik ssąco-tłoczący z mieszalnikiem, do wyboru mam ofertę z BIN-a, M-ROLu, i SOBMETALu, ceny nie są szczególnie zróznicowane, ale chciał otrzymać porady o tym, jak się one sprawuja i które najlepsze, z góry dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jaki śrutonik?? Dzisiaj, 02:07
  •  

#2 Share rjurczyk

rjurczyk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 03 kwiecień 2011 - 11:40

jaki śrutonik?? Witam...
Posiadam mieszalnik M-Rol i go nie polecam...
W mieszalniku śrut prawie za każdym razem mi się zawiesi, albo na płaskownikach które trzymają rurę żmijki w środku albo na wysypie. Wycięliśmy specjalne okienko przez które kijem (oczywiście na wyłączonym:)) trzeba mu pomagać. Nie miałem innego ale nie wierze żeby coś takiego też się działo we wszystkich. Gdyby nie koszta już dawno spróbował bym go wymienić a tak muszę się męczyć dalej.

#3 Share gelzak93

gelzak93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 03 kwiecień 2011 - 11:43

jaki śrutonik?? Mój Wujek ma M-Rol i bardzo chwali.Jak mieli śrutę nie kurzy się i jest w miarę cicho nie ma hałasu.Masz wagę elektryczną programujesz sobie ile kilo czego,np żyto 100kg jak umieli te 100kg włącza sygnał i trzeba przełożyć w inne zboże.

rjurczyk.Kolego co najpierw mielisz jakie zboże

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 03 kwiecień 2011 - 14:38

jaki śrutonik?? ja mam bina i nie kupił bym go 2 raz gdyż już ze 3 razy robiłem łożyska na dole żmijki a jest z tym dużo roboty

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share rjurczyk

rjurczyk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 11:18

jaki śrutonik?? Sieję dużo mieszanki jarej, głównie jęczmienia z owsem i to on zapewne jest tym problemem bo są łuski, no ale pomimo tego nie powinno tak być. Mieszanka to 50% składu reszta to pszenica, żyto i pszenżyto, próbowałem w różnych kolejnościach, na włączonych i wyłączonym mieszalniku efekty marne...

Wagę polecam ms-elektronik.pl najtańsza i dokładna. 1800 zł.

Dodaj odpowiedź