Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chwytak Metal fachu

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Adam93

Adam93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 02 kwiecień 2011 - 18:40

Chwytak Metal fachu Witam wszystkich.Chciałbym sie zapytac posiadaczy chwytaka metal fachu czy łapy w chwytaku zamykaja sie rownoczesnie,bo zakupiłem kilka dni temu taki chwytak i podczas zamykania zamyka sie najpierw jedna łapa a pozniej druga.Co moze byc przyczyna nierownomiernego zamykania sie łap.Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Chwytak Metal fachu Dzisiaj, 02:30
  •  

#2 Share hodowca94

hodowca94

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 475 postów

Napisany 02 kwiecień 2011 - 19:19

Chwytak Metal fachu To chyba normalne bo u mnie jest podobnie możesz już liczyć się z przeciekami u mnie po roku zaczeło wszystko kapać jak ci nasi inżynierowie coś uszczelnią to niech ich piorun jasny strzeli :lol:

#3 Share michael01989

michael01989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 02 kwiecień 2011 - 19:32

Chwytak Metal fachu Ja użytkuje ponad rok chwytak mandam i przeżucił 1500 bel sianokiszonki i tyle samo słomy i ani kropli:)

#4 Share Gustlikus

Gustlikus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, Elektronika, Maszyny, Informatyka

Napisany 03 kwiecień 2011 - 18:40

Chwytak Metal fachu Jeżeli maż 1 cylindrowy chwytak to powinno tak być i to jest + tego chwytaka bo jak walniesz jedną połówką o balik to się najnormalniej odsunie i nic mu nie zrobi;)

Zresztą 2 siłownikowe niektóre tez tak robią i to nie jest nic złego;) Nawet to ich +;) Ale ja wolę te z 1 łatwiej się odsuwają;)

Edytowany przez Gustlikus, 03 kwiecień 2011 - 18:43.

Jeżeli potrzebujesz licznika do prasy, owijarki (nawet tych co oryginalnie nie mają) lub jakiś sterownik elektroniczny - pisz!
W miarę możliwości postaram się coś/znaleźć w zapasach lub wykonać (może być wymyślony od podstaw).
Ewentualnie udzielę rad jak coś naprawić elektrycznego/elektronicznego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share KOLES

KOLES

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 03 kwiecień 2011 - 20:48

Chwytak Metal fachu Z tymi łapami jest tak że zawsze jedna będzie chodzić nieco lżej i wtedy ta się pierwsza zamknie.
Po pewnym czasie użytkowania powinno być ok.

#6 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 15 kwiecień 2011 - 07:26

Chwytak Metal fachu Ja mam chwytak MF z jednym siłownikiem i zamykają sie w tym samym czasie. I posiadam taki ;;; http://www.metalfach...tak-do-bel.html

#7 Share juljanking

juljanking

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 15 kwiecień 2011 - 11:22

Chwytak Metal fachu wiesz, może to być trochę denerwujące ale chwytak jak każda maszyna potrzebuje dotarcia, ale nie przejmuj się tym, ważne że chwytak działa, a to że razem się nie zamykają to znak że masz oryginalną maszynę a wszystko co oryginalne jest lepsze:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share PIOTRxxxDEERE

PIOTRxxxDEERE

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 15 kwiecień 2011 - 20:08

Chwytak Metal fachu Chwytak z Metal-fachu posiada ruchome przewody olejowe wewnątrz ramy które mogą się przetrzeć i radzę sprawdzać czy osłona jest we właściwym miejscu inaczej będzie przeciek DUŻY !!!!!