Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kasowanie błędów Fendt 714 Vario

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share stanrol

stanrol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 31 marzec 2011 - 19:39

Kasowanie błędów Fendt 714 Vario Witam. Może ktoś się orientuje jak skasować błędy bo mam ich 5 w Fendzie 714 Vario z 2000 roku. Prosiłbym o pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kasowanie błędów Fendt 714 Vario Dzisiaj, 18:16
  •  

#2 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 31 marzec 2011 - 20:29

Kasowanie błędów Fendt 714 Vario Bedac w opcji meldunku o usterkach wcisnij przycisk ENTER (ten szeroki przycisk ze strzalka w bok), po nacisnieciu na wyswietlaczu pojawi sie napis "CLR", wtedy nacisnij jednoczesnie cztery przyciski: strzalka w gore-strzalka w dol-esc-enter. Jesli wykonasz to poprawnie bledy powinny byc skasowane z pamieci ciagnika.

Edytowany przez kosti68, 31 marzec 2011 - 20:30.

Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

#3 Share stanrol

stanrol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 31 marzec 2011 - 20:34

Kasowanie błędów Fendt 714 Vario A jak wejść w informacje o usterkach. Klikając na "Bi" i później na wykrzyknik w trójkącie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share stanrol

stanrol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 02 kwiecień 2011 - 18:15

Kasowanie błędów Fendt 714 Vario Dziś zrobiłem tak jak mówił kosti68 i skasowało błędy. Sposób jest skuteczny. Dzięki Kosti68

#5 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 07 listopad 2012 - 17:32

Kasowanie błędów Fendt 714 Vario Czy ktos cos zrozumial z tego opisu powyzej??? Bo ja niestety nic....
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 07 listopad 2012 - 18:36

Kasowanie błędów Fendt 714 Vario pewnie wyswietla mu sie na srodkowym wyswietlaczu ikona lewarka z dwoma strzalkami w gore i dol, czyli problem rewersem. ale sa to moje domysly jesli zle pisze poprawcie jestem zkolowany tak jak kosti68 wypowiedzia kasty.
kolego kasta tak ci nikt nie pomoze napisz co dzieje sie z traktorem a nie to co wyczytales z marnej instrukcji i tlumaczenie w googlach