Skocz do zawartości

Zdjęcie

Młody Rolnik 2011

85 odpowiedzi na ten temat

#81 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1477 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 19:18

Młody Rolnik 2011 1. programy mozna łaczyc
2. nie mozna kupywać maszyn zakupionych z środków unijnych

nie jestem pewien tych informacji :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Młody Rolnik 2011 Dzisiaj, 05:44
  •  

#82 Share FanUrsusa

FanUrsusa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 21:35

Młody Rolnik 2011 A to fajnie. A jeszcze jedno jak jest z tym wykształceniem? No zawodówka czy technikum co krócej? A i zapytam się jeszcze jednego czy po gim można skończyć edukację bo słyszałem jeszcze o egzaminach takie które piszesz i za jeden płacisz ileś tam i jak zdasz to otrzymujesz dyplom. Może być szkoła ale coś krótkiego jakiś max 2 lata, preferuję nawet krótsze. Nie myślcie, że jestem jakimś niedoukiem, po prostu nie chce mi się już uczyć. W podstawówce pochwalę się miałem 3 razy dyplom z paskiem czerwonym. A w pierwszej klasie w gim miałem średnią 4.2 więc źle nie jest i nie było. Ani razu zagrożenia nie było. W LO może bym dał sobie radę ale to by były 2,3 max 4. A z resztą ja wolę coś z wysiłkiem fizycznym. A rolnik łączy cechy różnych zawodów, trzeba być architektem, elektrykiem, hydraulikiem, budowlańcem, matematykiem, weterynarzem, prawnikiem, handlarzem, właścicielem firmy. Mi się to ostatnie podoba bo na budowie nie ma zmiłuj leje wieje robić trzeba, a tu w ciągniku nawet jak jest na polu źle to i tak masz kabinę i gówno się dzieje, a jak jest całkiem źle to zjeżdżasz z pola i do domu. Zrobisz co masz zrobić i potem wolne.

#83 Share RolniczkazZawad

RolniczkazZawad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Zainteresowania:wszystko, co wiąże się z pracą w gospodarstwie, a w wolnej chwili muzyka i majsterkowanie

Napisany 21 grudzień 2011 - 19:06

Młody Rolnik 2011

Zrobisz co masz zrobić i potem wolne.

to akurat chyba dotyczy pracy w każdym fachu. rolnikiem jest się 24 godziny na dobę, a nie 8, czy 12...
Starszych trzeba słuchać.... ale swoje robić! :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#84 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 21 grudzień 2011 - 19:28

Młody Rolnik 2011 Dlaczego? Znam rolników którzy pracują od 8 do 20 i koniec. Nawet w żniwa.

#85 Share st6

st6

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 22 grudzień 2011 - 10:00

Młody Rolnik 2011 koledzy mam pytanie (do tych co już dostali pieniądze z młodego rolnika )jak długo czekaliście na przelew po oddaniu i zatwierdzeniu wniosku o płatność

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#86 Share apiarist

apiarist

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 26 grudzień 2011 - 11:42

Młody Rolnik 2011 Witam,
Mogę nie zdążyć z wydzierżawieniem nieruchomości w ciągu 180 dni. Czy mogę składać papiery w następnej rekrutacji w 2012 (o ile będzie) na ułatwienie startu młodym rolnikom? Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam